Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Srandovní texty > Pár zajímavosti ze světa
}
  • Text
  • Komentáře
  • Odeslat emailem
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Pár zajímavosti ze světa

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


Jelikož vím, že nemáte (kvůli práci) moc času na čtení a sledování TV, máte zde pár zajímavostí, o kterých možná nevíte:

Vědci mohou ovládat mozek na dálku.
Ještě nedávno pouze sci-fi, nyní drsná realita: mozek může být ovládán elektronicky na dálku. Vědci implantovali krysám do mozku tři elektrody, které malé hlodavce ovládaly, respektive krysy byly schopny rozlišit povely udělované elektrodami a reagovali na ně. Odměnou za dobře splněný úkol byly zase elektronické podněty, které jim byly evidentně příjemné. Navíc byly krysy vybaveny dvěma mikrokamerami, které umožňovaly "pilotovi" sledovat terén, kde se krysy pohybovaly.
Využití tohoto objevu se naštěstí zatím týká pouze zvířat, které by za pomoci "dálkového ovládání" mělo být snazší vycvičit k určitým úkolům. Konkrétní uplatnění by tato metoda měla najít například v záchranářských pracech.
Díky elektronickým podnětům se výrazně zkrátila doba, za kterou byly krysy schopné projít bludištěm. Množství povelů je zatím omezené, ale vědci počítají s jejich postupným rozšiřováním.

Nový lék umožní mužům více orgasmů v krátké době Viagra, Uprima a další tabletky na pánskou potenci budou možná minulostí. Němeční vědci totiž pracují na novém přípravku, který výše uvedené tabletky strčí do kapsy. V laboratořích v Essenu se totiž vyvíjí prostředek, který by měl rapidně zvýšit sexuální výkonnost mužů. Ti by měli být schopni během krátké doby absolvovat několik pohlavních aktů zakončených orgasmem.
V současné době prochází lék testováním na dobrovolnících a údajně nemá žádné vedlejší účinky. Jeho princip je založen na tom, že přípravek vypuzuje z mozku hormon prolactin. Ten je produkován v okamžiku, kdy muž prožívá orgasmus a způsobuje fázi útlumu po vlastním aktu. O tom, že přípravek prolaktin z mozku opravdu vytlačuje, svědčí testovaní muži. Ty byli nezřídka schopni prodělat do jedné hodiny několik orgasmů.

Argentina je rájem pro hackery.
Některé země jsou označovány jako daňový ráj. Rájem pro hackery je nyní Argentina. Vyplývá to z nedávného rozsudku argentinského soudu, který označil hackerství za legální. Podle argentinských zákonů totiž mohou být trestné činy namířeny pouze proti lidem, věcem a zvířatům. Virtuální prostor, tudíž i webové stránky a data, zákonu nepodléhají.
Soudní výrok tak osvobodil skupinu hackerů, kteří kuriozně napadli webové stránky Nejvyššího soudu. Naštěstí v Argentině neexistuje precedentní právo. V jiném případě tak může soud rozhodnout jinak - například pokládat hackerský útok za poškození lidí, kteří webovou stránku vytvořili.

Kupte si manžela v internetové aukci!
Nový způsob, jak najít ideálního manžela, objevila jistá mladá Britka. Ta chce muže svých snů získat v internetové aukci. Se svými blonďatými vlasy, mírami 89 - 61 - 89 a věkem 24 let by přitom nemusela mít se získáváním mužské přízně problémy. Ani peníze ale nejsou rozhodující Kay Hammondová totiž podniká a na nedostatek peněz si nemůže stěžovat. Přesto si stanovila vyvolávací cenu na 250 tisíc liber.
Od zveřejnění nabídky od konce prosince už se údajně přihlásili dva zájemci, kteří jsou ochotni se s ní oženit. Dívka o nich zatím nic neví, zná pouze jejich přezdívku. Stejně tak ale riskují i oba odvážlivci - podle podmínek aukce není možné po osobním setkání od nabídky odstoupit. Z kola však vypadávají lidé se záznamem v trestním rejstříku a také zdravotně postižení.
Na všem nyní pracují Kayini právníci. Svatba by se měla konat už v březnu.


Poslal Batex

KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Srandovní texty - Ostatní, jinam nezařazené
Známka3,15 (71)
Posláno8x
Přidáno12. 5. 2002

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

Odeslání textu emailem

Text bude automaticky vložen do emailu.

Vaše jméno:


Váš e-mail:


Vyberte z adresáře komu poslat:

Nebo zadejte email komu poslat


Předmět:


Chcete přidat vzkaz ( můžete nechat prázdné ):


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0096)