Logo

Přihlášení - email: heslo:
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Dokumenty a prezentace > Pracovní > Výběr z kategorie Pracovní

Dokumenty a prezentace - Výběr z kategorie Pracovní

Nejlepší vtipné dokumenty a zábavné pps prezentace na téma Pracovní a to jednak ty, které naši návštěvníci nejčastěji posílali, ty které nejčastějí stahovali, ale i ty které nejlépe ohodnotili.

Všechny příspěvky z kategorie Pracovní řazené podle data přidání

Pokud hledáte romantické dokumenty a prezentace, tak ty najdete v sekci dokumenty a prezentace na spřáteleném serveru ROMANTIK.CZ.
Pokud hledáte sprostější, ale i tak povedené dokumenty a prezentace, tak ty najdete v sekci sprostý prezentace a jiný dokumenty na spřáteleném serveru SPROSTAK.CZ.


Nejposílanější z kategorie Pracovní

Nejposílanější legrační dokumenty a prezentace na téma Pracovní.

 • posláno
  297 x
  Ostatní si myslí že to de  Dokument MS PowerPointDejte si tento prima banánový test a podle výsledku se zachovejte :))

 • posláno
  272 x
  Ostatní si myslí že to de  Dokument MS PowerPointCo dodat, snad jenom, fuj, že se nestydí :))

 • posláno
  255 x
  Ostatní si myslí že to de  Dokument MS PowerPointJak dopadl jeden nezaměstnaný, který neměl ani email, velice poučné :))

 • posláno
  157 x
  Ostatní si myslí že to de  Dokument MS PowerPointVíte proč je to s člověkem a etapama v jeho životě, tak jak je to, je to moc jednoduché a né moc veselé ;-)

 • posláno
  152 x
  Ostatní si myslí že to de  Dokument MS PowerPointPowerpontí prezentace s překvapením, náhled je bez zvuku, ale dokument pouštět v práci opatrně :))

 • posláno
  138 x
  Ostatní si myslí že to de  Dokument MS PowerPointNemůžu si pomoct, ale vypadá to jako propagace důchodu, aby kdo už může, tak šel :))

Nejstahovanější z kategorie Pracovní

Nejvíce stahované vtipné dokumenty a prezentace na téma Pracovní.

Nejlépe oznámkované z kategorie Pracovní

Nejlépe hodnocené srandovní dokumenty a prezentace na téma Pracovní.

 • známka
  2,42
  Ostatní si myslí že je to bezva  Dokument MS PowerPointVelmi zajímavý telefonický rozhovor dvou spolupracovníků s patřičným schrnutím na konci :)

 • známka
  2,43
  Ostatní si myslí že je to bezva  Dokument MS WordPokud pracujete, což dneska dělá hodně lidí :), určitě se vám bude hodit pracovní rozpis

 • známka
  2,44
  Ostatní si myslí že je to bezva  Dokument MS WordNikdy nechoďte po chodbách bez dokumentů v ruce. Používejte počítač, abyste vypadali zaměstnaně. A další spousta neocenitelných rad :)

 • známka
  2,49
  Ostatní si myslí že je to bezva  Dokument MS PowerPointUž jste přemýšleli, jaký by vám slušel :)

 • známka
  2,49
  Ostatní si myslí že je to bezva  Dokument MS WordOpravdu velice zdařilý formulář, který ocení hlavně informatici v podnicích :)

 • známka
  2,5
  Ostatní si myslí že to de  Dokument MS WordPokud se Ti zdá, že - jinak nepohyblivá – kolečka se otáčejí, OKAMŽITĚ opusť pracoviště a jdi do hospody!! :)
nizke ceny 4


Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0282)