Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Videa > Auto-moto > Podle známky - strana 6

řadit podle - data - známky - počtu poslání - počtu stažení - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <4>  <5>  <6>  <7>  <8> ||  <11>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 304 příspěvků na 11 stránkách )


  • známka
    2,91
    Ostatní si myslí že to de



    AutoškolaZajímá vás jak to vypadá když děla autoškolu blondýna,která je k tomu všemu z Polska?
  • známka
    2,91
    Ostatní si myslí že to de



    NehodaTak tohle bylo možná poslední video tohoto kameramana
  • známka
    2,91
    Ostatní si myslí že to de



    VW Polo - malý ale silnýPěkná reklama, která ukazuje proč se nedá VW Polo použít k terorismu :)
  • známka
    2,92
    Ostatní si myslí že to de



    Motorky - FailyNe vždy se daří a motorkářům jak by smet
  • známka
    2,92
    Ostatní si myslí že to de



    FordTak tohle auto si majitel hodně hezky vymazlil
  • známka
    2,92
    Ostatní si myslí že to de



    Tomu říkám pořádná klikaSnímek z pouliční kamery, ten chlápek na přechodu měl vážně pořáné štěstí, nejspíš se podruhé narodil ;-)
  • známka
    2,92
    Ostatní si myslí že to de



    úžasný řidičUpřímně takovouhle skvělou jízdu jsem ještě neviděl a řidič bude zajísté mistr ve svém oboru
  • známka
    2,92
    Ostatní si myslí že to de



    MotorkářKterý na sebe prostě jen tak nenechá troubit pro nic za nic :-)
  • známka
    2,92
    Ostatní si myslí že to de



    Moc zajímavé otvírání dveříMoc se mi to líbí, netuším proč se to nechytne masově :))
  • známka
    2,92
    Ostatní si myslí že to de



    KlaksonBanda mladíků, která se rozhodla, že si vystřelí z pár lidí pomocí klaksonu u auta
  • známka
    2,92
    Ostatní si myslí že to de



    Traktor Dnes pro vás máme jeden z nejrychlejších traktorů na celém širém světě
  • známka
    2,92
    Ostatní si myslí že to de



    Dobová reklama na TRABANT 601Vozítko z někdejší DDR v plném lesku v reklamě národního podniku VEB Sachsenring Automobilwerke Zwickau z roku 1960 :)
  • známka
    2,93
    Ostatní si myslí že to de



    Nafukování pneumatikyPoměrně vydařená reklama na Hondu :)
  • známka
    2,93
    Ostatní si myslí že to de



    Wartburg 1000Pěkná reklama z dob minulých :)
  • známka
    2,93
    Ostatní si myslí že to de



    To je rychlostKdyž tato stíhačka dosáhla své maximální rychlosti, tak se po ní jen zaprášilo
  • známka
    2,93
    Ostatní si myslí že to de



    AutobusákŘidič, který se nechal hezky vyprovokovat až z toho zapomněl zatáhnout ruční brzdu
  • známka
    2,93
    Ostatní si myslí že to de



    Renault NeptaTak jestlipak se takovýhle aut dočkáme, no pravděpodobně ano, otázkou je kdo si to bude moct dovolit ;-)
  • známka
    2,93
    Ostatní si myslí že to de



    ŠkodovkaCo by jste dělali, kdyby jste na cestě potkali něco takhle velkého a skoro nepojízdného?
  • známka
    2,93
    Ostatní si myslí že to de



    Čas na vlastní autoChlapec si půjčil otcovo auto, stopy zametl dobře, až na jednu maličkost :))
  • známka
    2,93
    Ostatní si myslí že to de



    Přetížený kamionNejen v našem státě s tím mají velké starosti :)
  • známka
    2,93
    Ostatní si myslí že to de



    HasičiTak tyhle chlápky velká voda určit od ničeho neodradí!
  • známka
    2,94
    Ostatní si myslí že to de



    Vystrašený Tenhle muž působí opravdu vystrašeně , když se účastní této testovací jízdy
  • známka
    2,94
    Ostatní si myslí že to de



    Automatické parkováníS tímhle bude umět zaparkovat opravdu každý :)
  • známka
    2,94
    Ostatní si myslí že to de



    Reklama na DieselOldies americká reklama, aneb co chudá dívčina musí udělat aby sehnala nějaké ty duše z pneumatik :))
  • známka
    2,94
    Ostatní si myslí že to de



    Renault Clio a jeho Va Va Voom tlačítko - verze pro ženyMoc vydařenej virál od Renaultu, kdopak by se dámy nechtěl nechat nachytat? ;-)
  • známka
    2,95
    Ostatní si myslí že to de



    Na koleChystal se skočit tak dobře jako nikdy a nakonec se mu to skoro povedlo!
  • známka
    2,95
    Ostatní si myslí že to de



    BMW M5Opravdu velmi, velmi povedená reklama na nového bavora
  • známka
    2,95
    Ostatní si myslí že to de



    Ženy řidičkyTak takhle to dopadá, když se na jednom místě potkají dvě opravdu úžasné řidičky.
  • známka
    2,95
    Ostatní si myslí že to de



    Jak neplatit za parkováníStačí být trochu vznalézavý a jedno řešení bz se našlo :))
  • známka
    2,95
    Ostatní si myslí že to de



    Zamilovaný King KongDo koho se nám to ten obří opičák asi zamiloval :)


<5x<   <<     <1> || <4>  <5>  <6>  <7>  <8> ||  <11>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 304 příspěvků na 11 stránkách )

řadit podle - data - známky - počtu poslání - počtu stažení - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0242)