Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Videa > Jídlo a pití > Podle počtu stažení - strana 2

řadit podle - data - známky - počtu poslání - počtu stažení - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<<     <1>  <2>          <+> přidat příspěvek
( celkem 56 příspěvků na 2 stránkách )


  • staženo
    31084 x
    Ostatní si myslí že to de



    Snídaně v pohybuTancující snídaně, aneb něco pro ty co si snídani potřebují ulovit :))
  • staženo
    27322 x
    Ostatní si myslí že je to bezva



    Nová dinosauří delikatesaReklama z pravěké televize, milí dinosauři tohle prostě mít musíte.
  • staženo
    26194 x
    Ostatní si myslí že je to bezva



    S Mentos se nenudíteNudí se v práci ale dokážou se žvejkou psí kusy :))
  • staženo
    26081 x
    Ostatní si myslí že to de



    Hepčá a je tu FantaPoměrně pěkná reklama na Fantu, kdyby tak něco podobnýho šlo s pivem :))
  • staženo
    25470 x
    Ostatní si myslí že to de



    Reklama na TabascoCo se stane, když bůh dostane hlad a použije pálivou omáčku?
  • staženo
    24795 x
    Ostatní si myslí že je to bezva



    Smetana do kávyVsadím se, že tohle ve vaší kavárně, či oblíbené hospůdce neumí :))
  • staženo
    24681 x
    Ostatní si myslí že to de



    McDonald 15 let v ČRMoc tenhle typ stravování nemusim, ale hranolky maj dobrý a tahle reklama se jim taky povedla :))
  • staženo
    23132 x
    Ostatní si myslí že to de



    Virgin ColaVirgin Cola - na vás bude mít překvapivý účinek :)
  • staženo
    22984 x
    Ostatní si myslí že to de



    Malý sportovecJe sice malý, ale po dostatečném tréninku dosáhne na co potřebuje :)
  • staženo
    21215 x
    Ostatní si myslí že to de



    Točený pivkoKdyž chcete vlastní točený pivko, může se stát ledacos :))
  • staženo
    20725 x
    Ostatní si myslí že to de



    Užitečnější než vázaNo když je třeba místo na něco důležitého, tak se prostě udělat musí :))
  • staženo
    19512 x
    Ostatní si myslí že to de



    Oživlé sladkostiOpravdu vydařený filmík, někomu to muselo dát hóódně práce :))
  • staženo
    18154 x
    Ostatní si myslí že to de



    Přelévání whisky a vodyStačí malý trik a nápoje se vymění :))
  • staženo
    1770 x
    Ostatní si myslí že to de



    Na ryby s manželkouMoc vydařená reklama na McDonald :))
  • staženo
    890 x
    Ostatní si myslí že to de



    Jak se pije vodkaTohle dává slovnímu spojení "hodit do sebe panáka" uplně nový rozměr :))
  • staženo
    736 x
    Ostatní si myslí že to de



    Reklama na čokoláduCo dodat, pěkná sportovní reklama :))
  • staženo
    422 x
    Ostatní si myslí že je to bezva



    Čínská rychlo-kuchyněSoutěž v rychlovaření, holt jiný kraj jiný mrav. Pokud se jídlo nehýbe, kuchař prohrává.
  • staženo
    420 x
    Ostatní si myslí že to de



    Křen jí jako banánKámoš loupe křen a jí ho jako banán ;-)
  • staženo
    238 x
    Ostatní si myslí že to de



    České dortyPěkná sbírka moc povedených dortů, jestli plánujete nějakou oslavu, třeba najdete nějakou inspiraci ;)
  • staženo
    165 x
    Ostatní si myslí že to de



    Víno bez otvírákuZdá se to jako velký problém, ale stačí se zout, párkrát správně praštit vínem o zeď a na zdraví ;-)
  • staženo
    0 x
    Ostatní si myslí že to de



    Jameson Cult Film ClubChodit na film do kina už nefrčí, lepší je jít na film do filmu, velice netradiční promítání filmů dorazilo k nám ;-)
  • staženo
    0 x
    Ostatní si myslí že to de



    Ranní kafíčkoJak si správně připravit vaší ranní kávu? Pozorně sledujte návod a budete chytřejší
  • staženo
    0 x
    Ostatní si myslí že to de



    Hamburger Tak takhle dobrý hamburger bych si asi nedal. Ale je pravda že s ním není moc práce
  • staženo
    0 x
    Ostatní si myslí že to de



    Dokonalý burgerJak by měl podle profesionálů vypadat takový dokonaly hamburger? Mrkněte se.
  • staženo
    0 x
    Ostatní si myslí že to de



    Míchaná vajíčkaOpět jednou po dlouhé době jeden stupidní recept, který se vám asi moc hodit nebude
  • staženo
    0 x
    Ostatní si myslí že to de



    V restauraciUž jste zkoušeli zaplatit asi 400 korun v korunách ? Tento američan ano


<<     <1>  <2>          <+> přidat příspěvek
( celkem 56 příspěvků na 2 stránkách )

řadit podle - data - známky - počtu poslání - počtu stažení - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0259)