Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Srandovní texty > Star Wars fucking names, aneb vaše jméno ve filmu Star Wars
}
  • Text
  • Komentáře
  • Odeslat emailem
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Star Wars fucking names, aneb vaše jméno ve filmu Star Wars

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


System vytvoreni jmena podle filmu Hvezdne valky. Drz se nasledujicich kroku: Tvoje Hvezdne krestni jmeno: 1. vem prvni tri pismena tveho prijmeni 2. pridej k tomu prvni dve pismena tveho krestniho jmena Tvoje Hvizdne prijmeni: 1. vem prni dve pismena prijmeni tve matky za svobodna 2. pridej k tomu prvni tri pismena jmena mista, kde jsi se narodil Napis svoje Star Wars jmeno k ostatnim, aby se kazdy mohl tomu zasmat. Potom to posli vsem svym kamaradum vcetne toho, kdo ti to poslal. 1. Casan Maphi (Andy Castillo) 2. Daiaa Kuhon (Aaron Dailey) 3. Lalex Ritti (Tiffany Ritter) 4. Bolch Corot (Christina Bolden) 5. Degre Deicr (crystal deitrich) 6. Hatti Muphi (tiffany Hatcher) 7. Strsc Lered (Scott Strandberg) 8. Henmi Bobet (Mike Henry) 9. Abeka Tawar (Katie Abell) 10. Scmat Vipor (Matt Schwartz) 11. Beyca Bered (Catrina Beyrouti) 12. Nucas Arred (Ashlea Nuckols) 13. Cumme Cored (Meghan Cumpston) 14. Monra Vacon (Raquel Monterrey) 15. Craju Heber (Julia Craven) 16. Keeke Dimoa (Kevin Keele) 17. Kinde Dimoa (Debbie King) 18. Youwe Wisal (Wendy Young) 19. Genad Trsal (Adrian Gentilcore) 20. Rogje Mache (Jerry Rogers) 21. Barch Kesal (Chris Barben) 22. Mcfro Bisal (Ron McFadden) 23. Neiti Bipor (Tim Neill) 24. Mesal Rehil (Allan Messer) 25. Aleje Daftw (Jennie Alexander) 26. Floph Ropla (Philip Flores) 27. Strka Scash (Kat Strieby) 28. Lanfa Hapor (Fara Laners) 29. Jonjo Grred (Johnni Jones) 30. Gouan Evval (Ann Gould - obviously I would be a baddie!) 31. Deldo Evpor [Donna Delgado] 32. Kolni Lapor (Nicole Kolln) 33. Faiti Vasan (Tim Fairfield) 34. Lanti Crsan (Tim Langdale) 35 Labmi Sipor (Mike LaBare) 36. Nicho Raalx (Howard Nichols) 37. Boyje Thdex (Jeff Boyer) 38. Simph McCap (Phil Simmons) 39. Simma McOak (Mark Simmons) 40. Simsa PePor (Sarah Simmons) 41. Helle Lusea (lenny hellstrom) 42. Ramra Roman (Rae Ramos) 43. Rivdi Cicat (Dino Rivera) 44. Bursp Machi (Spike Burkhardt) 45. Balcy Lusan (Cynthia Bale) 46. Micbl Cacle (Michael Blount) 47. Whily Sabro or Henly Sabro (Lynn White-Hensel) 48. Banan O'Hstl (Anne Bannister) 50. Stehe Hatop (Heidi Sternberg) 51. Kauka Bahin (Katie Kaufmann) 52. Banja Sochi (Jackie Bandyk) 53. Leyal Gachi (Alan Leyva) 54. Peala Rooak (Laura Peabody) 55. Schpe Cobuf (Peggy Schulte) 56. Bribo Dehop (Bobbie Brittan) 57. Andvi Meedi (Vicki Anderson) 58. Kragr Rawil (Greg Kray) 59. Schsh Dabig (Shiloh Schanbel) 60. Johrt Hebuf (John Gilbert) 61. Gibke Hofor (Ken Gibson) 62. Simjo Evmon (John Sims) 63. Jampa Laadm (Paul Jamison) 