Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Srandovní texty > Chov domácích zvířat v EU
}
  • Text
  • Komentáře
  • Odeslat emailem
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Chov domácích zvířat v EU

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


Evropská unie, do níž - jak dalo referendum - zanedlouho vstoupíme, přinese pravidla a řád do většiny oblastí lidského života. Nové povinnosti čekají i na chovatele domácích zvířat.

Obecně

Všechna zdomácnělá a užitková zvířata, chovaná mimo velkochovy, tedy vaši domácí mazlíčci a to, co máte ve stájích, chlívku, kurníku a na dvorku; mají-li ocas nebo něco podobného, budou podléhat směrnici o standardní evropské délce ocasů, která je stanovena na 12 centimetrů. Mají-li ocasy delší, budou se zkracovat, mají-li kratší, budou se natahovat. Nemají-li ocasy vůbec, budou se nastavovat. Výjimku tvoří pouze hadi. Samozřejmostí se stane odčervení, očkování a u uhynulých kusů zpopelnění. Včetně obřadu.


Kočky

Hmatové fousy podlehnou taktéž zkrácení na standardní evropskou délku maximálně 3 cm. Známé mňoukání nahradí zvuk nový. Místo "MŇAU" budou vaše kočky povinně vyluzovat cosi jako "MŇ.EU".


Psi

Mimo známky se na obojku nově objeví i razítko příslušné obvodní pošty. Bojová plemena už nikdy nesundají náhubek. Nosit ho budou 24 hodin denně. Alespoň svoji energii vybijí při krmení. V platnost vstoupí i omezení EU o počtu štěňat z jednoho vrhu. Ten je stanoven max. na 1 kus. Viz Encyklopedie politiky, sekce Populační politika - Čína - Politika jednoho dítěte.


Slepice

Přestanou blbě kdákat. Podobně jako kočky změní svůj zvukový rejstřík. Nejpodstatnější změna se ale týká snášení vajec. Ta budou snášena slepicemi v přesně stanovených časech na přesně stanovená místa. Dostanou také standardizovanou evropskou velikost.


Kohouti

Budou muset dodržovat noční klid, který oficiálně končí až šestou hodinou ranní. Podřídí se i letnímu času.


Koně

Dostanou euroklapky na oči a nové poznávací značky.


Prasata

Na výkrm těchto hospodářských zvířat budou dohlížet odborníci přes zdravou výživu. Všechna prasata pravidelně podstoupí vyšetření kvůli hladině cholesterolu. Kusy s vyšší než povolenou mírou podkožního tuku povinně absolvují odtučňovací léčbu.


Hadi

Jsou jedinou výjimkou z pravidla o standardní evropské délce ocasů. Zde se totiž uplatňuje speciální paragraf o standardní délce hadů. Ta byla Maastrichtskými kritérii stanovena na 75 cm. Více není třeba. Jedovatým hadům se dále nařizuje přestat produkovat lidskému životu nebezpečný jed. V EU moudře usoudili, že stejně nemá cenu zabývat se výrobou protilátek.


Včely

Budou muset začít dodržovat osmihodinovou pracovní dobu. Zakazuje se práce nezletilých dělnic. Včelaři - jakožto zaměstnavatelé - jsou povinni včelám zajistit v době polední přestávky vysílání výukového seriálu Včelka Mája.


Rybičky

Budou smět v akvárku plavat pouze na západ. Do ostatních směrů pak v nočních hodinách, o víkendech a státem uznaných svátcích.


Papoušci

Mluvící druhy se budou muset povinně naučit křičet: "BRRRRUSEL! BRRRRUSEL!"


KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Srandovní texty - Ostatní, jinam nezařazené
Známka2,67 (97)
Posláno33x
Přidáno20. 7. 2003

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

Odeslání textu emailem

Text bude automaticky vložen do emailu.

Vaše jméno:


Váš e-mail:


Vyberte z adresáře komu poslat:

Nebo zadejte email komu poslat


Předmět:


Chcete přidat vzkaz ( můžete nechat prázdné ):


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0106)