Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Videa > Auto-moto > Podle počtu poslání - strana 4

řadit podle - data - známky - počtu poslání - počtu stažení - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <11>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 305 příspěvků na 11 stránkách )


  • posláno
    30 x
    Ostatní si myslí že to de



    Taky občas něco zapomeneš?Zapomenuté klíče, nebo brejle určitě neudělají takovou škodu jako zapomenutá zvedlá korba na náklaďáku ;-)
  • posláno
    29 x
    Ostatní si myslí že to de



    Zapadlé autoNo co dodat, chybička při vyprošťování auta, něco takového opravdu nepotěší :)
  • posláno
    28 x
    Ostatní si myslí že to de



    Parkování před prohlídkouPři příjezdu do autoopravny se může podařit ledacos :)
  • posláno
    28 x
    Ostatní si myslí že to de



    Pořádná tříkolkaModerní tříkolka vypadá moc pěkně a taky moc pěkně řeže zatáčky ;-)
  • posláno
    27 x
    Ostatní si myslí že to de



    Perfektní zaparkováníTo by mě zajímalo, jak se tohle tomu řidiči povedlo, ale krásně si našel místo což ;-)
  • posláno
    25 x
    Ostatní si myslí že to de



    Reklama na DieselOldies americká reklama, aneb co chudá dívčina musí udělat aby sehnala nějaké ty duše z pneumatik :))
  • posláno
    24 x
    Ostatní si myslí že to de



    Tomu říkám pořádná klikaSnímek z pouliční kamery, ten chlápek na přechodu měl vážně pořáné štěstí, nejspíš se podruhé narodil ;-)
  • posláno
    23 x
    Ostatní si myslí že je to bezva



    Schumacher neumí brzdit !Že je to pravda tak o tom se přesvědčíte po zhlédnutí tohodle videa.
  • posláno
    23 x
    Ostatní si myslí že to de



    Nebezpečí v garážiMyslíte, že když si sedíte ve svém párádním autě a jedete z garáže jste v pohodě, v tom případě bacha na ženský :)
  • posláno
    23 x
    Ostatní si myslí že je to bezva



    Zkouška odvahyDva dobrovolníci stojí a nechají se těsně objíždět autem :)
  • posláno
    23 x
    Ostatní si myslí že to de



    Přelezení auta za jízdyNevypadá to složitě, ale kdo z nás by si to asi troufnul, už jen kvůli té možnosti prošlápnout střechu :))
  • posláno
    23 x
    Ostatní si myslí že to de



    Blbec na přejezduNěkterým lidem by se měl řidičák vzít a už nikdy jim ho nevrátit, tohle je podle mě klasický případ ;-)
  • posláno
    23 x
    Ostatní si myslí že to de



    Křižovatka ve VietnamuI bez semaforů to jde krásně a bez jediné kolize, je to ale masakr, kdo z vás by tohle asi uměl přežít, já ne ;-)
  • posláno
    22 x
    Ostatní si myslí že to de



    Sprosťárnička od VWAuto je myšleno pro mladý, tak i reklama musí být pro ně, co vy na to, povedená sprosťárnička ;-)
  • posláno
    22 x
    Ostatní si myslí že to de



    Traktor Dnes pro vás máme jeden z nejrychlejších traktorů na celém širém světě
  • posláno
    21 x
    Ostatní si myslí že je to bezva



    Tak parkujou profíciVcelku vydařená ukázka toho, jak rychle se nechá zaparkovat.
  • posláno
    21 x
    Ostatní si myslí že to de



    Zamilovaný King KongDo koho se nám to ten obří opičák asi zamiloval :)
  • posláno
    21 x
    Ostatní si myslí že to de



    Otvírání dveříNa zimu je lepší dálkové :))
  • posláno
    20 x
    Ostatní si myslí že to de



    Odvážlivec na motorceTak tenhle chlápek provádí na motorce opravdu husarské kousky :)
  • posláno
    20 x
    Ostatní si myslí že je to bezva



    Pokuta pro traktorMyslíte si že traktor nemůže dostat pokutu za rychlost? :)
  • posláno
    20 x
    Ostatní si myslí že to de



    Renault ClioReklamy na auta bejvají povedené a ani tahle není vyjímkou, nemáš auto, je třeba si poradit ;-)
  • posláno
    19 x
    Ostatní si myslí že je to bezva



    Výhody vozů HuyndaiVýše jmenované vozy mají samozřejmě své výhody, na jednu se zaměřila tahle moc pěkná reklama :)
  • posláno
    19 x
    Ostatní si myslí že to de



    Jak zastavit motorkuPolicie honí zločince na motorce, ujíždí, tak proč se s nima znervozňovat, srážka to byla pěkná, ale utíkají dál ;-)
  • posláno
    18 x
    Ostatní si myslí že to de



    Mazda 2 - Zoom ZoomDalší ze sady moc pěkných reklam, tentokráte takový fórek z parkováním :)
  • posláno
    18 x
    Ostatní si myslí že to de



    Pěkně malá garážParkování do téhle garáže chce opravdu pořádnej kus kumštu, jo a taky poměrně malé auto ;-)
  • posláno
    17 x
    Ostatní si myslí že to de



    Wartburg 1000Pěkná reklama z dob minulých :)
  • posláno
    17 x
    Ostatní si myslí že to de



    Řidič nebo hodinářZdá se vám v závodě málo otáček, tak si to proložte nějakejma těma hodinama ;)
  • posláno
    16 x
    Ostatní si myslí že to de



    Policejní závody na motorkáchJe to o rychlosti, ale ne až tak moc, leckdo by měl problém to proběhnout, natož project na motorce ;-)
  • posláno
    15 x
    Ostatní si myslí že to de



    Srážka s motorkouMyslíte, že komentovat závody neni nebezpečné no je a tady je důkaz.
  • posláno
    15 x
    Ostatní si myslí že to de



    Mega-WashNová a moc pěkná funkce myček na auta, pánům by se určitě hodila :)


<<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <11>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 305 příspěvků na 11 stránkách )

řadit podle - data - známky - počtu poslání - počtu stažení - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0232)