Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Srandovní texty > Kdo těm úředníkům rozumí?
}
  • Text
  • Komentáře
  • Odeslat emailem
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Kdo těm úředníkům rozumí?

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


Příklady "podivné" řeči politiků a úředníků:

Dušan Fürst, vedoucí personálního oddělení Okresního úřadu v Olomouci v písemné zprávě o pracovní době úřadu:
Podařilo se urychlit stavební úpravy nutné pro přestěhování, takže potřebný útlum činnosti připadne na dobu snížené poptávky po této službě na přelomu roků.

Starosta Prostějova Jan Tesař (ODS) ve Studiu Dnes, 19. listopadu:
Otázka: V Prostějově vznikla nová stranická buňka ODS a jsou zde tedy dvě konkurenční organizace. V čem je problém prostějovské ODS?
Já bych řekl, že problém, který vykrystalizoval kolem kandidatury kolegy Duška do Poslanecké sněmovny nebo návrhu kandidatury kolegy Duška a kolegy Uchytila, pouze v těchto dvou jménech vykrystalizoval.

Jindřich Valouch (ČSSD), starosta Přerova na otázku, zda v politické rovině vezme někdo z vedení města zodpovědnost za manko na městské policii:
Já jenom takovou, ono, za prvé: co je to politická zodpovědnost? Tuto kategorii bych rád uvedl, protože jestliže ano, pak musíme vždycky nějaký následný důsledek od toho bych vycházející, protože si myslím, že věci, které jsou, jsou trestně právní a nemohou být politické. Jestliže jsou trestně právní, jsou trestně právní a nemohou být politické. Politické může být špatné rozhodnutí týkající se třeba záměru výstavby, budování atakdál. To je určitá úvaha, určitá vůle, určité řešení, ale přesně, myslím si, že když někdo vykoná nějaký jakýkoliv trestný čin, že to nemůže mít s politikou nic společného. To já jako teď říkám svůj názor, úplně, který si myslím, že nelze srovnávat nesrovnatelné. Pokud bysme to chtěli srovnávat, tak to pak se vracím někam, já nevím, do totalitního systému a musím tedy tvrdit prakticky, vše, co se děje, děje se pod tlakem politiky a vše co je děláno, tak je děláno ve vztahu v souvislosti s politikou, což si myslím, že je absurdní, takže snad jsme se dostali někam jinam.

Olomoucký primátor Martin Tesařík (ČSSD) k otázce jak kamera strážníků Městské policie sleduje okolí:
Takhle principielně ten kamerovej systém funguje tak, že monitoruje. Monitoruje, to znamená, neustále má ta kamera šanci provádět horizontální i vertikální pohyb, čili pohyb v prostoru. Pokud se týká detailů, je záležitostí obsluhy, aby tento podmět, aby vytvoření detailu vytvořila.

Primátor Tesařík k fotografické výstavě Sloup a lidé:
Je to pokračování výstavy, která byla v horním patru. První místo, které bylo umožněno, aby tato výstava navštívila, je předprostor před kanceláří.

Přerovský místostarosta Jiří Lajtoch (ČSSD) na zastupitelstvu při projednávání obecně závazných vyhlášek:
Tato textace článku byla už v minulé vyhlášce.

Olomouckokrajský radní Pavel Sekanina (ODS), k otázce slučování středních škol a učilišť:
Další případy, které jsou rovněž racionální, tak aby byly schváleny následným zastupitelstvem, tak by k nim mělo dojít. Jedná se o vytvoření podstatně stabilnějších subjektů, které po realizaci těchto sloučení na tom budou podstatně lépe než teď, když ty peníze jsou roztříštěny do řady subjektů, které vyučují duplicitní obory a jsou blízko sebe. Za druhé - jedná se o prvek stabilizace, přičemž struktura nabízených oborů zůstane zachovaná.

Radní Sekanina k otázce na důvod odvolání ředitele jedné školy a všeobecné řešení stížností na ředitele škol:
Toto byly věci, které nebyly záležitostí běžných stížností, k teré jsou a které existují a které jsou buď anonymní nebo neanonymní a bohužel ČŠI tyto záležitosti vzhledem k rozhodnutí ústřední školní inspektorky neřeší, čili je to na odboru školství kraje. Ten sice, my jsme se sice s inspekcí dohodli, že je požádáme o součinnost a v případě vyloženě pedagogických problémů, tak, že je požádáme, aby tyto věci vyřešili, ale oni mají svůj plán a je to trochu komplikované a určitě to není hned, což je komplikovaná situace neboť počet kontrolorů odboru školství navýšen nebyl, teď jsou tam dvě kontrolorky, které ovšem jsou spíš zaměřeny na ekonomickou kontrolu, neboť se počítalo s tím, že stížnosti v oblasti pedagogické práce bude dělat inspekce. Teď se řeší, jak to bude dál.

Informační servis policie Severomoravský kraj, 10. XII. 2001:
Vloupání však nedokončili, neboť je zadržela policejní hlídka. Druhý uvedený muž na místě zůstal, ale J. F. se i přes výzvu, aby zanechal svého jednání, dal na útěk. Zastavil se až po použití donucovacího prostředku hrozby střelou zbraní ze strany policisty.


KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Srandovní texty - Ostatní, jinam nezařazené
Známka3,85 (89)
Posláno13x
Přidáno4. 9. 2004

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

Odeslání textu emailem

Text bude automaticky vložen do emailu.

Vaše jméno:


Váš e-mail:


Vyberte z adresáře komu poslat:

Nebo zadejte email komu poslat


Předmět:


Chcete přidat vzkaz ( můžete nechat prázdné ):


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0096)