64. Lamle Dasan (Leonora Lambert-Hunter) 65. Morsh Joche (Sharon Morse) 66. Mormo Rinor (Monica Morse) 67. Rospa Rapor (Patricia Ross) 68. Burde Ranor (Deborah Burkett) 69. Chaba Mawac (Barbara Chancellor)(I like it) 70. Lanpa Twede (Pamela Langford) 71. Meuco Bljac (Coleen Meuse) 72. Alocy Habri (Cynthia Alonso) I like mine too!! 73. Milsh Wohol (Sherri Millick) 74. Monli Drsan (Linda Montgomery) 75. Moner Bumcp (Eric Montgomery) 76. Grovi Laoak (Vic Groves) 77. Dodme Tisal (Merrill Dodge) 78. Wetsc Arwit (Scotty Wetsel) 79. Remje Hesan (Jeff Remund) 80. Larte Atsea (Ted Larsen) 81. Naclo Dalos (Lorraine Nackos) 82. Werje Wehono (Jerry Werner) 83. Fular Tywal (ardene fullerton) 84. Marro Brmon (Ron Markey) 85. Wesji Legal (Jim West) 86. Huged Sifor (Edward Hughes) 87. Mooch Grsea (C. Moore) 88. Neejo Besan (Joe Neely) 89. Cooar Wopor (Art Cooper) 90. Hopji Mcale (Jim Hope) 91. Chero Sebro (Roni Chernin) 92. Tegge Mashe (Gene Teglovic) 93. Davst Besol (Stuart Davison) 94. Broda Scaug (Daniel Brodkorb) 95. Swifi Wawar (Filip Switala) 96. Szpag Dmlub (Agnieszka Szponar) 97. Jespa Trwar (Pawe3 Jesionek) 98. Bilpa Bowar (Pawel Bilinski) 99. Kozgr Bewar (Grzegorz Kozlowski) 100. Madan Homue (Andreas Mader) 101. Broka Nawup (Karina Broedner) 102. Ersba Harhe (Barbara Demers) 103. Schbe Simun (Benedikt Schreyer) 104. Bluja Scbre (Jan Blumentritt) 105. Wapfr Trhan (Friedhelm Wapelhorst) 106. Harst Grber (Stefan Harsdorff) 107. Steda Befra (Daniel Stein) 108. Buifr Comun (Franz Bui) 109. Kroki Behan (Kiki Krost) 110. Sehol Beb-k (Oliver Sehorsch) 111. Falbe Koaug (Bernhard Falch) 112. Kubol Haham (Oliver Kube) 113. H,pul Wolfra (Ulysses H,ppauff) 114. Jaeja Baber (Jan Jaedike) 115. Caman Erber (Andrew Campbell) 116. Stuhi Duham (Hinrich Stuerken) 117. Spejo Maulm (Jochen Speidel) 118. Strwe Smwie (Werner Stranka) 119. Kroha Scwie (Hannes Kropik) 120. Schan Fiwie (Andreas Schiefer) 121. Flowa Koklo (Walter Floth) 122. Maych Bowie (Christian Mayrhofer) 123. Vonir Klwie (Irene Vonasek) 124. Possu Scmod (Susanne Postl) 125. Szepe Haste (Peter Szelegowitz) 126. Zacja Kuwie (Jan Zacek) 127. Neued Kewie (Edwin Neumann) 128. Zoeba Huwie (Barbara Zotl) 129. Waska Frkla (Karlheinz Wasserbacher) 130. Pleer Lolin (Erich Plessberger) 131. Jahjo Dawie (Johannes Jahn) 132. Kieha Hovie (Harald Kier) 133. Hekpe Muvie (Peter Hekele) 134. Gudan Gebru (Andreas Gudz) 135. Radma Penit (Marek Radic) - Slovakia 136. Havma Dolip (Martin Haviar) 137. Jansl Malip (Slavka Janicinova) 138. Binby Povra (Bystrik Bindas) 139. Sparo Mirev (Roman Spalda) 140. Proan Strev (Andrea Profantova) 141. Kriso Stlip (Sona Krivosova) 142. Galbr Krdun (Brano Galba) 143. Horkr Hozia (Kristian Horniak) 144. Cunhe Popar (Helmut Cunderlik) 145. Gajlu Koban (Lubos Gajdos) 146. Danig Botre (Igor Dano) 147. Hulpe Habra (Peter Hulla) 148. Luzba