|
řadit podle - data - počtu poslání - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce << <1> <2> <3> <4> >> <+> přidat příspěvek( celkem 69 příspěvků na 4 stránkách ) posláno 107 x Polámal se mraveneček, ví to celá obora, o půlnoci zavolali Julínkova doktora. Doktor chrastil pokladničkou, Cikrt těšil neplakej, ... posláno 104 x Když byl Pepa ještě mladý, nevěděl si s ničím rady. Chlastal pivo, jedl ovar, byl duševní polotovar. ... posláno 103 x Polibek - Polibek je pouhý klam, spojení dvou lidských tlam. Čímž se pouze docílí, že se šíří bacili. .. posláno 97 x Byl pozdní večer - pátý máj, večerní máj - byl Sazky čas. Vichnarův zval v arénu hlas, kde sborově zaznělo "Hraj!" ... posláno 97 x Kde důchod můj, kde důchod můj. Senát mluví o reformách, pojišťovny mají poplach. Tuneláři straší svět, ... posláno 87 x Když šedina a pleš bývá tam kde býval bujný vlásek, když denně přibývá malých i velkých vrásek, když belhá to co kdysi běhávalo, když přestáváš mít sám sebe rád, ... posláno 82 x Dneska nadešel den braní, Dneska se mi krásně vstává, Konečně mě oceněji, Když jsem dřela jak ta kráva ... posláno 75 x Zas jsou tu vánoce, ty svátky páně, nalitej Ježíšek převrhl sáně. ... posláno 66 x Opojení - Nemůžu jíst, nemůžu spát, Nemůžu brečet, nemůžu se smát. Proč je to asi? Snad za to můžou tvé zlaté vlasy? .... posláno 64 x Rolničky , rolničky, Kdopak vám dal hlas, Od vánoc až do jara, Deprese ti srazí vaz, Zkurvený studený rána, Zkurvenej zasranej den, Bez půllitru rumu v lebce, ... posláno 63 x Jiskří oči,jiskří nebe, a mě něco strašně zebe. Na sněhu ležím, flašku objímám, rachejtle zářivé, skoro nevnímám. ... posláno 63 x Jaroslav Vrchlický - Podzim - Podzim je doba zmírání, poslední lístek spadl. Na jaře valně nestál mi, teď už mi docela zvadl. ... posláno 57 x OBĚD - Spolykal jsem škrkavku, celkem chutná byla, předem jsem ji naporcoval, to však ještě žila. ... posláno 53 x Dneska už mi Windows, ňák nejdou přes disky, stojím s dlouhým kabelem nad bednou s popisky. Stojím s dlouhým kabelem, jako amatér, ... posláno 49 x Každý roku začátek, ohlédnem se nazpátek. Abychom si byli jistí, že nejsme jen pesimisti. Máme vládu, prezidenta, každému z nich roste renta. ... posláno 48 x Slůně běží ve stádě, ukrývá se v davu, Lovec si vzal brokovnici, ustřelil mu hlavu. Já na to koukám shora, je mi líto toho slona. ... posláno 48 x Pane Bože, prosím Tebe: dej, ať pivo teče z nebe, plzeňské i obyčejné ... posláno 41 x Fidel stojí na terase, pohledem na svoji zem se pase. Kolem frčí kapitalistické letadlo, a koho by to napadlo ... posláno 40 x Zakoupil jsem si viagru, uposlech jsem reklamy, už se těším, až ten zázrak nasypu si do tlamy. poslali mi na dobírku sáček v barvě rudý, ... posláno 38 x Letí ježíšek s madílkou, vrtí při tom prdýlkou. Žízeň prý má jako trám, letí, letí přimo k vám. ... << <1> <2> <3> <4> >> <+> přidat příspěvek( celkem 69 příspěvků na 4 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
|