Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Alkohol > Podle počtu poslání dnes - strana 14

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <12>  <13>  <14>  <15>  <16> ||  <37>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 37 stránkách )


posláno ( dnes ) - 1518 ( 34 )
známka - 2,99 ( 7425 )
13. 1. 2007
105 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde namazaný chlápek do prodejny: "Máte Okenu?" - "Ne!" - "A proč tu teda máte nápis Lahůdky?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, V obchodě
posláno ( dnes ) - 34 ( 34 )
známka - 2,97 ( 4066 )
15. 1. 2012
193 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVypráví cestovatel: "Představ si, byli jsme hluboko v poušti, jídlo došlo, whisky došla..." - "A to nikde nebyla oáza s vodou?" - "Prosímtě, kdo by v takové situaci myslel na mytí!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 35 ( 34 )
známka - 2,94 ( 3176 )
16. 3. 2012
249 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMuž volá vodárenskou firmu: „Haló, mám tu reklamaci. Z mého vodovodního kohoutku teče voda.“Operátorka: „To je snad v pořádku, ne? Co byste jako čekal, že by mělo téct?!“Muž: „No, podle výše složenky aspoň Gambrinus!“

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 36 ( 34 )
známka - 2,9 ( 3497 )
9. 5. 2012
89 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŽivotní zásada:I když své sny nemůžeš splnit, napít se na ně můžeš vždycky!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 866 ( 33 )
známka - 2,99 ( 4487 )
15. 8. 2005
190 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDoktor: "Předepíši vám lék, ale je hořký a tak si myslete, že pijete víno!"
Po týdnu pacient přijde: "Pane doktore, co kdybych pil víno a myslel si, že to je ten hořký lék?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, U doktora
posláno ( dnes ) - 744 ( 33 )
známka - 2,93 ( 2572 )
19. 1. 2006
135 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíš z čeho vznikl člověk?
Ze švestky!!!
Ze švestky je slivovice... ... ze slivovice je opice... ... a z opice je člověk!!!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 1906 ( 33 )
známka - 2,94 ( 8025 )
8. 2. 2007
236 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBaví se v hospodě dva kamarádi: "Tak už konečně umím anglicky."
Druhý mu odpoví: "No já zase umím francouzky, ale musím být pořádně namol." To potom pořád říkám... Že ne tré...že ne tré... že netréfim domů."

Poslala Jana

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dohadují se dvá, tří, Alkohol
posláno ( dnes ) - 1335 ( 33 )
známka - 2,98 ( 6989 )
4. 4. 2007
169 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPodnapilý člověk nastoupí do tramvaje s lidmi a zvolá: "Heeej! Lidi! Je tu někdo?" Hrobové ticho, nikdo se neozývá. "Nikdo? Tak se tu můžu klidně vymočit!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 36 ( 33 )
známka - 2,86 ( 4289 )
17. 2. 2012
107 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZvoní chlápek u souseda a ptá se: "Došel mi rum! To je jen u mě, nebo je to porucha v celým baráku?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O mužích
posláno ( dnes ) - 33 ( 33 )
známka - 3,09 ( 4372 )
31. 3. 2012
139 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Mám starost o svého Pepu, zase je opilý!" - "Vždyť je opilý každý den!" - "To jo, ale už je sobota a on si ani den neodpočinul!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O mužích



<5x<   <<     <1> || <12>  <13>  <14>  <15>  <16> ||  <37>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 37 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0351)