Mabra (Barbora Luzakova) 149. Hegvi Nipov (Viera Heglasova) 150. Hruha Bidub (Hanka Hruskovicova) 151. Petpe Anmic (Peter Petruf) 152. Stuka Romar (Katarina Stulajterova) 153. Suczu Kunam (Zuzana Suchanova) 154. Jirbe Brbra (Beata Jiraskova) 155. Bacda Spbra (Dana Bachrata) 156. Mozma Sobra (Martin Mozola) 157. Komev Cebra (Eva Kompanikova) 158. Morli Kobra (Linda Moravkova) 159. Kirzu Esbra (ZuzanaKirthova) 159. Polha Babra (Hana Polakova) 160. Lovka Mabra (Katarina Lovasova) 161. Znaal Turba (Alena Znachorova) 162. Bespe Mibra ( Peter Besina ) 163. Hasja Sibra (Jana Hasakova) 164. Brezu Dobra (Zuzana Brezakova) 165. Steiv Mobra (Iveta Stenzingerova) 166. Sevma Antre (Martina Sevcikova) 177. Mellu Melkro (Lukrecia Melegova) 178. ALAER Cebra (Erika Alanova) 179. Hraga Matrn (Gabriela Hrasnova) 180. Uhlzu Kibra (Uhliarikova Zuzana) 181. Klalu Khbra (Lucia Klanicova) 182. Vanmi Kubra (Mira Vanurova) 183. Malro Kosto (Roman Maliska) 184. Stire Pobra (Rene Stilhamer) 185. Kampe Misal (Peter Kamenar) 186. Jakma Cetrn (Martin Jakubik) 187. Hlama Boska (Marcela Hlavata) 188. Belro Selev (Roman Belicak) 189. Pavja Kupop (Jana Pavligova) 190. Kripa Fabra (Patrick Krizan) 191. Vajmo Koska (Mojmir Vajgel) 192. Smrre Kasta (Renata Smrekova) 193. Jirra Maban (Rado Jirku) 194. Aleja Orkos (Jan Alezar) 195. Menju Kakos (Julo Mento) 196. Krclu Vabra (Lucia Krcova) 197. Heika Prtre (Karel Heinige - but with right accents is my name Potoe) 198. Vesba Nepra (Bara Vesela) 199. Kouma Mupra (Martin Koubek) 200. Ruspe Bakro (Peter Rusinak) 201. Papji Bachru (Jiri Papakiriakos) 202. Prapa Mocas (Pavlina Praskova) 203. Balmi Zyber (Michaela Balounová) 204. Dubra Behor (Radka Dubenecka) 205. Zubma Lepis (Markéta Zubrová) 206. Strja Trnym (Jana Strnadová) 207. Possá Jesla (Sárka Pospísilová) 208. Celuc Bapra (Lucie Cejchanová) 209. Rezja Vahra(Jana Rezková) 210. Vapka Hapra (Katerina Vapenkova) 211. Adape Hapra (Petra Adamkova) 212. Greda Cabra (Daniela Grezová) 213. Holkl Pehor (Klára Holečková) 214. Pillu Fipri (Luděk Piloušek) 215. Kozmi Drpod (Milan Kozák) 216. Vlahu Smjab (Vlastik Hujer) 217. Fotlu Lijab (Lubor Fotr) 218. Dvoiv Plemla ( Ivana Dvořáková) 219. Stehe Krled ( Helena Stegova) 220. Karja Svkol ( Jana Kárníková) 221. Hosva Brpis ( Vašek Hoštička ) 222. Hosra Brstr (Radek Hoštička) 223. Zouvi Lestr ( Vilém Zoubek )

Mejl poslal(a) Jana Hromasová

KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Srandovní texty - Emaily
Známka2,89 (265)
Posláno287x
Přidáno1. 6. 2000

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

Odeslání textu emailem

Text bude automaticky vložen do emailu.

Vaše jméno:


Váš e-mail:


Vyberte z adresáře komu poslat:

Nebo zadejte email komu poslat


Předmět:


Chcete přidat vzkaz ( můžete nechat prázdné ):


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0085)