|
řadit podle - data - počtu poslání - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce << <1> <2> <3> >> <+> přidat příspěvek( celkem 69 příspěvků na 3 stránkách ) posláno 63 x Jiskří oči,jiskří nebe, a mě něco strašně zebe. Na sněhu ležím, flašku objímám, rachejtle zářivé, skoro nevnímám. ... posláno 63 x Jaroslav Vrchlický - Podzim - Podzim je doba zmírání, poslední lístek spadl. Na jaře valně nestál mi, teď už mi docela zvadl. ... posláno 57 x OBĚD - Spolykal jsem škrkavku, celkem chutná byla, předem jsem ji naporcoval, to však ještě žila. ... posláno 53 x Dneska už mi Windows, ňák nejdou přes disky, stojím s dlouhým kabelem nad bednou s popisky. Stojím s dlouhým kabelem, jako amatér, ... posláno 49 x Každý roku začátek, ohlédnem se nazpátek. Abychom si byli jistí, že nejsme jen pesimisti. Máme vládu, prezidenta, každému z nich roste renta. ... posláno 48 x Slůně běží ve stádě, ukrývá se v davu, Lovec si vzal brokovnici, ustřelil mu hlavu. Já na to koukám shora, je mi líto toho slona. ... posláno 48 x Pane Bože, prosím Tebe: dej, ať pivo teče z nebe, plzeňské i obyčejné ... posláno 41 x Fidel stojí na terase, pohledem na svoji zem se pase. Kolem frčí kapitalistické letadlo, a koho by to napadlo ... posláno 40 x Zakoupil jsem si viagru, uposlech jsem reklamy, už se těším, až ten zázrak nasypu si do tlamy. poslali mi na dobírku sáček v barvě rudý, ... posláno 38 x Letí ježíšek s madílkou, vrtí při tom prdýlkou. Žízeň prý má jako trám, letí, letí přimo k vám. ... posláno 36 x Když rozkvetou prvosenky, každé srdce zaplesá, prasnice i družstevnice slyší lásky teskný tón. S jarním vánkem doléhá k nim hrdliččin hlas od lesa. ... posláno 33 x Jak idiotové bijem o mříže, jak idiotové v kleci jetí, my bychom vzhůru k nebesům, a jsme zde trávou sjetí. ... posláno 31 x Jednou ráno pospíchal jsem na svůj autobus, uviděl jsem krásnou dívku to byl ale kus, oháknuta byla prima měla dobrý vkus , líbila se řekl jsem si sbalit se ji zkus ... posláno 31 x Ptá se Mirek v Bílém domě, kdepak máte prachy pro mě? Doufám, že to bude balík, musí dostat taky Dalík. ... posláno 29 x U záložny lidé stáli, z plna hrdla křičeli, kde jsou naše prachy, králi, kam úspory zmizely? ... posláno 28 x Moji milí uživatelé, mám ponaučení malé! Po vstupu zamkněte se na dva západy, ať ostatní nemají příliš nevhodné zábavy. Časopisy po své návštěvě opět odneste, ... posláno 28 x Jo Bin Ladin z Iranu se plíží, Jo Bin Ladin k Evropě se blíží. Jó bin Ladin už si zuby brousí Jo Bin Ladin kouše, saje, rdousí ... posláno 26 x Byl jednou jeden Radek. Místo hlavy měl však zadek. Dřív hlavu měl, učit se však hodně chtěl. Skončilo to tak, že si dal na zobák. ... posláno 24 x Oblékám sváteční košili a na ni bundu koženou ospíchám mám totiž za chvíli u řeky rande s Boženou Božka je dívka laskavá chytrá, ač není docent na stavbě maltu přidává a plní ... posláno 24 x Koupila jsem si domeček, závidí mi ho každý blbeček. Kdybyste se víc snažili, v Karibiku byste se teď smažili. ... posláno 24 x Povídala kráva krávě: Neruš, čtu si skripta právě ! Já jsem totiž chytrá kráva a studuji v Plzni práva. Až tam přijdu čtyřikrát, ... posláno 22 x Moje třetí milenka byla lampasačka, dneska je z ní rotný, těhotný rotný, leč tendle fakt je druhotný,
chytala mne vilně za zcvrklého ptačka. ... posláno 21 x Nejmíň třikrát do týdne, je to nyní povinné. Rychle dolů kalhotky, mame jen dvě minutky, ... posláno 19 x Když se dozvím, že diktát píšem, skočil bych ze střechy přímo na zem. A už to tady je, diktát se nám diktuje. ... posláno 18 x Debech já byl politikem, nejedl bech japka s mlikem. Mněl bech pjekné ótomobil, na trachtace bech v něm jezdil. ... posláno 15 x Nad Tatrou sa blýska hromy divo biju, Žilinsky šandari na poplach biju. Žilinsky šandari na poplach biju, Ostravští chachaři na BANÍK idu. ... posláno 15 x Volby se nám kvapem blíží, a mě děsí jedna věc, kolik lidí k třešním vzhlíží, kdo jim věří každý kec. ... posláno 15 x Tma jak v pytli, měsíc svítil, luh se sněhem zelenal, kočár se jak ďábel řítil, hezky zvolna podle skal. ... posláno 15 x SLÁDCI KLEJÍ - ZATROLENĚ, CHMEL UŽ ZASE STOUPL V CENĚ, CHCEME-LI JEN SKROMNĚ ŽÍT, ... posláno 14 x V posteli si klidně ležím, najednou smrad ucítím. Někde asi něco hoří, já však plamen nevidím. ... << <1> <2> <3> >> <+> přidat příspěvek( celkem 69 příspěvků na 3 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
|