|
řadit podle - data - známky - počtu poslání - počtu stažení - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce << <1> <2> <+> přidat příspěvek( celkem 56 příspěvků na 2 stránkách ) známka 2,81  Tancující snídaně, aneb něco pro ty co si snídani potřebují ulovit :)) známka 2,86  Virgin Cola - na vás bude mít překvapivý účinek :) známka 2,87  Ač se to možná na první pohled nezdá je to jedna z dalších moc pěkných reklam :) známka 2,87  Moc vydařená reklama s tyčinkami a kopírkou :)) známka 2,87  Jak by měl podle profesionálů vypadat takový dokonaly hamburger? Mrkněte se. známka 2,88  Tak tahle omáčka je opravdu pořádně pikantní, když vás kousne komár, tak už to nerozchodí :) známka 2,9  Pěkná sbírka moc povedených dortů, jestli plánujete nějakou oslavu, třeba najdete nějakou inspiraci ;) známka 2,9  Jak si správně připravit vaší ranní kávu? Pozorně sledujte návod a budete chytřejší známka 2,9  Tak takhle dobrý hamburger bych si asi nedal. Ale je pravda že s ním není moc práce známka 2,92  Opět jednou po dlouhé době jeden stupidní recept, který se vám asi moc hodit nebude známka 2,94  O dobré brambůrky dokáži i důchodci zápasit :) známka 2,94  No když je třeba místo na něco důležitého, tak se prostě udělat musí :)) známka 2,96  Jakýsi německý nápoj, ale reklamu mají pěknou, se zvířátkama :) známka 2,97  Je tak pálivé že ani komár co vám vysaje trochu krve to nepřežije :) známka 2,98  Zdá se to jako velký problém, ale stačí se zout, párkrát správně praštit vínem o zeď a na zdraví ;-) známka 2,99  Už jste zkoušeli zaplatit asi 400 korun v korunách ? Tento američan ano známka 3,01  A ještě jedna reklama na tu německou limču :) známka 3,05  Chodit na film do kina už nefrčí, lepší je jít na film do filmu, velice netradiční promítání filmů dorazilo k nám ;-) známka 3,09  Hlavně aby se těmhle sušenkám nic nestalo :) známka 3,14  Pěkná reklama, která má ukázat co si ženy vyberou striptéry nebo majonézu :)) známka 3,14  Zdá se že tenhle mobil s kafem lecos dovede :) známka 3,16  Tak z crashtestu jídla vyšla nejlíp bageta :) známka 3,17  Nebo možná ne, no posuďte sami :) známka 3,22  Co dodat, pěkná sportovní reklama :)) známka 3,24  Jo, jo, když bydete pít dietní kolu, holky na vás budou moct nechat oči :) známka 3,45  Kámoš loupe křen a jí ho jako banán ;-) << <1> <2> <+> přidat příspěvek( celkem 56 příspěvků na 2 stránkách ) řadit podle - data - známky - počtu poslání - počtu stažení - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
|