Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Srandovní texty > Deníček Bédi Rozhoňe 11. 05. – 25. 06.
}
  • Text
  • Komentáře
  • Odeslat emailem
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Deníček Bédi Rozhoňe 11. 05. – 25. 06.

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


11. KVĚ – Tak sem byl na chatu. Asi po dvou hodinách sem narazil na jednu holku, menuje se Simona. Je jí 19, což je dobrý, protože je jen o dva roky starší, ale to ona neví.

13. KVĚ – Simonka je supr, ráda sportuje a poslouchá rádio – máme toho tolik společného.

17. KVĚ – Mám její číslo! Napsal sem si ho na ruku, hned zítra si musím koupit mobila.

18. KVĚ – Telefon mi nějak nefunguje. Na reklamaci mi jedna hezká slečna řekla, že si do něj musim dát svou simku. Pořád nechápu, jak může vědět, že mám holku, natož její jméno! Radši sem ten krám vyhodil, budu jí psát maily.

26. KVĚ – Jedu na 14 dní do Chorvatska. Simonce jsem slíbil, že jí tam budu věrný.

29. KVĚ – V Chorvatsku je krásně, až na to, že jsem tu potkal jednu divnou holku. Vybafla na mě, že je z Ostravy a prej je tu taky na dovolený. Pořád se na mě blbje culí, leze mi to na nervy.

30. KVĚ – Dozvěděl sem se, že ta moravanka se jmenuje Agáta. Fakt blbý méno. Bohužel bydlíme na stejným hotelu, takže se nemůžu ani v klidu nasnídat. Ihned po snídani se mne zeptala, jestli bych s ní nešel na pláž. Než sem stačil říct ne, tak mi řekla, že ať počkám, že je hned zpátky. Na pláži jsem si všimnul něčeho, co jsem na ní doposud přehlížel. Měla chlupaté nohy a pod nosem mírně znatelné chloupky.

1. ČRV – Ága není zase tak špatná. Je s ní docela sranda a poslouchá úplně stejnou kapelu jako já – Hukot Ticha. Taky si oholila nohy a umyla vlasy.

2. ČRV – Dneska jsem snídal s Ágou u jednoho stolu. Připadá mi jakoby fousy nikdy neměla. Po chvilce ticha mi se mě zeptala, jestli s ní nechci být víc než jen kamarád. Odpověděl jsem jí, že je fajn, ale že mám jinou známost. Bylo jí to líto, ale vzala to statečně, ani moc nekřičela. Zítra jede domů, tak mi dala svoji adresu, prý pokud bych si to rozmyslel. Řekl jsem, že asi těžko a svou adresu jsem jí nedal.

12. ČRV – Konečně jsem doma. Ihned jsem šel na chat, Simonka tam naštěstí byla. Po nějaké době tokání sem jí pozval na koncert, který má za pár dní Hukot Ticha nedaleko od Brna (bydliště nás obou). Souhlasila. Měl bych si vyleštit monitor, je celej oslintanej.

22. ČRV – Byl jsem na místě 3 hodiny před koncertem. Simona nepřišla. Fakt jsem byl naštvanej a koncert mě vůbec nebavil. Ale najednou jsem tam potkal Agátu. Oba sme byli mile překvapeni a nakonec to bylo docela fajn.

23. ČRV – Bohužel sem se nakonec tak ožral, že si ani nepamatuju, proč sem se dnes ráno ocitl u Agáty doma. Culila se a řekla, že to bylo krásný. Doufám, že tím myslela ten koncert. Když sem se dostal domů, bylo mi tak blbě, že sem se šel vosprchovat aniž bych si sundal oblečení. To sem pak dal usušit na šňůru nad můj plynový sporák a odešel sem za školu ačkoliv bylo již 11:00.

23. ČRV – Domů z města jsem se vrátil až v podvečer. Před domem byli hasiči, policie a záchranka. Až teď jsem si uvědomil, že sporák v podobě sušáku na prádlo jsem sice zapnul, ale nezapálil. Naše hodná sousedka si pak jen chtěla půjčit trochu oleje, tak na nás zazvonila. Naštěstí pro ni explozi nepřežila.

25. ČRV – Dnes se mi na chatu Simona k něčemu přiznala. Není ji 19, nebydlí v Brně a na koncert Hukotu Ticha nepřišla proto, že to vůbec není holka. Je to nějakej 13ti letej smrad odněkud z Řiťovic. Ten parchant z toho měl strašnou pr*el. Ani sem mu nestačil říci vše, co jsem měl na srdci a správce místnosti mě vyhodil.


Poslal(a) koczi.ok

KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Srandovní texty - Ostatní, jinam nezařazené
Známka2,82 (108)
Posláno67x
Přidáno11. 5. 2004

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

Odeslání textu emailem

Text bude automaticky vložen do emailu.

Vaše jméno:


Váš e-mail:


Vyberte z adresáře komu poslat:

Nebo zadejte email komu poslat


Předmět:


Chcete přidat vzkaz ( můžete nechat prázdné ):


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0094)