Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Srandovní texty > Čerstvé sněmovní perly a perličky
}
  • Text
  • Komentáře
  • Odeslat emailem
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Čerstvé sněmovní perly a perličky

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


To, co jsem slyšel od premiéra Mirka Topolánka, mě zvedlo ze židle. Chápu, že možná vám nedochází, co se tu v sobotu stalo a že se to snažíte vytěsnit.

Víte, pane premiére, jediný relevantní důvod, proč má vláda právo vládnout v demokratické zemi, je vůle lidí. Ti lidé vám udělali tohle. (Nonverbální gesto.) A vy byste to měl akceptovat, přijmout jako chlap a složit tu funkci.

David Rath (ČSSD)


Důvěra se dá získat a budovat jedině na tom nejnižším stupni, a to je rodina. A já jsem přesvědčen o tom, že tato vláda se svou prorodinnou politikou, kterou ještě bude předkládat, zajistí důvěru a zajistí jistotu rodinám, zajistí tedy důvěru, která se tam může budovat, a doufám, že se přenese na celý český stát.

Jiří Čunek (KDU-ČSL)


V lavici mám časopis Křesťanská revue. Letošní třetí číslo je poměrně zajímavé, protože se monotematicky věnuje socialismu. Křesťané k tomuto tématu z konzervativních, sociálně křesťanských a jiných pozic diskutují. Rodinu vnímají v širším slova smyslu - že si mají lidé pomáhat a že nechtějí dělat politiku, kdy svoboda je jen pro bohaté a ti chudí se musí starat o spravedlnost.

Jiří Dolejš (KSČM)


Jako člen strany od roku 1984 bych chtěl podotknout, že mezi křesťanskou sociální politikou a socialismem je takový rozdíl jako mezi aktem a pietním aktem. Tento rozdíl si občas plete i Křesťanská revue, křesťanští demokraté nikoli.

Miroslav Kalousek (KDU-ČSL)


Opravdu se spoléháte na to, že je občan hlupák, který se klidně desetkrát spálí o horká kamna nebo který neumí ani do deseti počítat?

Miroslav Grebeníček (KSČM)


Prorodinný balíček, který máme na stole, je zpracován podle lidoveckého hesla - vrátit ženy do domácnosti, aby nebyly ekonomicky nezávislé a dodržely heslo postel - kostel - kuchyně.

Anna Čurdová (ČSSD)


...poslední dobou dávám přednost jenom té kuchyni, paní poslankyně postel akcentovala dvakrát.

Miroslav Kalousek (KDU-ČSL)


Domnívám se, že paní poslankyně neřekla dvakrát postel, že tam byl kostel. Pravdou je, že pan ministr Kalousek se možná v nějaké dlouhé reminiscenci vrátil někam jinam. Bohužel, dnes je to mnohdy tak, že je to postel, pak kostel a pak kuchyně.

Jiří Čunek (KDU-ČSL)


Tato řeč se vede spíše z hladu než z nějaké racionality.

Pavel Kováčik (KSČM)


Už jsem jednou říkal, pane premiére, že snad nejste oslík, abyste za mými zády hýkal, a pokud si to skutečně myslíte, tak vám doporučím někoho, kdo vám to rozmluví nebo tohoto problému vás zbaví.

David Rath (ČSSD)


Osobně jsem velmi šťasten, že snad již nikdy nebudu žít tak, jako před rokem 1989 v zemi, kde lékařům, jako je doktor Rath, se říkalo doktor Bonaparte. Buď odevzdáš bony, nebo ti tisknu parte.

Miroslav Kalousek (KDU-ČSL)


Mě mrzí, že odešel pan ministr Kalousek, asi zase čerpat energii v nějakém zdejším baru na takové vtipné repliky o bonech, ale chtěl bych ho poučit, že před rokem 1989 já jsem ještě lékařem nebyl na rozdíl od něho, který byl pevnou součástí Národní fronty po boku komunistické strany a upevňoval politiku Národní fronty a komunistické strany jako manažer nějaké pneumatikárny, tuším, kde se připravoval býti ekonomickým expertem. Takže pravda. Děkuji, že takový posuzuje výkony lékařů.

David Rath (ČSSD).


KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Srandovní texty - Ostatní, jinam nezařazené
Známka3 (199)
Posláno4x
Přidáno24. 10. 2008

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

Odeslání textu emailem

Text bude automaticky vložen do emailu.

Vaše jméno:


Váš e-mail:


Vyberte z adresáře komu poslat:

Nebo zadejte email komu poslat


Předmět:


Chcete přidat vzkaz ( můžete nechat prázdné ):


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0094)