|
}
Také Jay Leno z NBC byl ve svém pořadu Tonight Show samý úsměv. "Zdá se, že prezident (Barack) Obama má nový slogan pro kampaň:'Yes, I Did' (Ano, dokázal jsem to)," prohlásil Leno. V narážce tak zmínil prezidentovo volební heslo "Yes, We Can!" (Ano, můžeme!).StM
Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete Komentáře k příspěvku Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-) QR Kód - VtipuZapněte čtečku, namiřte mobil a máte vtip v mobilu ;-)Nevíte co je QR kód, podívejte se sem. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
|
||||||||||||
|
|
|