Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Srandovní texty > Máme rádi zvířata aneb život společný ...
}
  • Text
  • Komentáře
  • Odeslat emailem
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Máme rádi zvířata aneb život společný ...

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


Začíná to velmi ranném věku, kdy se začnete jako dítě zajímat o vše živé. Některým za nás se podaří přemluvit rodiče ke koupi malého zvířátka (morče, křeček). Mlhavá vzpomínka na dětsvtí se nám vybaví ve věku dospělém, kdy si vzpomeneme na to, jak zvířátko bylo roztomilé a péče o něj velmi snadná. A protože každý člověk má v sobě touhu o něco se starat, rozhodnete si to malé, krásné a chlupaté něco pořídit.

Začíná se velmi opatrně...Třeba ten křeček. Jdete do zverimexu a tam mají takové krásné kuličky. Nakoupíte křečka, klec, podestýlku, krmení a s pocitem radosti si ho odnesete domů. Po pár dnech, kdy se křeček zabydlí zjistíte, že ta svině pekelně kouše a hlavně že se pohybuje hlavně v noci, kdy vy spíte a z křečka máte prd. Sedíte u klece a špejlí nebo jehlicí se ho snažíte donutit k pohybu, prstem se na něj bojíte sáhnout. Křeček se nasere a vyzvrací všechno zrní, co měl schované v kapsách. Tím se vám znechutí a začnete přemýšlet k jakým příbuzným nebo známým byste ho šoupli. Nikdo se bohužel nenajde, a tak vám nezbyde nic jiného než si ho ponechat.

Když jste byly děti, rodiče vám nedovolili pejska a tak se rozhodnete, že si ho konečně, když jste dospělí, koupíte. Celé hodiny sedíte u knih a atlasů psů, které stály nekřesťanské peníze a vybíráte a vybíráte. Řeknu vám, že je úplně jedno jakou rasu si vybere, je to totiž na chlup stejně, jako kdybyste si po bytě nechali běhat prase, ať už velké či malé, černé nebo bílé. Přivezete si pejska (prase) a podle moudrých knih se pustíte do výchovy.

První den pejsek spí a ve vás to vyvolá dojem, že je to to nejhodnější "prase" na světě. Nenechte se oklamat, prase pouze sbírá síly na další den.
Když se probudí, vy ho podle návodu posadíte na noviny a čekáte....A čekáte a čekáte. Po půl hodině vám dojde trpělivost a psa pustíte z dohledu, ale za těch pár minut, co na něj nedávaté pozor, protože si čtete manuál jak na něj se vám pes vydělá na koberec a když ho chcete potrestat. tak zaleze pod gauč, odkud ho bohužel nevydolujete.

V noci se nevyspíte, protože škrábe na dveře a když ho vyženete, za pět minut je tam zase. Ven odmítá chodit, protože neumí chodit na vodítku a když to popotahujete, tak na vás staré babky koukají jak na nelidu, který škrtí tak "joztomilou kouličku". Když chcete jít do kina, nesmíte na nic zapomenout, protože jakmile mu necháte něco na dosach, můžete se s tím rozloučit a nebo to potom slepit, třeba taková složenka roztrhaná na tisíc kousků neni zrovna dobrá zábava na večer.

Kupte si ozvěžovat vzduchu, hromadu novin a gumové rukavice. Připravte si finance na psí doktory, protože takové ostříhání drápů a prohlídka vám zrujnuje kapsu. Ráno svtávejte brzy, jinak se vám vydělá na chodbě a vy do toho šlápnete. Kupte si pláštěnku, sněhule a láhev něčeho tvrdšího. Důležitá je také první pomoc při ošetřování omrzlin na rukou. Po procházce v jakémkoliv počasí se vám tyto věci budou hodit. Pláštěnku do deště, sněhule do závějí a panáka na nervy. Praseti je úplně jedno, jaké je počasí ono chce prostě ven a nedá vám pokoj, dokud nepůjdete.

Doufám, že nezapomenete na vašeho křečka, který je už tak tlustý, že se ani do kokosového domečku nevejde a váš pes se ho bojí, protože křeček na něj prská a vy máte pocit, že při každém prsknutí slyšíte své jmého. Buďte klidní, jsou to jenom zvířata. Jsou krásná, roztomilá a my je máme rádi. :-)))

KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Srandovní texty - Povídky
Známka3,14 (262)
Posláno64x
Přidáno17. 3. 2005

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

Odeslání textu emailem

Text bude automaticky vložen do emailu.

Vaše jméno:


Váš e-mail:


Vyberte z adresáře komu poslat:

Nebo zadejte email komu poslat


Předmět:


Chcete přidat vzkaz ( můžete nechat prázdné ):


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0096)