|
řadit podle - data - známky - počtu poslání - počtu stažení - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce << <1> || <2> <3> <4> <5> <6> || <11> >> >5x> <+> přidat příspěvek( celkem 305 příspěvků na 11 stránkách ) posláno 30 x  Zapomenuté klíče, nebo brejle určitě neudělají takovou škodu jako zapomenutá zvedlá korba na náklaďáku ;-) posláno 29 x  No co dodat, chybička při vyprošťování auta, něco takového opravdu nepotěší :) posláno 28 x  Při příjezdu do autoopravny se může podařit ledacos :) posláno 28 x  Moderní tříkolka vypadá moc pěkně a taky moc pěkně řeže zatáčky ;-) posláno 27 x  To by mě zajímalo, jak se tohle tomu řidiči povedlo, ale krásně si našel místo což ;-) posláno 25 x  Oldies americká reklama, aneb co chudá dívčina musí udělat aby sehnala nějaké ty duše z pneumatik :)) posláno 24 x  Snímek z pouliční kamery, ten chlápek na přechodu měl vážně pořáné štěstí, nejspíš se podruhé narodil ;-) posláno 23 x  Že je to pravda tak o tom se přesvědčíte po zhlédnutí tohodle videa. posláno 23 x  Myslíte, že když si sedíte ve svém párádním autě a jedete z garáže jste v pohodě, v tom případě bacha na ženský :) posláno 23 x  Dva dobrovolníci stojí a nechají se těsně objíždět autem :) posláno 23 x  Nevypadá to složitě, ale kdo z nás by si to asi troufnul, už jen kvůli té možnosti prošlápnout střechu :)) posláno 23 x  Některým lidem by se měl řidičák vzít a už nikdy jim ho nevrátit, tohle je podle mě klasický případ ;-) posláno 23 x  I bez semaforů to jde krásně a bez jediné kolize, je to ale masakr, kdo z vás by tohle asi uměl přežít, já ne ;-) posláno 22 x  Auto je myšleno pro mladý, tak i reklama musí být pro ně, co vy na to, povedená sprosťárnička ;-) posláno 22 x  Dnes pro vás máme jeden z nejrychlejších traktorů na celém širém světě posláno 21 x  Vcelku vydařená ukázka toho, jak rychle se nechá zaparkovat. posláno 21 x  Do koho se nám to ten obří opičák asi zamiloval :) posláno 21 x  Na zimu je lepší dálkové :)) posláno 20 x  Tak tenhle chlápek provádí na motorce opravdu husarské kousky :) posláno 20 x  Myslíte si že traktor nemůže dostat pokutu za rychlost? :) posláno 20 x  Reklamy na auta bejvají povedené a ani tahle není vyjímkou, nemáš auto, je třeba si poradit ;-) posláno 19 x  Výše jmenované vozy mají samozřejmě své výhody, na jednu se zaměřila tahle moc pěkná reklama :) posláno 19 x  Policie honí zločince na motorce, ujíždí, tak proč se s nima znervozňovat, srážka to byla pěkná, ale utíkají dál ;-) posláno 18 x  Další ze sady moc pěkných reklam, tentokráte takový fórek z parkováním :) posláno 18 x  Parkování do téhle garáže chce opravdu pořádnej kus kumštu, jo a taky poměrně malé auto ;-) posláno 17 x  Pěkná reklama z dob minulých :) posláno 17 x  Zdá se vám v závodě málo otáček, tak si to proložte nějakejma těma hodinama ;) posláno 16 x  Je to o rychlosti, ale ne až tak moc, leckdo by měl problém to proběhnout, natož project na motorce ;-) posláno 15 x  Myslíte, že komentovat závody neni nebezpečné no je a tady je důkaz. posláno 15 x  Nová a moc pěkná funkce myček na auta, pánům by se určitě hodila :) << <1> || <2> <3> <4> <5> <6> || <11> >> >5x> <+> přidat příspěvek( celkem 305 příspěvků na 11 stránkách ) řadit podle - data - známky - počtu poslání - počtu stažení - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
|