Logo

Přihlášení - email: heslo:
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Srandovní texty > Šťastní vepříci
}
  • Text
  • Komentáře
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Šťastní vepříci

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


* Kdybyste nepřetržitě křičeli 8 let, 7 měsíců a 6 dní, vyprodukovali byste tolik zvukové energie, která by stačila na ohřátí jednoho šálku kávy.(Neuvěřitelné!)
* Kdybyste nepřetržitě prděli 6 let a 9 měsíců, vyprodukovali byste tolik plynu, jehož energie se rovná energii jedné atomové bomby. (To už možná jo.)
* Orgasmus vepřů trvá 30 minut. (V příštím životě chci být vepříkem. Ale zajímalo by mě, jak to zjistili a hlavně - proč?)
* Když budete mlátit hlavou o zeď, za jednu hodinu spálíte 150 kalorií. (To je pořád nic proti vepříkům!) (Hlavně to nezkoušejte doma... možná v práci?)
* Lidé a delfíni jsou jedinými živočichy, kteří mají sex pro potěšení. (A vepříci mají půlhodinový orgasmus? To není fér!)
* Nejsilnějším svalem na lidském těle je jazyk. (Hmmmmmmmmm........)
* Praváci žijí v průměru o devět let déle než leváci. (Když umíte používat pravou i levou rukou stejně dobře, tak se děje co?)
* Mravenec dokáže zdvihnout padesátinásobek své hmotnosti, může tlačit třicetinásobek své hmotnosti a je-li opilý, vždy padá na pravou stranu. (Po vypití čeho je opilý? Musí daňoví poplatníci platit takové výzkumy?)
* Polární medvědi jsou leváci. (Kdo ví? Koho to zajímá? Ptám se: jak jste to zjistili?)
* Sumec má více než 27000 chuťových pohárků. (Co může být tak chutného na dně rybníka?)
* Blecha dokáže skočit do dálky rovnající se 350ti násobku její délky. To jako kdyby člověk dokázal přeskočit celé fotbalové hřiště. (30 minut? Umíte si to představit? A proč zrovna čuníci?)
* Šváb dokáže žit až devět dní bez hlavy a až teprve potom zemře. (Hrůzostrašné!)
* Sameček kudlanky nábožné si nemůže užívat sexuálních radovánek s hlavou, protože samička začíná sex tím, že mu hlavu uřízne. (Miláčku, už jsem doma ... Což si takhle...)
* Někteří lvi mohou kopulovat až 50x za den. (Stejně si ale v příštím životě přeji být vepříkem: lepší kvalita než kvantita.)
* Motýli ochutnávají nohama. (Jémine!) (To je skoro stejně strašné jako sumec!)
* Pštrosí oko je větší než jeho mozek. (Znám i takové lidi.)
* Mořská hvězdice mozek nemá. (I takové znám lidi.)

Po přečtení tohohle článku, jediné, co můžu říci... Šťastní to vepříci...


Text poslal(a) Šárka Jakubová

KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Srandovní texty - Ostatní, jinam nezařazené
Známka2,81 (404)
Posláno75x
Přidáno30. 7. 2000

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0051)