Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Srandovní texty > 9 věcí, které musíte mít v bytě
}
  • Text
  • Komentáře
  • Odeslat emailem
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

9 věcí, které musíte mít v bytě

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


Kupte, půjčte si nebo ukradněte ty magické předměty, které promění vaši chatrč v hnízdo lásky. Když je budete mít, žádná neodolá.

Když k vám do bytu přijde žena, máte na mysli jednu věc... a ona také. Bohužel se nejedná o věc tutéž. Zatímco vy se těšíte, jak vyzkoušíte, jakou zátěž přesně unesou péra vaší matrace, ona pátrá ve vašem bytě po stopách vedoucích k tomu, kdo k čertu jste. Máte vkus? Smysl pro humor? Jste vzdělaný? Stálý? Vyděláváte dost peněz, abyste jí nezakazoval kupovat všechny ty blbosti, které prý ženy potřebují? Odpovědi na tyto otázky odhalí za kratší dobu, než za jakou vy ráno najdete správný pár čistých ponožek.

To, že si nikdo nikdy nemůže splést váš byt s prezidentským apartmá, nevadí. Potřebujete jen několik správných věcí povalujících se na správných místech -- zejména na místech, na která se určitě podívá. A všechny ty věci jí napovědí jednu věc: že jste velice cool. Vnímejte to jako strategii namísto kobercového náletu (obzvláště když ji nechcete příliš upozornit na bizarní skvrny na svém oranžovém huňáči). Džentlmeni... začněte bombardovat.

1. Dvě exkluzívní skleničky na víno
Co je to za romantický večer bez trochy vína. Ale i vinný mok za pět set korun chutná jako rybízové víno, když je podáván ve skleničkách od džemu. Pomyslí si, že se vám na univerzitě líbilo natolik, že se nikdy nebudete chtít vzdát studentského způsobu života. Řešení? Křišťálové sklenky na víno. Jedna vás možná přijde na tři stovky, ale vy nepotřebujete sadu osmi (pokud budete mít na návštěvě osm lidí, stejně s nikým nebudete spát... použijte plastikové). Dvě udělají své. Umyjte je a vyleštěte do blesku a sledujte, jak roztaje, až poprvé cinkne do skleničky a ona zahraje Bachovu sonátu. Tip: Po celou dobu jinak pijte z disku kola od auta, aby nějaký váš kámoš neproměnil vaši investici v hromadu střepů.

2. Dva velké huňaté ručníky
Dříve nebo později si půjde umýt ruce. A když se její mokré ruce poté, co zavře kohoutek, setkají se dvěma bílými, dětsky měkkými bavlněnými ručníky, které voní jako jarní vánek, namísto malého řídkého hadru neurčité barvy, dostane se jí několika důležitých informací. Informace číslo jedna -- jste čistý. Informace číslo dvě -- váš byt je čistý. Informace číslo tři -- jestliže máte takhle pěkné ručníky, vaše prostěradlo musí být také nádherné. Pěkný sled myšlenek! Jedna věc: tyto ručníky nikdy nepoužívejte, když jste sám. Mějte je hermeticky uzavřené, dokud nepřijde. Pak je přehoďte složené přes držák na ručníky. Až odejde, můžete se vrátit k užívání svých šesti starých smradlavých ponožek zauzlovaných do sebe.

3. Jedna láhev šampaňského
Možná vám ji dal před dvěma lety šéf místo vánočního příspěvku, ale o tom ona nemusí vědět. Ženy si v podstatě myslí, že muž, který má doma láhev bublinek, není jen spontánní, ale plný de joie de vivre, savoir-faire a další francouzské výrazy, které znamenají "dobrý v posteli". Láhev dobrého šampaňského také může odlákat pozornost od faktu, že v ledničce není nic jiného.

