Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Videa > Auto-moto > Podle známky - strana 8

řadit podle - data - známky - počtu poslání - počtu stažení - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <5>  <6>  <7>  <8>  <9> ||  <11>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 304 příspěvků na 11 stránkách )


  • známka
    2,98
    Ostatní si myslí že to de



    Super Mário ve Vice cityCo získáte když spojíte dvě slavné hry do jedné? Perfektní hratelnou hru, která má něco do sebe
  • známka
    2,99
    Ostatní si myslí že to de



    Z prdele klikaTak tenhle řidič se příště asi rozhodne jak se jezdí v zimě.
  • známka
    2,99
    Ostatní si myslí že to de



    MotorkaKterá očividně nebyla sestavena pro to, aby na ní jezdili dva lidé
  • známka
    2,99
    Ostatní si myslí že to de



    Autobusy Tentokrát vám přinášíme sbírku nejlépe pokreslených autobusů z celého světa.
  • známka
    2,99
    Ostatní si myslí že to de



    Darth VaderToho potkáte přecházet přes cestu jedině v Rusku
  • známka
    2,99
    Ostatní si myslí že to de



    Řešení automobilových adaptivních světelJednoduché a neotřelé řešení, jak v autě lépe vidět a nebude vás to stát tísíce ;-)
  • známka
    2,99
    Ostatní si myslí že to de



    Nemáš cigáro?Rozhovor dvou ruských řidičů vlaků, jak jinak než za jízdy. Opět video z Ruska!
  • známka
    2,99
    Ostatní si myslí že to de



    Pan řidičKterý určitě před jízdou nic nepil. Vždyť to je hned vidět
  • známka
    2,99
    Ostatní si myslí že to de



    VozíčkářKterý se pokouší dostat do svého autíčka
  • známka
    3
    Ostatní si myslí že to de



    AutobusTak toto jsem opravdu nikdy předtím neviděl, aneb pořádná reklama na autobus
  • známka
    3
    Ostatní si myslí že to de



    DemoliceKdo by neměl rád monster trucky , A po tomto videu se v něm budete chtít určitě svézt.
  • známka
    3
    Ostatní si myslí že to de



    BouračkaA to nebyla jen tak obyčejná nehoda, u této měla tato paní opravdové štěstí, že se vyhla
  • známka
    3
    Ostatní si myslí že to de



    Závodní nehodyNehody u kterých opravdu tuhne krev v žilách. Nepříjemné situace
  • známka
    3
    Ostatní si myslí že to de



    Sněžná cestaZima je nejlepší roční období pro řidiče, kteří mají rádi driftování a taky víme proč
  • známka
    3
    Ostatní si myslí že to de



    Airbone carCo ten řidič dělá s tímto autem, to snad ani není možné
  • známka
    3,01
    Ostatní si myslí že to de



    Nová nokiaA co by jste byli ochotni za nový telefon nabídnout vy?
  • známka
    3,01
    Ostatní si myslí že to de



    SkútryZajímavé video, která nám ukazuje že na skútru lze provádět celkem zajímavé kousky.
  • známka
    3,01
    Ostatní si myslí že to de



    Obojživelná čtyřkolkaPřemýšlíte jestli si pořídit čtyřkolku nebo radši motorovej člun, proč si nepořídit obojí najednou ;-)
  • známka
    3,01
    Ostatní si myslí že to de



    Povedená nachytávkaZase jednou jedna dobrá nachytávka, která se jim opravdu povedla. A o čem je dnes? Podívejte se sami
  • známka
    3,01
    Ostatní si myslí že to de



    Motorová bedna od pivaUž kolem vás taky prosvištělo takovéhle moc povedené vozítko? ;-)
  • známka
    3,01
    Ostatní si myslí že to de



    Moderní dřevorubecJo jo dneska už dřevorubec nemá pilu a sekeru, s tímhle strojkem vám pokací celý les než se rozkoukáte ;-)
  • známka
    3,01
    Ostatní si myslí že to de



    Skákací dodávkaAneb jak si pořádně zpříjemnit nudnou dlouhou jízdu? No přece takto
  • známka
    3,01
    Ostatní si myslí že to de



    Večer na cestěCelkem nebezpečná nachytávka, kterou si nachystali na tohoto řidiče jednou pozdě večer
  • známka
    3,02
    Ostatní si myslí že to de



    Tuning kolJestli už nevíte co byste pro svýho miláčka pořídili, tak tohle je fakt dost dobrý :))
  • známka
    3,02
    Ostatní si myslí že to de



    ZatočilKdyž vyjíždíte z vedlejší cesty tak se nejprve rozhlídněte jestli někdo nejede.
  • známka
    3,02
    Ostatní si myslí že to de



    Z RuskaNechat nehlídané auto v Rusku není moc dobrá věc o tom se můžete přesvědčit
  • známka
    3,02
    Ostatní si myslí že to de



    Jak to chodí u kamioňákůKaždý si to myslí, ale tady máme konečně pořádný důkaz, povedená reklama ;-)
  • známka
    3,03
    Ostatní si myslí že to de



    Otočit, ale jak?Tato mladá dívka se za volantem opravdu vyzná, jen ještě neví jak se správně vytočit
  • známka
    3,03
    Ostatní si myslí že to de



    Jak si vyhladit vráskyNevíte jak si vyhladit vrásky, stačí si koupit rychlý auto a stáhnout okýnko :))
  • známka
    3,03
    Ostatní si myslí že to de



    Žena za volantemJak to dopadá když vás někdo naviguje k zaparkování a vy místo brzdy šlápnete na plyn?


<5x<   <<     <1> || <5>  <6>  <7>  <8>  <9> ||  <11>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 304 příspěvků na 11 stránkách )

řadit podle - data - známky - počtu poslání - počtu stažení - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0382)