Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Srandovní texty > Nemocnice na kraji města ...
}
  • Text
  • Komentáře
  • Odeslat emailem
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Nemocnice na kraji města ...

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


Jestlis neviděl(a) první díl tak tady je:

Doktor Sova mladší po 20 letech opouští vězení, kde skončil po prohraném soudním procesu s paní Dobiášovou. Přichází do nemocnice v Boru a žádá o práci primáře Cvacha. Ten zapomíná na staré sváry a nabídne dr. Sovovi práci v novém kardiochirurgickém oddělení ve funkci pomocného ošetřovatele. Doktor Sova s vděčností přijímá.

Doktor Arnošt Blažej, nyní po čtvrté ženatý s dcerou anestezioložky Dany Králové Eliškou, přijíždí jako předseda České lékařské komory na kongres do Vídně. Zde mu nabídne ubytování ve své vile doktor Peterka, primář plastické chirurgie v tamější nemocnici U Sv. Anny. Setkání po letech oba potěší. Doktor Peterka prozradí doktoru Blažejovi, že u něj byla na několika plastických operacích i jedna z největších hvězd současné české pop-music, Irena Strossmayerová.

Doktor Blažej je po návratu z Vídně viděn na návštěvě porodnického oddělení nemocnice v Boru. Rychle se rozkřikne, že tam přinesl pomeranč pro vrchní sestru Pěnkavovou, která právě porodila své dvanácté dítě. Její neplodný manžel, který věří, že všech 12 dětí je jeho, přichází kvůli nástupu dr. Sovy mladšího o práci ošetřovatele.

Doktor Sova starší, nyní ministr zdravotnictví, se zcela zaměřuje na svou profesionální kariéru. Čas od času zlomyslně pošle do nemocnice v Boru ministerskou kontrolu a snaží se nemocnici zprivatizovat a přeměnit na výrobní závod automobilky Hyundai. Jednou z jeho mnoha milenek je i šachová velmistryně Oldřiška. Její manžel, 105-letý bývalý primář borské chirurgie Vrtiška, tomu nedokáže zabránit.

Doktor Řehoř si po dlouholetém pobytu v Africe nemůže zvyknout na novou situaci ve své vlasti. Jeho manželka Nzu-zu z kmene Matabele nemůže najít práci a jejich čtyři děti jsou často mylně pokládány za Romy.

Bývalý hokejista Přemysl Rezek, nyní stárnoucí narkoman, potkává v útulku pro bezdomovce první ženu dr. Blažeje, která se nedávno konečně odhodlala prodat svůj dům.

Na konci 21. dílu Ina Galušková - Jáchymová - Blažejová - Sovová - Jáchymová - Cvachová promluví celou větou.

A ted jeste jeden kratky test:

1. Primař Sova v seriálu nakonec:
a/ zemře
b/ zahouká
c/ zakuká

2. Jeho syn Karel zase:
a/ pije
b/ kouří
c/ kouří pyje

3. Doktor Blažej v I. dílu dostane:
a/ umelou plci
b/ umelou ledvinu
c/ umelou Inu

4. Strosmayerova šachová partnerka Oldřiška potáhne na:
a/ D5
b/ H7
c/ E55

5. Ema má:
a/ mámu
b/ mísu
c/ urnu


KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Srandovní texty - Ostatní, jinam nezařazené
Známka2,22 (195)
Posláno68x
Přidáno25. 10. 2003

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

Odeslání textu emailem

Text bude automaticky vložen do emailu.

Vaše jméno:


Váš e-mail:


Vyberte z adresáře komu poslat:

Nebo zadejte email komu poslat


Předmět:


Chcete přidat vzkaz ( můžete nechat prázdné ):


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0111)