Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Vtip
}
  • Vtip
  • Komentáře
  • QR kód
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte
Již jsi hodnotil(a)

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


Klikněte pro QR Kód vtipuTaké Jay Leno z NBC byl ve svém pořadu Tonight Show samý úsměv. "Zdá se, že prezident (Barack) Obama má nový slogan pro kampaň:'Yes, I Did' (Ano, dokázal jsem to)," prohlásil Leno. V narážce tak zmínil prezidentovo volební heslo "Yes, We Can!" (Ano, můžeme!).

StM


KategorieVtip je zařazen do těchto kategorií
Vtipy - Politické
Známka2,91 (1988)
Posláno13x
Přidáno26. 1. 2012

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

QR Kód - Vtipu

Zapněte čtečku, namiřte mobil a máte vtip v mobilu ;-)
Nevíte co je QR kód, podívejte se sem.QR Kód
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _





Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0025)