Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Videa > Jídlo a pití > Podle počtu poslání - strana 2

řadit podle - data - známky - počtu poslání - počtu stažení - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<<     <1>  <2>  <3>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 56 příspěvků na 3 stránkách )


  • posláno
    24 x
    Ostatní si myslí že to de



    McDonald 15 let v ČRMoc tenhle typ stravování nemusim, ale hranolky maj dobrý a tahle reklama se jim taky povedla :))
  • posláno
    21 x
    Ostatní si myslí že to de



    ZákeřňáciO dobré brambůrky dokáži i důchodci zápasit :)
  • posláno
    15 x
    Ostatní si myslí že to de



    Malý sportovecJe sice malý, ale po dostatečném tréninku dosáhne na co potřebuje :)
  • posláno
    15 x
    Ostatní si myslí že to de



    Reklama na čokoláduCo dodat, pěkná sportovní reklama :))
  • posláno
    14 x
    Ostatní si myslí že to de



    Sexy reklama :)Moc pěkná reklama z Korejské produkce, má překvapivé vyvrcholení :)
  • posláno
    14 x
    Ostatní si myslí že to de



    Pojídání špagetTakhle lehce eroticky laděná reklama, má opravdu překvapivý konec :)
  • posláno
    13 x
    Ostatní si myslí že to de



    Pro sušenky uděláte všechnoHlavně aby se těmhle sušenkám nic nestalo :)
  • posláno
    12 x
    Ostatní si myslí že je to bezva



    Pepsi vs. ColaMoc pěkná reklama na Pepsicolu, škoda že se u nás nesmí v reklamě přímo hanit konkurenci, mohli by to bejt bezva reklamy :)
  • posláno
    12 x
    Ostatní si myslí že to de



    Fidorka - když musíš, tak musišUrčitě pamatujete na tu pěknou reklamu s tou malou čerticí :)
  • posláno
    11 x
    Ostatní si myslí že to de



    Reklama na TabascoCo se stane, když bůh dostane hlad a použije pálivou omáčku?
  • posláno
    11 x
    Ostatní si myslí že to de



    Víno bez otvírákuZdá se to jako velký problém, ale stačí se zout, párkrát správně praštit vínem o zeď a na zdraví ;-)
  • posláno
    10 x
    Ostatní si myslí že to de



    Hotový za dvě minutyAč se to možná na první pohled nezdá je to jedna z dalších moc pěkných reklam :)
  • posláno
    10 x
    Ostatní si myslí že to de



    Křen jí jako banánKámoš loupe křen a jí ho jako banán ;-)
  • posláno
    8 x
    Ostatní si myslí že to de



    Virgin ColaVirgin Cola - na vás bude mít překvapivý účinek :)
  • posláno
    8 x
    Ostatní si myslí že to de



    Hellmanns vs. striptéřiPěkná reklama, která má ukázat co si ženy vyberou striptéry nebo majonézu :))
  • posláno
    6 x
    Ostatní si myslí že to de



    BrambůrkyOpravdu zdařilá reklama na jakési brambůrky :))
  • posláno
    5 x
    Ostatní si myslí že je to bezva



    Dejte si koblihuKdyž vám nikdo nabídne koblihu, tak ji neodmítejte, může to změnit váš život :)
  • posláno
    4 x
    Ostatní si myslí že to de



    Pikantní omáčkaTak tahle omáčka je opravdu pořádně pikantní, když vás kousne komár, tak už to nerozchodí :)
  • posláno
    4 x
    Ostatní si myslí že to de



    Mobil a hrnek kávyZdá se že tenhle mobil s kafem lecos dovede :)
  • posláno
    3 x
    Ostatní si myslí že je to bezva



    Nová dinosauří delikatesaReklama z pravěké televize, milí dinosauři tohle prostě mít musíte.


<<     <1>  <2>  <3>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 56 příspěvků na 3 stránkách )

řadit podle - data - známky - počtu poslání - počtu stažení - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0266)