Logo

Přihlášení - email: heslo:
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Srandovní texty > Jak zmást lidi v počítačové učebně
}
  • Text
  • Komentáře
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Jak zmást lidi v počítačové učebně

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


Zalogujte se, počkejte pár sekund, pak nasaďte vyděšený pohled a zakřičte: "Proboha! Našli mě!" a utečte.
Nekontrolovaně se smějte asi 3 minuty, pak náhle přestaňtě a podezíravě se podívejte na každého, kdo se dívá na vás.
Když je vás počítač vypnutý, stěžujte si službě, že nemůžete tu zatracenou věc přimět, aby pracovala. Poté, co služba počítač zapne, počkejte 5 minut, znovu jej vypněte a opakujte proces dobrou půlhodinku.
Piště přerušovaně, často zastavujíce se a zlostně pohlížejíce na osobu vedle vás.
Dříve, než je kdokoliv na studovně, spojte každý počítač s jiným monitorem, než který k němu patří.
Napiště si program, který hraje průvodní skladbu ke "Šmoulům" a hrajte ho znovu a znovu na nejvyšší možnou hlasitost.
Chvíli pracujte normálně. Najednou vypadejte zmateně, poděšení něčím na obrazovce a zaplazte se pod stůl.
Zeptejte se osoby vedle vás, jestli neví, jak se napíchnout do přísně tajných souborů Pentagonu.
Posílejte interaktivní zprávy (send) lidem, které neznáte.
Učiňte malou rituální oběť počítači předtím, než jej zapnete.
Přineste si řetězovou pilu, ale nepoužijte ji. Jestliže se vás nekdo zeptá, na co to máte, rekněte tajemně: "Jenom kdyby náhodou...".
Piště chvíli na VAXu. Náhle začněte proklínat po 3 minuty všechno špatné kolem ve vašem životě. Pak přesta%nte a pokračujte v psaní.
Vstupte do studovny, svlékněte se a začněte se dívat na ostatní, jako by se zbláznili, zatímco sami piště (tohle ať si vezmou k srdci hlavně osoby ženského pohlaví).
Zapalte si svíčky do pentagramu kolem vašeho terminálu než začněte.
Ptejte se kolem, zda někdo nemá rezervní disketu. Nabízejte dva dolary. Prostě, dokud někdo nebude souhlasit. Pak vytáhněte svou vlastní a řekněte: "Jejda, já zapomněl".
Pokaždé, když zmáčknete Enter a počítač potřebuje čas na zpracování, modlete se: "óprosímóprosímóprosím" a vykřikněte "Ano!", jakmile skončíte.
Začněte se líbat s osobou u vedlejšího terminálu (pomůže, když ji znáte ale taky je to skvělý způsob jak se seznámit s novými kamarády).
Dejte si do úst brčko a ruce do kapes. Pište na klávesnici tak, že mačkáte klávesy brčkem.
Sedíte-li na otočné židli, točte se dokola a prozpěvujte si "Lev dnes večer spí", kdykoliv počítač potřebuje čas na zpracování.
Nakreslete si obrázek ženy (či muže) na kus papíru, přilepte si jej na svůj monitor. Snažte se ji (ho) svádět. Dělejte, jako že vás nenávidí a pak si hlasitě stěžujte, že ženy (muži) nestojí za nic.
Pokuste se nacpat cartridge s hrou Nintendo do 3 1/2 palcové mechaniky, a když to nejde, dojdetěte za supervisorem.
Když jste na počítači IBM a když ho zapnete, zeptejte se hlasitě, kdeže je ten usměvyvý obličej Apple, který je na počítačích MacIntosh.
Vytiskněte si kompletní práci Shakespeara a když je to celé hotovo (o dva dny později), řekněte, že vše co jste potřebovali, byla jedna řádka.
Posaďte se a zírejte na obrazovku, kousajíce si hlučně nehty. Po chvilce této činnosti je vyplivněte k nohám osoby vedle vás.
Zírejte na obrazovku, skřípejte zuby, přesteňte, podívejte se na osobu vedle skřípajíce zuby. Opakujte proceduru, ale ujistěte se, že nikdy nevyprovokujete osobu natolik, aby vybuchla, neboť to uvolňuje napětí, a je mnohem efektivnější nechat jí napnutou.
Máte-li dlouhé vlasy, dejte si přestávku v psaní, najděte si roztřepené konečky, ostříhejte je a uložte je na sousedovu klávesnici, až budete odcházet.
Postavte si na stůl velký, zlatě rámovaný portrét britské královské rodiny a hlasitě prohlašte, že vás to inspiruje.
