|
}
Po dlouhé době strávené v nebi se Ježíš rozhodne navštívit Zemi. Řekne si, že by měl nejdříve navštívit papeže a tak se zjeví ve Vatikánu před ním a povídá : "Tak...jsem tady..." . Papež hojako otrhance nepozná a vypoklonkuje ho. "Nu synu, Bůh ti žehnej!" a tak se vydá za obyčejným vesnickým farářem. Farář na Kristův pozdrav "Tak...jsem tady..." odpoví "A co jako má bejt? Tady není žádný dobročinný podnik! Tak koukej mazat, než zavolám policii!""Bože", pomyslí si Spasitel, "to budu muset do své rodné zemé..."Na předměstí Jeruzaléma narazí na hloubajícího rabína.Stoupne si pred něho a zkusí znovu svůj osvedčený monolog:"Tak...jsem tady...". Rabi premýšlí, chvíli ho pozoruje a nakonec otočí hlavu do dveří kibucu a houkne: "Přines kladivo a hřebíky, Mojse. Už je tady zase!"StM
Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete Komentáře k příspěvku Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-) QR Kód - VtipuZapněte čtečku, namiřte mobil a máte vtip v mobilu ;-)Nevíte co je QR kód, podívejte se sem. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
|
||||||||||||
|
|
|