4. Jeden starobylý plakát
Chcete se přece jevit jako umění znalý, a právě to zabere. Proč ženy milují pohled na reklamní plakát linky francouzského zaoceánského parníku ze 30. let nebo prvomájový plakát komunistické propagandy z 50. let na zdech mužských příbytků? Ukazuje to na velkoměstský šmrnc, na rozdíl od okoukaného Van Gogha nebo Picassova plakátu z dárkového obchodu v muzeu. Najděte obchod se starobylými plakáty a hledejte něco, co předchází 60. letům. (Zachrání vás to od rozpačité akvizice.) A profesionální rámování ještě znásobí efekt. Plakát vypadá mnohem lépe, když je za sklem. Také to prozrazuje, že pravděpodobně nejste člověk, který žije z ruky do úst: vždy atraktivní charakteristika.

5. Pět hodnotných knih
Pohlédněme skutečnosti do tváře. Svázané výtisky pornočasopisů na vašem konferenčním stolku asi nebudou slavit velký úspěch. Chce vědět, že jste chytrý a kulturní, tak jí ukažte, že jste. Jděte do knihkupectví, vyberte následující tituly, vytrhněte stránky a zabalte do vazby stará domácí videa. Když se zeptá na jednu z knih (nezáleží na tom, na kterou), odpovězte moudře: "Nu, vývoj charakteru byl rozhodně na správné cestě, ale autor jej v posledních čtyřech kapitolách postavil mimo zápletku." Už se vás na nic víc nezeptá. Ale v případě, že na vás bude chytračit, zkuste tento výběr autorů:
a) Kdo chytá v žitě od J. D. Salingera (bývalý baseballový hráč otevírá lahůdkářství).
b) Bratři Karamazovi od Fjodora M. Dostojevského (pět sourozenců ohromí svět záhadnou schopností hláskovat).
c) Na cestě od Jacka Kerouaca (proud vědomí z hlediska lesní zvěře).
d) Základní barvy od Anonyma (psychotický předškolák zanechává stopy mrtvých těl... malby rukama).
e) Nádherní ukřižovaní od Leonarda Cohena (tak trochu perverzní vyznání smutného muže).

6. Něco živého
Pes, kočka, rybičky, rostlina. Ženám nezáleží na tom, co to je, pokud to dokazuje, že jste schopen udržet něco při životě déle než čtyři dny. Plíseň se nepočítá.

7. Zarámované fotografie rodiny a přátel
Fotka matky a otce na vaší promoci nebo fotka vás a vašich šesti kamarádů na raftingovém výletu jsou solidní ukázkou, že existují i jiní lidé stejné krve a druhu, kteří s vámi vycházejí. To, že je vystavíte, znamená, že k nim cítíte totéž. Jinými slovy: gratulujeme! Jste vřelá a pečující lidská bytost, která se možná dneska dočká nějaké akce. Že nemůžete sehnat nic víc než fotku Uranu staženou z webové stránky NASA? Nevztekejte se. Kupte rámečky na fotky a dejte do nich falešnou rodinu a kamarády. Nejlepší volba? Získejte fotku dítěte s pihovatým obličejem. Nebo ještě lepší věc -- nadrápejte na fotku: Díky za ledvinu.

8. Jeden pošetilý laciný kýč
Jste více než jen hezký a úspěšný muž. Máte i svéráznou, legrační stránku osobnosti, jak může každý vyčíst z chromové busty Elvise v hale, kolekce nálepek nebo kilového svícnu ve tvaru ananasu. Vystavte něco, co nemůže přehlédnout a co ji dožene k otázce: "Jé, kde jsi k tomu přišel?" Ponořte se do chytré historky o tom, jak jste si opatřil tak unikátní věc. Když žádnou takovou věc nemáte, jděte do vetešnictví nebo do starožitnictví, zavřete oči a něco vyberte. Na cestě domů si o tom vymyslete zábavnou historku. Krátkou, aniž by byla spojena s pobytem ve vězení nebo děvkou z Thajska.

