Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Srandovní texty > Zeptejte se !!!
}
  • Text
  • Komentáře
  • Odeslat emailem
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Zeptejte se !!!

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


Alabama: Jsem zrádkyně?
Kamarádce se líbil jeden kluk a já jsem se s ním na mejdanu líbala. Ona teď říká, že jsem zrádce. Má pravdu?
my: Milá Alabamo! Ne, zrádkyně rozhodně nejsi. Jsi jenom egoistická, panovačná, protivná, sobecká, lhostejná, zlomyslná příšera, která si ne-dokáže vážit kamarádství!

Beruška, 11: Od kolika let se může podle zákona líbat?
my: Ale Beruško! To se podle ústavy ČR vůbec nemůže! (A jestli jsi to už dělala, tak tě udáme!)

Kikky, 15: Nechce se vázat!
Začala jsem si psát s jedním klukem ze školy a pak jsem se s ním i seznámila. Je to fakt bezva kluk, ale teď ho vůbec nechápu. Když jsem se ho zeptala, jestli by se nechtěl sejít, odpověděl mi, že se nechce vázat a chce si ještě užívat (holek). Vůbec mu nerozumím. Netouží po opravdový lásce? Vždyť mě ani pořádně nezná! Co bych měla udělat?
my: Milá Kikky! Podle nás bys mu měla koupit pugét rudých růží a předat mu ho před celou jeho třídou. Jistě potom pochopí, jak moc ho miluješ a zatouží par prožít tu OPRAVDOVOU lásku právě s tebou!

Simča, 16: Je frigidní?
Chodím s klukem tři měsíce, ale ještě nepadlo ani slovo o sexu. Přijde mi, jako by byl frigidní. Je mu 22 let, sice nemá vlastní byt, ale byli jsme už spolu tolikrát v kině a na různých romantických místech... a pořád nic! Maximálně mě vezme na ulici za ruku. Už jsem zoufalá a každá naše schůzka mi přijde hrozně vypjatá. Nevím, jestli on to vůbec vnímá, ale já už nevím, co dělat. Moc doufám, že mi poradíte.
my: Milá Simčo! Myslíme, že tvůj chlapec je opačně orientovaný a přes hraný zájem o tebe se snaží sblížit s tvým otcem.

Eva, 18: Nevím, jak dál!
Před rokem jsem se rozešla s klukem. Všechno by bylo fajn, kdyby ale nezačal jezdit za kámoškou mojí o rok mladší sestry. Spí spolu a nejhorší je, že spí i se mnou. Trvá to už celých sedm měsíců. Mám jí to říct? Chodíme do stejné školy a trochu se i bavíme. On pořád říká, že se nechce vázat.
my: Milá Evo! Myslíme, že bys jí to rozhodně měla říct, protože taková švédská trojka je mnohem lepší!

Anita, 14: Prý jsem se zbláznila!
Před rokem jsem se zamilovala do našeho učitele. Je starší o 12 let a všichni říkají, že jsem se zbláznila. Je moc milý a sympatický. Žádnou holku nemá a já strašně žárlím, když ho vidím s nějakou učitelkou, která je taky „volná“. Nechci, aby se mi všichni posmívali, a taky nechci, aby zjistil, že ho mám ráda. Bojím se jeho reakce, ale já to bez něj nevydržím! Prosím, poraďte mi!
my: Milá Anito! Neboj se, nemusíš trpět tím, že jsi bez něj. Pokud se budeš hodně snažit, máš relativně velkou pravděpodobnost, že tě adoptuje.

Jana, 16: Neplodné dny?
Slyšela jsem, že existují plodné a neplodné dny a v těch neplodných není možné otěhotnět. Chtěla bych spát se svým klukem bez kondomu, protože to ani jemu ani mně není příjemné a já nemám prášky. Jak tedy zjistím, že mám ty neplodné dny?
my: Milá Jano! Připrav si šest hracích kostek a rozhoď je po stole. Při tom vyřkni zaříkávadlo „Kdy mám neplodné dny, ó nejvyšší?!“ Pokud ti padne více než jednou šestka, pak máš neplodné dny vždy první polovinu měsíce. Pokud ti nepadne šestka ani jednou, nemáš neplodné dny nikdy a pokud jednou, otěhotnět vůbec nemůžeš.

Jana, 18: Mám pocit, že svého kluka ztrácím. Jak se mám chovat, abych si ho udržela?
my: Milá Jano! Tak to bohužel opravdu nevíme. Ale až na to přijdeš, určitě nám dej vědět...

Denisa, 16: Vždycky se mi hrozně líbí nějaký kluk, ale jakmile se dozvím, že i já jemu, ztrácím o něj zájem. Čím to je? Proč u nikoho nevydržím?
my: Milá Deniso, jsme si naprosto jisté, že tvůj problém spočívá v tom, že máš malou výdrž. Měla bys začít s během na dlouhé tratě a výdrž si tak vytrénovat.

Terka, 13: KDY SE MÁM POPRVÉ MILOVAT? Můj přítel (13), se kterým chodím už dva týdny, mi říkal, že by se chtěl poprvé milovat, až mu bude tak 14 nebo 15. Já taky, ale vlastně bych s ním ráda spala už teď. Mám pocit, že on by to taky chtěl. Já vím, že se to může až od patnácti nebo tak. Ale já bych to raději zažila teď s tím pravým, než později s někým, kým bych si nebyla tak jistá. Co si myslíte?
my: Milá Terko, běž do toho! Vzhledem k tomu, že se znáte už DVA TÝDNY si můžeš být naprosto jistá, že je to ten pravý! A je velmi pravděpodobné, že už nikdy nikoho tak vhodného k danému účelu nepoznáš!

Zuzana, 13: POKAZIL TO! Když se mě kluk, který se mi už dlouho líbí, zeptal, jestli s ním chci chodit, hned jsem kývla. Za dvě hodiny to ale hned pokazil větou: „Zhubni deset kilo a nech si udělat plastickou operaci!“ Namluvili mu to jeho super drsný a tvrdý kamarádi. Ale já ho mám opravdu ráda! Co mám dělat?
my: Milá Zuzano, zhubni deset kilo a nech si udělat plastickou operaci.

Adéla, 16: JAKÉ KONDOMY PRO PRVNÍ MILOVÁNÍ? Brzy bych se chtěla se svým přítelem pomilovat. Kamarádka mi řekla, že bych kondomy měla koupit raději já, protože kluci neví, co se holkám líbí. Existuje přece tolik různých barev, příchutí a tvarů. Myslím si, že si koupím kondomy s výstupky, chci svého přítele pořádně cítit.
my: Milá Adélo, vzhledem k tomu, že jsi ještě panna, tak ti vřele doporučujeme prezervativ s VÝSTUPKY, protože jestli výběr necháš na tvém příteli, je velmi pravděpodobné, že ho opravdu VŮBEC neucítíš! Ideální jsou Disneyovské postavičky apod. (náš typ: PIKACHU)


KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Srandovní texty - Ostatní, jinam nezařazené
Známka2,76 (139)
Posláno34x
Přidáno24. 1. 2004

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

Odeslání textu emailem

Text bude automaticky vložen do emailu.

Vaše jméno:


Váš e-mail:


Vyberte z adresáře komu poslat:

Nebo zadejte email komu poslat


Předmět:


Chcete přidat vzkaz ( můžete nechat prázdné ):


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0097)