Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Videa > Auto-moto > Podle známky - strana 5

řadit podle - data - známky - počtu poslání - počtu stažení - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<<     <1> || <4>  <5>  <6>  <7>  <8> ||  <16>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 304 příspěvků na 16 stránkách )


  • známka
    2,73
    Ostatní si myslí že to de



    Jak parkují profesionálkyStačí sportovní duch k tomu malé auto, nebo spíš dvě a máme tady originální profi parkování ;-)
  • známka
    2,73
    Ostatní si myslí že to de



    Ta nejbrutálnější bouračkaHodně drsná bouračka rychlýho auta.
  • známka
    2,73
    Ostatní si myslí že to de



    Honda a myč okenJak to můžete vytmavit myčum oken poradí tahle rostomilá reklama na Hondu.
  • známka
    2,73
    Ostatní si myslí že to de



    Když ledovka, tak pořádnáAuto jede jako sáňky a co teď s tím :))
  • známka
    2,74
    Ostatní si myslí že to de



    Nepovedený startMalá ukázka ze startu nějakého závodu silničních motorek :)
  • známka
    2,75
    Ostatní si myslí že to de



    Na motorce na vítězný obloukJe to rozhodně velký šílenec, nejen že vyskočí nahoru, ale potom skočí i dolů ;-)
  • známka
    2,75
    Ostatní si myslí že to de



    Nejrychlejší vlak na světěTak nevím jestli je pořád ještě nejrychlejší, ale rychlost 574,8 Km/h je opravdu úctyhodná
  • známka
    2,75
    Ostatní si myslí že to de



    Muž zákonaTento muž zákona to na své motorce moc nezvládl , ale ze své chyby se rychle otřepal a odjel dál.
  • známka
    2,76
    Ostatní si myslí že to de



    Jak rychle nafouknout pneumatiku?Nevím jak moc to funguje a co s tím vlastně udělal, ale vypadá to zajímavě ;-)
  • známka
    2,76
    Ostatní si myslí že to de



    Otvírání dveříNa zimu je lepší dálkové :))
  • známka
    2,76
    Ostatní si myslí že to de



    Mistr v řízení autobusuTenhle chlápek asi ví jak řídit autobus, za 3 minuty se otočí skoro na fleku :))
  • známka
    2,76
    Ostatní si myslí že to de



    VlakyKdo ví v jaké je to zemi, ale jezdí tady vlaky opravdu natěsno
  • známka
    2,77
    Ostatní si myslí že to de



    Polovina autaPřece jenom bychom se asi mohli schodnou,že jisté výhody mají auta s motorem ve předu
  • známka
    2,77
    Ostatní si myslí že to de



    Jak parkují superženyKdyž je auto malé, tak se na normální parkovací místo vejdou i dvě ;-)
  • známka
    2,77
    Ostatní si myslí že to de



    Sprosťárnička od VWAuto je myšleno pro mladý, tak i reklama musí být pro ně, co vy na to, povedená sprosťárnička ;-)
  • známka
    2,78
    Ostatní si myslí že to de



    ZávoraTak ta byla jako splašená. Chudák pan řidič který tam nechal auto
  • známka
    2,8
    Ostatní si myslí že to de



    Kompilace extrémních nehodVlastně to moc žádná sranda není, ale buračky jsou to opravdu řádský, no koukněte ;-)
  • známka
    2,8
    Ostatní si myslí že to de



    Přelezení auta za jízdyNevypadá to složitě, ale kdo z nás by si to asi troufnul, už jen kvůli té možnosti prošlápnout střechu :))
  • známka
    2,81
    Ostatní si myslí že to de



    Jak neutopit offroadaAuto má šnorchl, tam je to jasné, ale jak to dělá posádka, to by mě docela zajímalo, třeba mají dýchací přístroj ;-)
  • známka
    2,81
    Ostatní si myslí že to de



    NehodaVyřítil se z prudké zatáčky tak rychle , že už to prostě nemohl ustát, naštěstí se mu nic nestalo.


<<     <1> || <4>  <5>  <6>  <7>  <8> ||  <16>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 304 příspěvků na 16 stránkách )

řadit podle - data - známky - počtu poslání - počtu stažení - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0237)