Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Videa > Nehody, úrazy, pády > Podle známky - strana 8

řadit podle - data - známky - počtu poslání - počtu stažení - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <6>  <7>  <8>  <9>  <10> ||  <19>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 19 stránkách )


  • známka
    2,88
    Ostatní si myslí že to de



    Víme jak to dopadneUž na začátku tohoto videa vás musí napadnout jak tohleto skončí.
  • známka
    2,88
    Ostatní si myslí že to de



    Na koncertěJe sice hezké, že chtěli svému kamarádovi vozíčkáři pomoct, ale moc to nedopadlo
  • známka
    2,88
    Ostatní si myslí že to de



    Co se taky může stát v kosteleParádní sbírka kostelních šíleností co vás přivedou k smíchu i při tak vážných situacích ;-)
  • známka
    2,88
    Ostatní si myslí že to de



    Střelba z katapultuÚkol je jasný, trefit melounem rytíře v brnění, někoho trefí do hlavy, ale koho to by jí určitě nenapadlo ;-)
  • známka
    2,89
    Ostatní si myslí že to de



    Naštvaný tlouštíkJeho Xbox nedělal to co by si on představoval a proto ho rozbil na malé kousíčky.
  • známka
    2,89
    Ostatní si myslí že to de



    20 blbcůV tomto skoro hodinovém videu uvidíte příběhy těch největších blbů na naší planetě
  • známka
    2,89
    Ostatní si myslí že to de



    Ninja s míčem Co si myslíte, povedlo se mu to ? Já osobně myslím že jenom tak na půl.
  • známka
    2,89
    Ostatní si myslí že to de



    Efektivní zhasnutíJak správně a efektivně zhasnout světlo když už se chystáte jít spát? Nejlépe takto
  • známka
    2,89
    Ostatní si myslí že to de



    Mega bombaJak to dopadne když si hrajete s pyrotechnikou a přeženete to s ní ? Přesně takto
  • známka
    2,89
    Ostatní si myslí že to de



    Zhulenej hasičMoc toho nenamluví, ale rozhodně se zasmějete, je to nakažlivé až až ;)
  • známka
    2,89
    Ostatní si myslí že to de



    ZlomeninaSnažil se to přeskočit, ale tak trochu se mu to nepovedlo a málo se rozjel.
  • známka
    2,89
    Ostatní si myslí že to de



    Boxovací mašinkaKaždý určitě znáte známý pouťový stroj, ve kterém si měříte sílu vaší rány. Těmhle dvěma to moc nešlo
  • známka
    2,89
    Ostatní si myslí že to de



    Kopy a pěstiAneb když se nic nevydaří tak jak by mělo, skončí to stejně většinou vtipně!
  • známka
    2,89
    Ostatní si myslí že to de



    Příroda v pohybuParádní video jak se sesunul svah, inu gravitace to je svinstvo :)
  • známka
    2,89
    Ostatní si myslí že to de



    Policajt na motorce zastavuje provozTak nevim, ale tohle bych dělat nechtěl, dost riskantní job, zastavovat auta co jezdí víc jak stovkou
  • známka
    2,9
    Ostatní si myslí že to de



    Akrobat na náměstíMachroval, machroval a potom narazil silně hlavou na beton, ale i to se hold v životě stává
  • známka
    2,9
    Ostatní si myslí že to de



    K pumpě s karavanemAž pojedete na pumpu s karavanem, radši se ujistěte, že se tam vejdete ;-)
  • známka
    2,9
    Ostatní si myslí že to de



    Idiot v AkciTakže nejprve se rozběhnout, vyskočit a pokusit se hlavou prorazit tuto tabuli. Bohužel neúspěch :-)
  • známka
    2,9
    Ostatní si myslí že to de



    TrikNé každý trik se všem podaří provést tak jak měl vypadat
  • známka
    2,9
    Ostatní si myslí že to de



    SkateboarďaciTento sport je hlavně plný spousty ošklivých pádů


<5x<   <<     <1> || <6>  <7>  <8>  <9>  <10> ||  <19>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 19 stránkách )

řadit podle - data - známky - počtu poslání - počtu stažení - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0223)