Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Srandovní texty > Hantec I.
}
  • Text
  • Komentáře
  • Odeslat emailem
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Hantec I.

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


(v brněnském hantecu:)

Dobrman

Házel sem sicnu v putyce a glgal škopky s Rumunskem. Jednó sem už hodil cara do porculánu. Vyčmudil sem už skoro dvacku. Gómal sem jak vybóchat love. Před chvíló mě štengroval nějaké ksíndl.
Savana hokna. Voplodni mi válec.? naprášil kamoš a hodil na mě čučku. Vytáhnul mrmla z paty, uvolnil bundířa, gécnul si a zeptal se, co je.
Je to na levačku. Mám depku. Zhulil sem se v Semálu, nahodil sem si koňa ? strakonické dudák, ale kopyta křivokláty. Šmajchlovali sme se, koc rozhodila tuhy do véčka a starka nás vymákla. Debrecínka mně čajzla chechtáky a cibule. Šerlok byl móňala a najebaný do palice. Pak mi stará hókla, že má kopyta na špalky. Krén den,? vymundal sem se.
Není to habaďůra??
Je to zichrovka, měla cetl od doktora. Mám bordel v řepě. Už čuju ty mekty od starých medvědů. A co její família!?
To chce spravovačku, schrastit seno, festovní plotnu a profókat škopek. Ráno hodíme myslivnu. Zlomíš starou, hodíš zpátečku nebo se vymustruješ, kópíš pugét, grilovací kódr a budeš žehlit, fotře. A teď hoď do budky clómák,? klavíroval do mě.
Hrknul sem to do sebe a pléskl: ?Musím se vychrochtat, ale zítra zapnu myslivnu. Bude to makačka na bednu. Gólovat se nechci. A taky mám dietu ve šrajtofli. Ale díkec. Pumpuje mi to. Piluju na švihadlo.? Kvaltoval sem.
Když sem naklapal curyk, nacvakaná díra už gómala ty války o svišti. Štengrovali a scali mi na vanilku. Kámoš se vycajchnoval. Tak mě vodvařit. Zalepil sem cech, vodplachtil a lochec čul ještě na čáře.


(český překlad:)

Dobrák

Seděl jsem v hospodě a pil pivo s rumem. Jednou jsem se už byl vymočit. Vykouřil jsem jich už skoro dvacet. Přemýšlel jsem, jak vydělat peníze. Před chvílí mě otravovali nějací šmejdi.
Čest práci. Připal mi cigaretu,? řekl kamarád a podíval se na mě. Zhluboka si odchrchlal, sundal bundu, sednul si a zeptal se, co je.
Je to špatný. Mám depresi. Opil jsem se v Semilasu, sbalil jsem holku ? s výraznými ňadry, ale měla křivé nohy. Mazlili jsme se, kočka byla nažhavená a přítelkyně nás přistihla. Holka mi ukradla peníze a kapesní hodinky. Policajt byl pomalý a hlupák. Pak mi stará řekla, že je v jiném stavu. Špatnej den,? vyžvanil jsem se.
Není to léčka??
Je to jistá věc, měla potvrzení od doktora. Mám zmatek v hlavě. Už slyším ty kecy od rodičů. A co její rodina!?
To chce něco na vyrovnání hladiny alkoholu, sehnat něco ke kouření, pořádnou partu a odreagovat se. Ráno se zamyslíme. Přemluvíš partnerku, skončíš to, nebo se pěkně oblíkneš, koupíš kytici, snubní prsten a dáš to do pořádku, táto. A teď to vypij na ex,? přesvědčoval mě.
Vypil jsem to a řekl: ?Musím se vyspat, ale zítra se zamyslím. Bude to těžký úkol k přemýšlení. Ženit se nechci. A taky mám málo peněz. Ale díky. Chce se mi zvracet. Jdu rychle na záchod.? Pospíchal jsem.
Když jsem přišel zpátky, přeplněná hospoda už věděla ty věci o dítěti. Provokovali a dělali ze mě vola. Kamarád se vyznamenal. Tak mě znemožnit. Zaplatil jsem, odešel a smích slyšel ještě v České ulici.


KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Srandovní texty - Ostatní, jinam nezařazené
Známka2,67 (361)
Posláno8x
Přidáno30. 12. 2002

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

Odeslání textu emailem

Text bude automaticky vložen do emailu.

Vaše jméno:


Váš e-mail:


Vyberte z adresáře komu poslat:

Nebo zadejte email komu poslat


Předmět:


Chcete přidat vzkaz ( můžete nechat prázdné ):


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0089)