Přijďe do studovny s několika vrstvami ponožek na sobě. Sundejte si boty a postavte je na monitor. Sundejte si ponožky vrstvu po vrstvě a rozvěste je kolem monitoru. Proneste zvolání o estetické kráse bavlny na plastiku.
Vezměte si klávesnici a posaďte se pod počítač. Napište v této poloze celý dokument. Pak jdete do pracovny supervisora a stěžujte si na špatné pracovní podmínky.
Hystericky se zasmějte, zakřičtě "Všichni zhynete v plamenech!!!" a pokračujte v práci.
Přineste si suchý led a nechte to vypadat, jako že vás počítač kouří.
Přiřaďte každé klávese hudební notu (např. klávesa Delete je nízké A, klávesa B je vysoké F atd). Kdykoliv stisknete nějakou klávesu, zabroukejte si hlasitě její notu. Napiště tímto způsobem celý dokument.
Zkuste sníst počítačovou myš.
Půjčte si klávesnici někoho jiného tak, že se pri ní natáhnete se slovy "Promiň, nevadilo by ti, kdybych si tohle na sekundu půjčil?", odpojíte ji a vezměte si jí.
Přineste si pár magnetů a bavte se.
Když prvádíte výpočty, vytáhněte si kuličkové počítadlo a řekněte, že někdy jsou staré způsoby ty nejlepší.
Hrajte Pong celé hodiny na nejvýkonnějším počítači na studovně.
Dělejte hlasitý hluk ťukáním do stále stejné klávesy, dokud si toho váš soused nevšmne (můžete ťukat do mezerníku, takže to nenaruší váš soubor). Pak se podívejte na klávesnici svého souseda. Zmačněte několikrát jeho mazací klávesu, takže vymažete celé slovo. Přitom, co to děláte, zeptejte se: "Tobě delete fnguje?" Potřeste hlavou a pokračujte v ťukání do mezerníku na vaší klávesnici. Pokračujte v tom, dokud nevymažete asi stranku z dokumentu vašeho souseda. Potom náhle zvolejte: "Hele, víš co? Já jsem celou dobu mlátil do mezerníku. Není divu, že mi to nemazalo! Ha!" Vytiskněte si dokument a odejděte.
Vyndejte si disketu z mechaniky a schovejte ji. Jděte za službou a stěžujte si, že váš počítač vám sežral disketu. (Pro speciální efekt namažte trochu klihu kolem mechaniky. Tvrďte, že počítač slinát).
Zírejte na obrazovku osoby vedle vás, vypadejte opravdu zmateně, vybuchněte smíchem a hlasitě řekněte "Tys to udělal?" Pokračujte v smíchu, shrábněte si svoje věci a odejděte s vytím.
Ukažte na obrazovku. Zazpivejte si vymyšleným jazykem, přičemž děláte rukama komplikovaná gesta, asi jednu nebo dvě minuty. Zmáčkněte Enter nebo tlačítko myši, pak vyskočte vzad a vykřikněte "Obálka!", vytáhněte ji zpod stolu, hystericky se zasmějte, zakřičte "Všichni zhytete v plamenech!" a pokračujte v práci.
Dělejte, že se díváte na neviditelné mouchy a pokoušíte se je chytit.
Podívejte se, kdo je zalogován. Pošlete naprosto neznámému člověku požadavek o talk. Talkujte s ním, jako byste ho znali celý život. Ukončete spojení dříve, než stačí zjistit, že jste pro něj naprosto neznámý člověk.
Přineste si malý kazeťák s kazetou opravdu absurních zvukových efektů. Předstírejte, že je to počítač, a vypadejte skutečně ztraceni.
Vytáhněte si obyčejnou tužku. Začněte psát na obrazovku. Stěžujte si, že ta tuha nepíš.
Přijďte do studovny s několika druhy ohrožených květin ve vlasech. Neustále se usmívejte. Napište větu, hlasitě se zasmějte, zvolejte "Ty jsi ale zázrak!!" a polibte obrazovku. Opakujte to po každé větě. Až vaše extáze vyvrcholí, obejmete také klávesnici. Nakonec obejmete svého souseda, pak počítačovou službu a odkráčejte pryč.
Vběhněte do počítačové studovny, zakřičte "Armagedon je tu!!!", pak se vklidu posaďte a začněte psát.
Poklidně vkráčejte do počítačové studovny s řetězovou pilou, vybalte ji, pak jděte k nejbližší osobě a řekněte: "Dej sem ten počítač nebo budeš příští týden krmit mojeho domácího krokodýla."
Dejte disketu do mechaniky (nejlépe cizí), začněte ji formatovat a zakřičtě: "Boj disků!"


KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Srandovní texty - Škola
Známka2,83 (967)
Posláno183x
Přidáno10. 5. 2001

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0164)