Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Srandovní texty > Aktuální rozhlasová reportáž
}
  • Text
  • Komentáře
  • Odeslat emailem
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Aktuální rozhlasová reportáž

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


Babyloňané vlastně pocházejí z Texasu!

Vážení posluchači, v rámci našeho kulturního vysílání bychom vás rádi seznámili s převratným objevem, který znamená revoluci v představách o historii našeho vzniku.

Veškeré lidstvo stojí před zázrakem!

Jak před několika dny oznámil tisk, byly totiž nedávno v Texasu náhodou objeveny doklady o vysoce vyspělých historických kulturách národa Babyloňanů.

Z toho lze pochopitelně vyvodit, že jak se dosud soudilo, Babyloňané nežili kdesi mezi Eufratem a Tigridem, nýbrž poblíž Dallasu. U mnoha ropných magnátů a podnikatelů zde totiž byly objeveny - ovšem jako soukromý majetek - předměty, které podle odborných dobrozdání historiků bezesporu prokazují, že jsou pravé a autentické.

Například James B. umístil před několika dny v obývacím pokoji starověkou babylónskou tabulku na psaní. Mezi televizorem a stereověží se stala stylovým doplňkem jakožto ozdobný tác pro láhve koňaku, sklenky na whisky a vědérko na led pro šampaňské. James B. novinářům sdělil, že tato antikvita pochází z rodinného jmění; můžeme tedy usuzovat, že jeho předky byli Babyloňané. Kromě toho zavěsil nad biliárový stůl lustr starý 6733 let; s velkou opatrností a námahou provrtal jeho tenká ramena, aby jimi mohl protáhnout vodiče. Dokonce si přitom poranil ruku. Je to jako mnohé v této vysoce kulturní zemi další důkaz obětavé angažovanosti jejích občanů usilujících o zachování jejich kulturních památek.

Nedávno si na stěnu záchodu zavěsil Robert F. tabulku se zákony babylonského vládce Chammurabiho. S potutelným úsměvem vypráví, jak už dlouho toužil poskytnout návštěvníkům této místnůstky zajímavou a náročnou četbu. Vrtákem nadělal do díla spoustu otvorů, aby na tabulku mohl zavěsit leštěný ocelový držák na toaletní papír. Kromě toho dal vedle svého zahradního grilu vztyčit sochu boha Rama, která vznikla asi 2600 let před Kristem. Trochou cementu k ní připevnil stříbrný tácek, na nějž bude teď moci skládat steaky.

Warren a Helen K. uchovávají v soukromém parku za svou vilou proslulou mramorovou hlavu ženy z Uruku, známou jako "dáma z Warky". S velkou námahou provrtaná hlava v životní velikosti slouží k postřikování pažitu.

Vážení posluchači, to vše dokazuje, že i v dnešní době znovu dochází k novým objevům, které vyvracejí všechny historické poznatky. Nejasné však dosud zůstává, zda omšelá láhev, od coca-coly, nalezená poblíž rodinného sídla Jamese B., nepochází rovněž z babylónských časů.

Dobrou noc!


KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Srandovní texty - Ostatní, jinam nezařazené
Známka2,83 (372)
Posláno3x
Přidáno26. 6. 2003

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

Odeslání textu emailem

Text bude automaticky vložen do emailu.

Vaše jméno:


Váš e-mail:


Vyberte z adresáře komu poslat:

Nebo zadejte email komu poslat


Předmět:


Chcete přidat vzkaz ( můžete nechat prázdné ):


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0088)