Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Srandovní texty > Držitelé ceny - STELLA AWARDS
}
  • Text
  • Komentáře
  • Odeslat emailem
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Držitelé ceny - STELLA AWARDS

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


ocenění, pojmenovaná k poctě Stelly Liebeckové, mezinárodně proslulé stařeny, kterou za potřísnění horkou kávou u McDonalda porota v Albuquerque odměnila velkou kupou peněz. (pochopitelně americká zálezitost)

Sedm ocenění z poslední doby:

1. V Austinu, hlavním městě Texasu, porota obdařila Kathleen Robertsonovou obnosem 780.000 dolarů jako náhradu škody, kterou utrpěla v obchodě s nábytkem, kde si zlomila kotník zakopnutím o batole. Porotu nezviklala skutečnost, ze předmětné batole patřilo zalobkyni.

2. Devatenáctiletý Carl Truman z Los Angeles vyhrál 74.000 dolarů plus náhradu výloh léčení poté, co mu soused přejel ruku automobilem značky Honda v okamziku, kdy se mu snazil ukrást kryt kola.

3. V Bristolu, stát Pennsylvania, Terrence Dikson poté, co vykradl dům, se ho snazil opustit odchodem garází. Tu ale nedovedl zevnitř otevřít, jakoz se ani nemohl vrátit do domu, jehoz dveře se zaklaply. Vykradená rodina byla zrovna na dovolené a zloděj musel v garázi strávit osm dní, zivit se tam nalezenou pepsikolou a obsahem vaku se suchou psí potravou. Tento zázitek mu způsobil nepřiměřenou dusevní trýzeň (mental anguish), a proto podal zalobu a porota ho odměnila sumou půl milionu dolarů.

4. V Little Rocku, hlavním městě Arkansasu, Jerry Williams obdrzel pouhých 14.500 dolarů a náhradu výloh léčení, poté co ho sousedův pes kousl do hyzdí. Pes byl přivázán před domem na sousedově vlastním pozemku. Porota přiznala zalobci jen nevelikou sumu, poněvadz on sám psa vyprovokoval opakovanou střelbou ze vzduchovky do jeho kozichu.

5. V restauraci ve Filadelfii slečna Amber Carsonová z amiąského města Lancasteru v Pennsylvánii hodila v hádce po svém příteli limonádu a během půl minuty na vlhké podlaze uklouzla a posramotila si kostrč. Porota přikázala restauraci zaplatit zalobkyni náhradu skody ve výsi 113.500 dolarů.

6. Kara Waltonová v Claymontu, stát Delaware, úspěsně zazalovala vlastníka nočního klubu poté, co se s úmyslem usetřit na vstupném pokusila dostat dovnitř záchodovým okénkem a při té příležitosti si vyrazila dva přední zuby. Porota jí přiznala náhradu ve výsi 12.000 dolarů, jakoz i zaplacení účtu za dentální rekonstrukci.

7. Merv Grazinski v Oklahoma City zakoupil deset metrů dlouhý, motorový obytný dům značky Winnebago. Na své první cestě po dálnici si nastavil rychlost (cruise control) na 70 mil v hodině a z místa řidiče se vzdálil uvařit si šálek kávy. Nebylo pak přílisným překvapením, že neřízené vozidlo sjelo z dálnice a překotilo se. Řidič/neřidič Grazinski zaľaloval výrobce Winnebago ta to, ľe v instruktáľní příručce opomenul varovat nabyvatele před takovým počínáním. Porota shledala nárok zcela oprávněným a žalobci přiznala náhradu ve výši 1,750.000 dolarů a nový pojízdný dům k tomu. Tento idiotský verdikt přiměl provinilou firmu, aby obohatila text manuálu varováním, ľe vozy je za jízdy nutno řídit.


KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Srandovní texty - Ostatní, jinam nezařazené
Známka2,79 (198)
Posláno34x
Přidáno22. 1. 2003

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

Odeslání textu emailem

Text bude automaticky vložen do emailu.

Vaše jméno:


Váš e-mail:


Vyberte z adresáře komu poslat:

Nebo zadejte email komu poslat


Předmět:


Chcete přidat vzkaz ( můžete nechat prázdné ):


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0095)