9. Luxusní lůžkoviny
V nějakém okamžiku se určitě podívá na vaší postel. Pozor, frajeři: Vaše opravdové štěstí vám může proklouznout mezi prsty jen proto, že předložka v ložnici vypadá stejně lákavě jako lavička v parku, kterou si oblíbilo hejno holubů. Ženy si chtějí být jisté, že když se skutečně stane, co by se mohlo stát, budou spát na prostěradle, které se nelepí jako mucholapka, a budou mít pohodlí a styl, a ne že se budou třást pod třetinou malé polyesterové peřiny. Když se ženy podívají na vaši postel, chcete aby si představily líné nedělní ráno s četbou novin, popíjením kávy a slíbáváním drobků od snídaně z vašich úst. Víte, jaká má být hustota prostěradla? Ženy ano. Prostěradla s vysokou hustotou připomínají hedvábná nebesa. Prostěradla s nižší hustotou jsou kůži drásajícím peklem. Skočte pro kompletní povlečení se dvěma nebo čtyřmi polštáři a jednou velkou peřinou, abyste se pod ním mohli skrýt oba. Teprve teď je to postel, ve které se bude chtít válet.

Nestoudné triky
Lžete, podvádějte, podplaťte děti -- cokoliv, co dokáže, jak jste milý. V případě, že něžné doteky nestačí, použijte zbraně, které ji jednou provždy přesvědčí, že jste ten pravý chlap; úsilí, které bude nepochybně vyžadovat podpůrný casting a více hraní než v profesionálním zápasu.
- Najměte sousedovy děti, aby u vás zazvonily a zeptaly se, jestli si s nimi půjdete ven hrát jako každý čtvrtek.
- Ať vám zavolá kámoš, až u vás bude. Řekněte: "Ahoj mami. Moc rád bych si s tebou povídal, ale právě ke mně přišla má kamarádka (vložte správné jméno)". Nu, co vy víte, teď je rodinnou přítelkyní!
- Mějte za sousedku starou dámu. Domluvte se s ní, že až půjdete otevřít své přítelkyni, že vyjde ven a spustí: "Nazdar Jirko! Nevím, jak bych vám poděkovala, za to, že jste mi přinesl ty léky na srdce." A vy řeknete: "Ale to nestálo za řeč, paní Svobodová." Upozornění: Se starými dámami se vyrovnává hůře než s dětmi a také mohou zapomenout, co mají říkat.
- Zařiďte, aby byl na záznamníku vzkaz z nějaké nadace. Tentokrát neodpovíte, až vám opět bude volat kámoš a zanechá na záznamníku tento vzkaz: "Dobrý den. Tady je Pavel Jón z nadace Dětský dům. Chtěl bych vyjádřit svou neskonalou vděčnost za váš další velkorysý finanční dar."
- Ukradněte z práce ocenění za výkon vašeho pracovního týmu. Až jej uvidí, jak se skromně krčí na výklenku krbu, červenejte se a připusťte, že všichni v kanceláři trvali na tom, abyste si jej vzal domů.
- Příležitostně jí nabízejte sušenky upečené skautkami na dobročinnou besídku. Nemůžete odolat, abyste nepomohl malým kuchařkám.
- Nechte někde povalovat starou fotografii basketbalového (nebo jiného) týmu s věnováním (zkuste utajit svůj rukopis): NAŠEMU NEJLEPŠÍMU HRÁČI Jirkovi Liškovi -- "VELKÉMU PÉRU". (Použijte samozřejmě svoje jméno.)


Poslal Franta

KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Srandovní texty - Pro muže
Známka2,65 (497)
Posláno164x
Přidáno10. 10. 2002

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

Odeslání textu emailem

Text bude automaticky vložen do emailu.

Vaše jméno:


Váš e-mail:


Vyberte z adresáře komu poslat:

Nebo zadejte email komu poslat


Předmět:


Chcete přidat vzkaz ( můžete nechat prázdné ):


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0113)