Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Videa > Nehody, úrazy, pády > Podle známky - strana 15

řadit podle - data - známky - počtu poslání - počtu stažení - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <13>  <14>  <15>  <16>  <17> ||  <19>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 19 stránkách )


  • známka
    3,04
    Ostatní si myslí že to de



    Skok přes balíkyObčas se podaří a občas zase ne, tato slečna bohužel měla smůlu.
  • známka
    3,04
    Ostatní si myslí že to de



    Sestřih nehodSestřih videí, která zachycují to, co se ostatním moc nepovedlo :-)
  • známka
    3,04
    Ostatní si myslí že to de



    Moc hladké přistání to nebyloTěžko říct zda za to mohl pilot nebo letadlo, ale říznul s tim o zem pěkně ;-)
  • známka
    3,04
    Ostatní si myslí že to de



    Splašená pneumatikaNa dálnicích už si musíte dávat pozor opravdu na cokoliv, třeba potkáte samotnou pneumatiku
  • známka
    3,05
    Ostatní si myslí že to de



    Jak si zlomit nos střelnou zbraníNo popravdě netušim, co myslel že se stane, ale stalo se to co určitě čekáte ;-)
  • známka
    3,05
    Ostatní si myslí že to de



    Jak si rozbít motorku za pár vteřinInu vypadá to že ví co dělá, ale nakonec uvidíte, že to až tak moc nevěděl, no ale nejspíš se mu aspoň nic nestalo ;-)
  • známka
    3,05
    Ostatní si myslí že to de



    SmůlaOpravdovou dvojitou dávku smůly měla v tento den jedna maminka, která se snažila :-)
  • známka
    3,05
    Ostatní si myslí že to de



    Faily KvětenCo se nepovedlo a co se rozbilo za poslední měsíc? Mrkněte a nebudete litovat
  • známka
    3,05
    Ostatní si myslí že to de



    Po akciDva chlápci po flámu, snad to po silvestru takhle vypadat nebude :))
  • známka
    3,05
    Ostatní si myslí že to de



    Přilba a obušekDalší vykutálená pravděpodobně japonská soutěž. Podle toho co vyjde, máte buď tlouct, nebo se bránit :))
  • známka
    3,05
    Ostatní si myslí že to de



    NehodaVážně vypadající motocyklistická nehoda, která naštěstí dobře dopadla.
  • známka
    3,05
    Ostatní si myslí že to de



    Au, au, au a ještě jednou auTohle muselo ale pekelně bolet, docela by mě zajímalo, jestli to ten dotyčný aspoň rozchodil ;-)
  • známka
    3,05
    Ostatní si myslí že to de



    Útok žralokaJe až neuveritelné, že se dá prežít takovýto útok žraloka, slušné video a není to brutal
  • známka
    3,05
    Ostatní si myslí že to de



    Opilý muž přepadl přes plotTento chlápek už měl očividně v sobě dost alkoholu a potřeboval si trochu odpočinout.
  • známka
    3,06
    Ostatní si myslí že to de



    Nehoda ve fitkuPřístroje používejte jen na to na co jsou určená, jinak se vám může něco přihodit ;-)
  • známka
    3,06
    Ostatní si myslí že to de



    ZávodyTak tento závodník jel tak rychle, že to jeho auto nevydrželo a vybouchlo
  • známka
    3,06
    Ostatní si myslí že to de



    Vítězné videaDeseti minutový sestřih prostě těch nejúžasnějších videí z celého internetu
  • známka
    3,06
    Ostatní si myslí že to de



    Vzpomínáš si na mě?Pěkný kratký videoklip, písnička o tom jak na něj mamka zapomněla ;-)
  • známka
    3,06
    Ostatní si myslí že to de



    Přes skloPodívejte se pozorně na toto video a nikdy se nepokoušejte ho napodobit.
  • známka
    3,06
    Ostatní si myslí že to de



    Padá stromČemu se říká mít opravdovou kliku? Moc nechybělo a pár lidí bylo placatých


<5x<   <<     <1> || <13>  <14>  <15>  <16>  <17> ||  <19>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 19 stránkách )

řadit podle - data - známky - počtu poslání - počtu stažení - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,018)