Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Srandovní texty > Notebooky zadarmo!
}
  • Text
  • Komentáře
  • Odeslat emailem
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Notebooky zadarmo!

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


Uprostřed náměstí leží hromada úplně nových notebooků. U nich je cedule s nápisem: "Notebooky zdarma!"

Okolo hromady procházejí dva pánové, jeden z nich objeví lákavou nabídku a zvolá: "Žádný notebook doma nemám, ale vím, že bych jej dovedl využít." Druhý mu na to odvětí: "Já už doma jeden notebook mám, další nepotřebuji, ale mohl bych sem zítra přinést má staré PDA, které už nepoužívám.", načež si první pán z hromady vybere jeden notebook a společně odcházejí. Ti pánové byli socialisté (první chudý socialista a druhý bohatý socialista).

Po nějaké chvíli přijde k hormadě jiný pán. Vidí hromadu a pomyslí si: "Nový notebook by se hodil, u toho starého už mám problémy se spouštěním pěti Virtual PC najednou a musím je občas zavírat. Manželka sice nemá moc vřelý vztah k počítačům, ale přesto jí také jeden vezmu, mohl by se jí hodit." A následně odejde se dvěma notebooky v tašce. Ten pán byl pragmatik.

Netrvá dlouho, a o hromadě se dozví jedna další žena. Přijde k hromadě a k ceduli "Notebooky zdarma!" přilepí ještě malou cedulku: "Pozor! Elektřina, kterou budete muset použít při používání notebooků, není zdarma. Časté používání počítače škodí vašemu zraku a páteři. Nepoužívejte notebooky!" Potom odejde a všechny, koho potká informuje o obrovské hromadě odpadu uprostřed náměstí. To byla ekoložka.

Po hodině se na náměstí dostaví holohlavý pán v saku ušitém na míru. Doprostřed hromady zapíhne oranžový transparent s červenou růží a začne vyvolávat: "Lidi, pojďte si vzít zdarma notebookyyy! Notebook do každé domááácnostiii!" Když se někdo přiblíží k hromadě, pán mu strčí o ruky jeden notebook se slovy: "Děkuji Vám. Nezapomeňte, kdo Vám tento notebook podal." Když padl večer, odešel. Ten holohlavý pán byl politik.

Uprostřed hluboké noci přijeli k hromadě pán a paní. Nic neřekli, paní si do svého auta naložila polovinu hromady, pán do svého auta druhou polovinu hromady notebooků. Druhý den ráno se na náměstí objevily dvě nové prodejny notebooků. Na první heslo: "Super levné notebooky s 20% slevou". Na druhé velký plakát s vyfocenou kanceláří a červeno-modro-bílým nápisem: "Kupte si notebook s profesionální podporou." Večer, když z obchodů odešli poslední zákazníci, rozebrala paní několik notebooků a jejich součástky zanesla plešatému pánovi. To byli kapitalisté (paní byla kapitalista, který platí daně).

Po týdnu na náměstí dorazila skupinka mladších mužů a žen s transparenty: "Nakupujte u profesionálů", "Ignorujte slevy!". Stáli poblíž dvou nových obchodů až do chvíle, kdy je odvedla policie. To byli nacionalisté.

Když v obou obchodech již byla třetina všech notebooků z hromady vyprodána a všichni, kdo chtěli a měli dostatek peněz, si nové notebooky už koupili, dostavila se na náměstí skupina lidí. Vtrhli do prodejen a sebrali z nich všechno zboží (nejen notebooky z hromady, ale i doplňkový sortiment). Všechno to poskládali doprostřed náměstí a k vzniklé hromadě položili ceduli s nápisem: "Notebooky zdarma!". Následně odešli zapít tento čin do hospody a hromadu nechali ležet samotnou uprostřed náměstí. To byli komunisté.


KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Srandovní texty - Ostatní, jinam nezařazené
Známka2,66 (143)
Posláno16x
Přidáno21. 5. 2006

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

Odeslání textu emailem

Text bude automaticky vložen do emailu.

Vaše jméno:


Váš e-mail:


Vyberte z adresáře komu poslat:

Nebo zadejte email komu poslat


Předmět:


Chcete přidat vzkaz ( můžete nechat prázdné ):


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0096)