|
}
Pán v cukrárně si objedná dort, potom ho vymění za likér, vypije ho a chce odejít bez zaplacení. Prodavačka ho zastaví: "A kdo bude platit likér?" - "Za ten jsem vám přece dal dort." - "Ale ten jste také nezaplatil." - "Vždyť jsem ho také nejedl!" StM
Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete Komentáře k příspěvku Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-) QR Kód - VtipuZapněte čtečku, namiřte mobil a máte vtip v mobilu ;-)Nevíte co je QR kód, podívejte se sem. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
|
||||||||||||
|
|
|