Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Srandovní texty > Životopis
}
  • Text
  • Komentáře
  • Odeslat emailem
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Životopis

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


Jmenuji se po své matce a příjmení jsem dostala po rodině otci. Narodila jsem se v devatenáctém století ve své rodné zemi. Po narození jsem neuměla číst, psát ani počítat, což neumím dodnes. Šest let po narození jsem byla přinucena a násilně dokopána do první třídy povinné školní docházky, kterou jsem skrz učitele nemohla dokončit. Ovšem při ohromné snaze mého třetího otce, který se zrovna v tu dobu vrátil z vězení jsem základní školu dokončila, neboť s pedagogy ručně popovídal. Je to teď můj drahoušek, a proto ho ve vězení pravidelně každé úterý, středu a sobotu navštěvuji.

Asi po pěti, možná devíti letech jsem začala se svojí sportovní kariérou, konkrétně aerobik, ale vzhledem ke svojí postavě vznikl nový sport parody-aerobik, jenž cvičím až do dnešní doby.

Mám dlouholetou překladatelskou praxi. Dokáži přeložit papíry formátu jak A3, A4 tak i A5. Také dobře umím hledat v telefonním seznamu i slovníku cizích slov.

Dobře kreslím, akorát ostatní nechtějí poznávat co.Má hra na piano je vskutku vynikající a zároveň originální. Posluchači vždy přivírají blahem oči a pak si musí lehnout, jak se začíná jejich tělo dostávat do fáze relaxace. A ten studený mokrý kapesník určitě patří k zmíněnému uvolnění.

V budoucnu bych se chtěla věnovat studiu na právnické fakultě. Tohle je totiž moje silná stránka, vždy, když se doma pohádáme přicházejí všichni za mnou po kolenou a prosí mě, abych vylezla z pod té postele. Pak mi podávají bílý kapesník, asi pro uzavření míru. Takhle se od malička projevuje můj právnický talent. Také ráda vařím a myslím, že moc dobře. Všichni si vždy mé jídlo nechávají až nakonec s tím, že to nejlepší až naposled.

A především mě to velice baví, takže bych se klidně mohla stát i šéfkuchařkou, nejlépe v zahraničí.

Stav – nerozhodná (znamení Vah)

Zdravotní stránka – velmi dobrá. Mám za sebou jen pět operací, čtyři plastické a jednu mozkovou. Id té doby se cítím lehčí. A kdybych neměla kurděje, beri-beri a AIDS, tak jsem zdravá úplně.

Zvláštní schopnosti – každého dovedu rozesmát, také umím přepínat televizi pozpátku od devítky po jedničku. Navíc dokážu hodit psovi míček tak, že jej nenajde. Kamarádku jsem nedávno poplácala po zádech a ona se tak vzchopila že odjela na výlet v nějakém velkém černém autě hned se čtyřmi chlapi, kteří ji navíc nesli. Kočka je mi také odevzdaná, už týden leží u mě v pokojíku, aniž by se hnula. Krásný život, jak mě všichni mají rádi.

Proto prosím o Vámi nabízené místo asistentky ředitele železnice.

Předem děkuji za udělení tohoto místa.

Pozdravuji Vás ze svého pohodlného, vyhřátého domova.

P.S. Omluvte roztřepané písmo, kazajky jsou čím dál tím více těsnější


Poslal(a) Vendy

KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Srandovní texty - Ostatní, jinam nezařazené
Známka2,99 (396)
Posláno82x
Přidáno1. 5. 2006

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

Odeslání textu emailem

Text bude automaticky vložen do emailu.

Vaše jméno:


Váš e-mail:


Vyberte z adresáře komu poslat:

Nebo zadejte email komu poslat


Předmět:


Chcete přidat vzkaz ( můžete nechat prázdné ):


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0104)