Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Srandovní texty > Zápisník filmového fanouška
}
  • Text
  • Komentáře
  • Odeslat emailem
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Zápisník filmového fanouška

Děkujeme za ohodnocení

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


Pátek: Byl jsem v kině na Matrixu. Super film.

Sobota: Zdálo se mi o Trinity. Mohli by u nás vybudovat ten Matrix. Věděl bych, jak ho používat.

Neděle: Oh, Trinity...

Pondělí: Mám pocit, jako bych byl v Matrixu. Jel jsem ve výtahu s agentem Smithem. Totiž s panem Novákem z pátého patra, ale až dnes jsem si uvědomil, ze stále nosí ty tmavé brýle.

Úterý: Zeptal jsem se ho na ty brýle. Byl překvapený a tvrdil, že je nevidomý. Na to mu tak skočím!

Středa: Jsou fakt dobří. Do poslední chvilky dělal, že ten natažený drát nevidí. Radši se koulel až k domovníkovým dveřím, než by se dal zdemaskovat. To znamená, že zatím jsem v bezpečí. Nevědí, že já už VÍM.

Čtvrtek: Pan Novák zmizel. Domovník tvrdí, že leží v nemocnici s frakturou. Předstíral jsem, že mu to věřím. Musím najít Morfea.

Pátek: Dal jsem inzeráty do všech deníků: "Pro Morfea. Vím vše a jsem připraven následovat bílého králíka. Chceš-li se přesvědčit, že zvolím správnou pilulku, čekám tě zítra v klubu Roxy."

Sobota: Byl jsem v Roxy. Vyvázl jsem taktak. Naštěstí v Čechách jsou i agenti Matrixu pomalí. Hned jsem ji poznal. Měla totiž červenou sukni. Povedlo se mi ji překvapit a dal jsem jí pravý hák na čelist. Radši jsem nečekal, až vstane z podlahy a promění se v agenta. Zmizel jsem zadním vchodem. Pár jiných agentů mě honilo, ale byl jsem rychlejší. Musím začít trénovat skoky.

Neděle: Byl jsem ve zprávách na Nově. Prý 'dámský boxer' - idioti, nevědí, o co všechno se hraje v té hře! Nejsem si jist, jestli už mě nezaměnili. Snad se mi podaří včas dodělat ten vysílač a naladit se na kmitočet 1. programu.

Pondělí: Další probdělá noc. Nemůžu si dovolit, abych propásl deja vu.

Úterý: Toto je poslední zápis. Podcenil jsem je, právě vylamují dveře. Jsou s nimi tři agenti, ale nemají tmavé obleky. Jiný kraj, jiný mrav, tihle mají bílé pláště.

Goodbye, the Matrix has got me...


Poslala Martina

KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Srandovní texty - Ostatní, jinam nezařazené
Známka2,58 (53)
Posláno25x
Přidáno24. 7. 2003

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

Odeslání textu emailem

Text bude automaticky vložen do emailu.

Vaše jméno:


Váš e-mail:


Vyberte z adresáře komu poslat:

Nebo zadejte email komu poslat


Předmět:


Chcete přidat vzkaz ( můžete nechat prázdné ):


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0131)