Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Videa > Jídlo a pití > Podle počtu stažení - strana 2

řadit podle - data - známky - počtu poslání - počtu stažení - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<<     <1>  <2>  <3>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 56 příspěvků na 3 stránkách )


  • staženo
    58151 x
    Ostatní si myslí že to de



    ZákeřňáciO dobré brambůrky dokáži i důchodci zápasit :)
  • staženo
    57158 x
    Ostatní si myslí že to de



    Tobasco a komárJe tak pálivé že ani komár co vám vysaje trochu krve to nepřežije :)
  • staženo
    56764 x
    Ostatní si myslí že to de



    Řecko a olympiádaJakpak by dopadla olympiáda, kdyby se jejich stavaři flákali :)
  • staženo
    51936 x
    Ostatní si myslí že to de



    Tyčinky MikadoMoc vydařená reklama s tyčinkami a kopírkou :))
  • staženo
    50319 x
    Ostatní si myslí že je to bezva



    Sušenka JAPP Vám dodá síluCo to udělá když si dáte JAPP a co tím můžete způsobit okolí. Moc pěkný.
  • staženo
    49497 x
    Ostatní si myslí že je to bezva



    Hranolky v městkejOpravdu zdařilá reklama na McDonald, aneb dávejte si pozor když kradete hranolky :)
  • staženo
    43503 x
    Ostatní si myslí že to de



    Reklama na VIVA II.A ještě jedna reklama na tu německou limču :)
  • staženo
    36938 x
    Ostatní si myslí že to de



    Úchylák v samošceNebo možná ne, no posuďte sami :)
  • staženo
    35119 x
    Ostatní si myslí že to de



    Dietní ColaJo, jo, když bydete pít dietní kolu, holky na vás budou moct nechat oči :)
  • staženo
    33566 x
    Ostatní si myslí že to de



    Reklama na VIVA I.Jakýsi německý nápoj, ale reklamu mají pěknou, se zvířátkama :)
  • staženo
    31084 x
    Ostatní si myslí že to de



    Snídaně v pohybuTancující snídaně, aneb něco pro ty co si snídani potřebují ulovit :))
  • staženo
    27322 x
    Ostatní si myslí že je to bezva



    Nová dinosauří delikatesaReklama z pravěké televize, milí dinosauři tohle prostě mít musíte.
  • staženo
    26194 x
    Ostatní si myslí že je to bezva



    S Mentos se nenudíteNudí se v práci ale dokážou se žvejkou psí kusy :))
  • staženo
    26081 x
    Ostatní si myslí že to de



    Hepčá a je tu FantaPoměrně pěkná reklama na Fantu, kdyby tak něco podobnýho šlo s pivem :))
  • staženo
    25470 x
    Ostatní si myslí že to de



    Reklama na TabascoCo se stane, když bůh dostane hlad a použije pálivou omáčku?
  • staženo
    24795 x
    Ostatní si myslí že je to bezva



    Smetana do kávyVsadím se, že tohle ve vaší kavárně, či oblíbené hospůdce neumí :))
  • staženo
    24681 x
    Ostatní si myslí že to de



    McDonald 15 let v ČRMoc tenhle typ stravování nemusim, ale hranolky maj dobrý a tahle reklama se jim taky povedla :))
  • staženo
    23132 x
    Ostatní si myslí že to de



    Virgin ColaVirgin Cola - na vás bude mít překvapivý účinek :)
  • staženo
    22984 x
    Ostatní si myslí že to de



    Malý sportovecJe sice malý, ale po dostatečném tréninku dosáhne na co potřebuje :)
  • staženo
    21215 x
    Ostatní si myslí že to de



    Točený pivkoKdyž chcete vlastní točený pivko, může se stát ledacos :))


<<     <1>  <2>  <3>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 56 příspěvků na 3 stránkách )

řadit podle - data - známky - počtu poslání - počtu stažení - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0141)