Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Srandovní texty > Chcete bydlet v Krkonoších?
}
  • Text
  • Komentáře
  • Odeslat emailem
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Chcete bydlet v Krkonoších?

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


12. října Přestěhovali jsme se do našeho nového domu v Krkonoších. Bože, jak je zde krásně! Už se nemohu dočkat, až majestátné horské vrcholy pokryje sníh.

20. října Krkonoše jsou tím nejkrásnějším místem na zemi, podnikli jsme malý výlet do okolí a viděli jsme přitom několik jelenů. Jak byli nádherní. Zdá se mi, že jelen je jedno z nejkrásnějších zvířat na zemi

11. listopadu Brzy začne lovecká sezóna. Nechápu, jak někdo může zabít něco tak překrásného jako je jelen. Doufám, že už konečně začne sněžit.

2. prosince Minulou noc krásně sněžilo, probudili jsme se a vše bylo pod jiskřivou sněžnou pokrývkou. Krása jako na vánočním pohledu. Proházel jsem příjezdovou cestu a uspořádali jsme rodinnou koulovačku.Potom projel kolem sněžný pluh a já musel znovu proházet příjezdovou cestu. Prostě to tady miluji.

12. prosince Minulou noc napadl další sníh. Sněžný pluh si zopakoval žertík s příjezdovou cestou. Nevadí, během chvilky jsem ji znovu proházel.

19. prosince Další sníh napadl minulou noc. Kvůli zahrnuté příjezdové cestě jsem se nedostal do práce.Jsem úplně vyčerpán prohazováním. Podělanej sněžnej pluh!

22. prosince Včera napadlo ještě více těch bílejch sraček. Mám na rukou puchýře od lopaty. Jsem přesvědčenej, že sněžnej pluh čeká za rohem, dokud neproházím cestu. Hajzl jeden!

25. prosince Veselé podělané vánoce. Víc zasranýho sněhu. Jestli jednou dostanu do ruky toho jetlecha, co řídí sněžnej pluh, tak ho nakopu. Nechápu, proč prostě na tu podělanou silnici nepoužívaj víc soli, která by rozpustila ten sajrajt.

27. prosince Zase napad vagón těch bílejch sraček. Už tři dny jsem nevystrčil rypák, s výjimkou prohazování příjezdové cesty pokaždé, když projel sněžný pluh. Nakonec i pluh uvázl v závěji a ten ksindl řidič si přišel vypůjčit moji lopatu. Řekl jsem mu, že jsem jich už šest zlámal, když jsem prohazoval zahrnutou příjezdovku a pak jsem do něj mlátil tou sedmou až se dal na útěk.

28. prosince Konečně jsem se dostal z baráku. Odstranil jsem z auta to bílý svinstvo a vydal se do obchodu pro nějaký jídlo. Při zpáteční cestě mi vběhl do cesty jelen a už se to nedalo ubrzdit. Mám škodu na autě za 10.000,-, ty podělaný bestie by měli postřílet. že je ti lovci v sezóně nevymlátili všechny!

20. března Odvezl jsem auto do servisu ve městě. Člověk by nevěřil, jak může auto za jednu zimu zrezivět vod tý debilní soli, kterou ty hovada sypou na silnici.

Odstěhovali jsme se zpátky do Prahy. Teprve teď vidím jak je to nádherné město. Nechápu, jak někdo může žít v takový prdeli, jako jsou Krkonoše.


Poslala Edita

KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Srandovní texty - Povídky
Známka2,55 (623)
Posláno500x
Přidáno25. 12. 2000

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Přidáno 1.5.2009 v 11:08
[1] - OrlanissEleon13: - email
hlasitý smích Jak zvláštně změněný názorúšklebekpalec


Odeslání textu emailem

Text bude automaticky vložen do emailu.

Vaše jméno:


Váš e-mail:


Vyberte z adresáře komu poslat:

Nebo zadejte email komu poslat


Předmět:


Chcete přidat vzkaz ( můžete nechat prázdné ):


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0062)