Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Srandovní texty > Oficiální kobliha
}
  • Text
  • Komentáře
  • Odeslat emailem
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Oficiální kobliha

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


Jak by vypadala kobliha, kdyby ji pekly oficiální instituce:

1. Pekla by se 4 roky a prodávala pouze v úřední dny, v pondělí a středu od 9 do 16.30 hodin na úřadech.

2. Koblihu by pekla firma, která původně vyráběla důlní stroje, ale vyhrála by konkurs na pečení koblih. V souvislosti s výsledkem konkursu by bylo podáno několik trestních oznámení a opoziční strany, které se nedostaly do komise na výběr firmy, by vyhlásily akci “Za čistou koblihu” jako hlavní bod příštích voleb.

3. Prodej koblihy by zajišťovala státní instituce složená z opozičních poslanců, která by najala organizaci na vypsání výběrového řízení na prodej koblihy, aby výběrové řízení nedopadlo stejně jako výběrové řízení na pečení koblihy. Bude to zcela průhledné, prohlásil nejmenovaný politik, zcela ulepený od marmelády.

4. Protože by se cena koblihy vyšplhala na stonásobek původní ceny byla by cena koblihy dotovaná, ale prodávala by se pouze po předání desetistránkové žádosti doručené v úřední dny na podatelnu. Žádost by bylo možno poslat i mailem, ale z organizačních důvodů by mailové žádosti o koblihy nebylo možno vyřizovat.

5. Žádná kobliha by nebyla celá, prodávaly by se půlky nebo čtvrtky. Tato kobliha by nebyla zmetek, pouze by podléhala novelizaci, a po dodatcích, které by se na ni přilepily, by se na ni pohlíželo jako na koblihu celou.

6. V souvislosti s nedostatkem koblih a zmanipulováním dotací by byla zřízena instituce pro dohled nad zajišťováním regulérnosti výroby a prodeje koblihy a braním úplatků v souvislosti s koblihami. Okamžitě by bylo zatčeno za náhodné přítomnosti televize a tisku několik největších sponzorů opozičních stran v souvislosti s úplatky za prodej koblih a po zjištění že koblihy pouze kupovali by byli nenápadně propuštěni.

7. Opoziční strany by navrhly zrušit dotaci koblihy a zajistit levné koblihové úvěry a adresné přídavky na koblihy pro nejchudší vrstvy.

8. Vláda by se rozhodla přidělit přídavky plošně a ušetřit tak peníze za instituci na kontrolu správnosti přidělování adresných přídavků.

9. V souvislosti s plošnými dotacemi by vláda navrhla plošné zvýšení daní, ale to by neprošlo hlasováním ve sněmovně o jeden hlas. Poslanec (původním povoláním pekař), který hlasoval proti, by se stal předmětem přísné kritiky poslanců, kteří by měli přislíbená místa v komisích na kontrolu výběrového řízení, a bylo by mu nenápadně navrženo, aby se vrátil do pekárny.

10. Sněmovna by schválila zákon, podle kterého musí být každá kobliha opatřená kolkem, v souvislosti s nelegálními levnými koblihami, které zaplavily trh. Senát by zákon vrátil sněmovně s návrhem, zda by nebylo levnější, aby se koblihy prodávaly u pekařů. V souvislosti s vrácením zákona sněmovně by padlo v parlamentu několik poznámek o zbytečnosti senátu a prezidenta. Několik poslanců by navrhlo, že budou prezidenta dělat oni, aby se usnadnila situace.


KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Srandovní texty - Ostatní, jinam nezařazené
Známka2,32 (179)
Posláno29x
Přidáno12. 2. 2004

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

Odeslání textu emailem

Text bude automaticky vložen do emailu.

Vaše jméno:


Váš e-mail:


Vyberte z adresáře komu poslat:

Nebo zadejte email komu poslat


Předmět:


Chcete přidat vzkaz ( můžete nechat prázdné ):


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0111)