Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Hry, sázky a testy > Na celníky
}
  • Hra
  • Komentáře
  • Odeslat emailem
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Na celníky

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


(Společenská hra pro manželské páry a milenecké dvojice)
Hrací potřeby: nůžky, jehly, nitě, lepicí pásky atd. (fantazii se meze nekladou), dvě sady kartiček s čísly, volný byt (čím větší, tím lépe), hodinky a prezervativy.
Pravidla hry: Jedna z místností je celnice a hráči se rozdělí na "celníky" a "pašeráky". Ženy jsou pašeráci, muži celníci.
Pašeráci odejdou do jiné místnosti, kde se snaží schovat u sebe prezervativ. Použijí k tomu veškerou fantazii a výše popsané pomůcky. Na schování kontrabandu mají pašeráci 2O minut. Po uplynutí limitu si každý pašerák vytáhne kartičku s číslem. Kartičky si mezi tím rozlosují i celníci, takže je jasné, kdo s kým bude hrát (lze použít i páry ze hry Pexeso).
Nyní začíná nejzajímavější část. Všichni hráči se sejdou na celnici, kde celníci provedou osobní prohlídku pašeráků. Pašerák, u kterého je první objeven kontraband, vypadá ze hry zrovna tak jako celník, jenž objevil prezervativ jako poslední. Oba si jdou o své neschopnosti "popovídat" do zvlášť k tomu určené místnosti. Po vyřazení páru kartiček začíná další kolo hry.
Po každém kole je tedy vyřazen jeden pár a o vítězi se rozhodne mezi posledním celníkem a pašerákem. Vyhrává ten, komu se podaří propašovat prezervativ navlečený na celníkův úd do pochvy, aniž by si toho ten druhý všiml. Protože se oba snaží o totéž, jde to velice snadno a hra končí většinou nerozhodně.
Pokud byste si chtěli tuto hru zahrát vícekrát za sebou, tak je dobré, když si občas hráči vymění role. Muži jsou pašeráci a ženy celníci, s malou úpravou pravidel. Páry se postupně nevyřazují, ale při prvním kole musí být objevený kontraband ihned použit, aby byl znehodnocen. Pašerák, který by chtěl pašovat kontraband tak, že by v něm byl oblečený, je out. Prezervativ musí být vždy v neporušeném obalu od výrobce!


Poslal Kráťa

KategorieHra je zařazena do těchto kategorií
Hry, sázky a testy - Přisprostlé
Známka3,01 (588)
Posláno1x
Přidáno22. 5. 2001

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

Odeslání hry emailem

Text hry bude automaticky vložen do emailu.

Vaše jméno:


Váš e-mail:


Vyberte z adresáře komu poslat:

Nebo zadejte email komu poslat


Předmět:


Chcete přidat vzkaz ( můžete nechat prázdné ):


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,1081)