Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Srandovní texty > Kdyby opékače topinek vyráběla firma ...
}
  • Text
  • Komentáře
  • Odeslat emailem
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Kdyby opékače topinek vyráběla firma ...

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


Firma IBM: Nejraději by vyrobili jeden gigantický opékač, kam by si všichni lidé nosili svůj chléb k opékání během noční směny. IBM by se chlubila, že ovládá celosvětový trh, sestávající celkem z pěti nebo možná šesti takových opékačů.

Firma Microsoft: Pokaždé, když si koupíte pecen chleba, musíte si k němu koupit také nový opékač Microsoft. Opékač si nemusíte povinně vzít s chlebem domů, ale v každém případě za něj musíte zaplatit. Opékač95 Microsoft váží 8 000kg (to ovšem znamená, že si musíte dát v kuchyni zesílit podlahu) a odebírá tolik energie, že by stačila pro menší město. Opékač95 zabírá 95%místa ve vaší kuchyni a tento opékač o sobě tvrdí, že je prvním opékačem na světě, který vám skutečně dovolí nastavit, jak moc dozlatova se má topinka upéci. Opékač95 má také ve zvyku potají vyzvídat u vašeho ostatního kuchyňského vybavení, kdo jsou jejich výrobci. Všichni lidé opékače Microsoft upřímně nenávidí, ale přesto je kupují, protože bohužel většina kvalitních druhů chleba se dá opékat jenom na opékačích Microsoft.

Firma Apple: Opékač firmy Apple všechno, co umí opékač firmy Microsoft, ale uměl to již o pět let dříve.

Firna Rand Corporation: Opékač vypadá jako hladká, černá, dokonale hladká bezešvá kostka. Každé ráno na kostce opékače najdete ležet jednu topinku. Servisní oddělení firmy Rand Corporation má utajované telefonní číslo. Výkresy opékače jsou přísně tajné z důvodů národní bezpečnosti..

Firma DEC: Není to náhodou ta samá firma, která dělala kvalitní opékače topinek v sedmdesátých letech?

Firma Hewlett-Packard: Tato firma uvádí na trh opékač topinek s Reversní Notací, do kterého vložíte čerstvou topinku a vypadne vám čerstvý krajíc chleba.

Firma SONY: Jejich Osobní Opékač Topinek (OOT) je jen o málo větší než samotný krajíc, kterýse do něho vkládá. Je vybaven šikovným zařízením, které vám umožňuje nosit opékač za pasem.

Firma Cray: Jejich opékač stojí 16 millionů dolarů a všeobecně se uznává, že opékač Cray je daleko nejrychlejší jedno-krajícový opékač topinek na světě.

Firma Thinking Machines: Na jejich opékači můžete opékat najednou 64 000 krajíčků chleba.

Firma Radio Shack: Buď si od prodavačů firmy koupíte setavený opékač, ale potom musíte vzít na vědomí, že vůbec žádní firemní zaměstnanci o opékači jejich firmy naprosto nic nevědí a tudíž vám o něm nic neřeknou. Druhá možnost je koupit si všechny součástky a sestavit si opékač sami doma.


KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Srandovní texty - Počítačové
Známka2,92 (265)
Posláno12x
Přidáno2. 10. 2002

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

Odeslání textu emailem

Text bude automaticky vložen do emailu.

Vaše jméno:


Váš e-mail:


Vyberte z adresáře komu poslat:

Nebo zadejte email komu poslat


Předmět:


Chcete přidat vzkaz ( můžete nechat prázdné ):


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0127)