Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Srandovní texty > Nebezpečný virus SNB
}
  • Text
  • Komentáře
  • Odeslat emailem
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Nebezpečný virus SNB

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


Po celém světě a tedy i v ČR se šíří nebezpečný virus, který způsobuje nemoc zvanou syndrom nebezpečné blbosti - SNB

Virus se šíří velice rychle, prostřednictvím internetu, novin, televize, parlamentního tisku, volebních programů, zákonů, vizuálně, orálně i análně. Zvláště nakažlivé jsou reklamy a bilboardy všeho druhu. Aktivita viru vrcholí v předvánočních, předvelikonočních, před i poprázdninových a předvolebních kampaních – tedy furt..

Virus útočí na mozek, zvláště na jeho vjemové centrum. Rozkládá mozkové buňky a neúprosně bují. Tím vzniká trvalý tlak na centrum inteligence a IQ jedince postupně klesá a limitně se blíží 0. Postižený jedinec je apatický, ztrácí chuť k práci, jídlu, pivu i sexu, má neklidný spánek, často a zbytečně používá mobil, cizí a sprostá slova, kreditní či debetní kartu a poslaneckou imunitu. Při návštěvě super a hypermarketů se tento stav dramaticky mění v nebezpečnou super a hyperaktivitu, která končívá kolapsem. Napadený jedinec je pak v odborných kruzích označován jako „běžný spotřebitel“, „průměrný občan“, případně „náš volič“.

Virus je velice nakažlivý a napadá všechny lidi bez rozdílu věku, pohlaví, vyznání, orientace a stranické příslušnosti. Částečně imunní proti tomuto viru jsou kojenci, jedinci s poruchou zraku, sluchu a politici. (Těm už IQ nemá kam klesnout).

Podle historiků je tato nemoc je známa již z 20. století, V některých zemích nejvíce postižení jedinci dokonce zakládali zájmové spolky SNB. Jejich škodlivý vliv na celou společnost se projevuje dosud.

Vědci dosud nenalezli vhodný preparát na léčbu viru. Na výzkum chování viru a hledání vhodných protilátek nejsou dostatečné prostředky ani kvalifikovaný personál. Ve vyspělých zemích dokonce boj proti SNB záměrně bojkotují.

Prevence proti viru spočívá v prekluzi admitance viru k emocionálním ganglionům a konzistentní deprekaci absurdních reportů. (česky - nevěř blbostem)

MUDr. J. Pterodaktyl

Tuto zprávu rozhodně nikam neodesílej, stejně jsou téměř všichni nakažení. A ty určitě taky!!


KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Srandovní texty - Emaily
Známka2,37 (180)
Posláno51x
Přidáno16. 5. 2005

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

Odeslání textu emailem

Text bude automaticky vložen do emailu.

Vaše jméno:


Váš e-mail:


Vyberte z adresáře komu poslat:

Nebo zadejte email komu poslat


Předmět:


Chcete přidat vzkaz ( můžete nechat prázdné ):


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0106)