Logo

Přihlášení - email: heslo:
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Srandovní texty > Schéma zábavného pořadu PYTEL
}
  • Text
  • Komentáře
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Schéma zábavného pořadu PYTEL

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


scéna: Jeviště 2 x 2m je obklopeno " praktikábly", na kterých stojí diváci a celé to připomíná gladiátorskou arénu ze starověku.

osnova pořadu: Pozvaní hosté odpovídají na otázky moderátorky a diváků. Pokud během dvaceti minut (délka pořadu) nikdo z diváků nezatleská, je host odměněn tím, že mu moderátorka navleče na hlavu pytel. V opačném případě dostane host honorář.

Moderátorka (oblečená v jakémsi dlouhém hábitu, s černou kočkou na rameni) se postupně s rukama nad hlavou otáčí k divákům a klade jim sugestivní otázky: "Přišli jste sem dnes, protože chcete vidět hada?", diváci sborově: "Ano!" (diváci odpovídají "ano", nebo "ne", podle toho, jakou ceduli jim ukáže asistent režie).

Moderátorka: "Bojíte se ho?", diváci: "Ne!" moderátorka: "Sáhnete si na hada, když se k vám dostane?" diváci: "Ano!" moderátorka: "Budete tleskat, pokaždé, když se had zamotá sám do sebe?" diváci: "Ne!" moderátorka: "V tom případě vítejte v PYTLI!"

Moderátorka: "Zoologové o hadovi říkají, že je lstivý a nevypočitatelný, dovede zhypnotizovat kořist, kterou si vyhlédne a dokáže se všude protáhnout. Psychologové tvrdí, že je to sebevědomý introvert, který ví, co chce, a přes mrtvoly toho dosáhne. Politici o něm tvrdí, že je kluzký a má ohebnou páteř. Je mu 46 let, váží 87kg a k jídlu má nejraději králíky. Vítám v PYTLI ministra podvodů a kariér Janko Tlačenku, přezdívaného HAD!"

Moderátorka: "Pane ministře, mohl by jste nám vysvětlit, jak je to možné, že prosperující penzijní fond vyhlásí nečekaně bankrot a členové jeho představenstva založí druhý den cestovní kancelář se základním kapitálem 10 000 000 Korun?"

Ministr: "Naše strana měla jako jediná v programu snížení nákladů na občerstvení poslanců při zasedáních, což také dodržujeme, neboť každý náš poslanec dostává k svačině pouze půl kila šunky namísto schválených 505-ti gramů.

Moderátorka: "To je jistě chvályhodné, ale neodpověděl jste nám na moji otázku...a už je tady první dotaz z publika."

Divák: "Pane ministře můj bratr sebral v samoobsluze bochník chleba pro děti, aby neplakaly hlady a dostal za to dva roky natvrdo. Kolik dostane pan XY, když dluží státu několik miliard za sociální pojištění, které svým zaměstnancům strhával z výplaty, ale státu neodváděl?"

ministr: "Odpověď je jednoduchá. Kdyby váš bratr chodil do práce, nemusel by krást (divákova poznámka, že bratr je horník, který nedostal tři měsíce výplatu, není slyšet, protože mu moderátorka odebrala mikrofon), což je samozřejmě trestné. Ostatně naše strana jako jediná má v programu snížení nákladů na občerstvení poslanců při zasedáních, což také dodržujeme, neboť každý náš poslanec dostává k svačině pouze levnější pití "Jack Daniel's", namísto schváleného dražšího "Johny Walkera".

Studio rozezní obrovský potlesk a moderátorka vyplácí "Hadovi" honorář, aniž by si všimla, že diváci tleskají pouze na čelo.


Poslal Kráťa

KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Srandovní texty - Ostatní, jinam nezařazené
Známka3,23 (348)
Posláno8x
Přidáno23. 5. 2001

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0171)