Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Alkohol > Podle počtu poslání dnes - strana 14

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <12>  <13>  <14>  <15>  <16> ||  <37>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 37 stránkách )


posláno ( dnes ) - 867 ( 34 )
známka - 2,99 ( 4493 )
15. 8. 2005
190 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDoktor: "Předepíši vám lék, ale je hořký a tak si myslete, že pijete víno!"
Po týdnu pacient přijde: "Pane doktore, co kdybych pil víno a myslel si, že to je ten hořký lék?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, U doktora
posláno ( dnes ) - 745 ( 34 )
známka - 2,94 ( 2577 )
19. 1. 2006
135 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíš z čeho vznikl člověk?
Ze švestky!!!
Ze švestky je slivovice... ... ze slivovice je opice... ... a z opice je člověk!!!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 1541 ( 34 )
známka - 2,93 ( 6561 )
14. 4. 2006
410 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTo se vsadí Američan, Skot a Čech v které zemi mají nejsilnější alkohol. Tak přijdou do místnosti, kde je jedna židle. Američan se napije whisky. Skot se ho ptá: "Kolik židlí vidíš?" Američan: "Dvě." Skot se napije skotské. Čech se ho ptá: "Kolik židlí vidíš?" Skot: "Pět." Čech se napije slivovice. Američan se ho ptá: "Kolik židlí vidíš?" Čech: "A z které řady myslíš?"

Terry96

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O národech, Alkohol
posláno ( dnes ) - 1518 ( 34 )
známka - 2,99 ( 7427 )
13. 1. 2007
105 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde namazaný chlápek do prodejny: "Máte Okenu?" - "Ne!" - "A proč tu teda máte nápis Lahůdky?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, V obchodě
posláno ( dnes ) - 68 ( 34 )
známka - 2,96 ( 6228 )
14. 4. 2009
173 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNamazaný pan Kalianko odchází z restaurace a ptá vrchního: "Nevíte, kde mám klobouk?" - "Máte ho přece na hlavě!" - "Děkuji, nebýt vás, jdu domů bez klobouku!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Hospodský
posláno ( dnes ) - 34 ( 34 )
známka - 2,97 ( 4072 )
15. 1. 2012
193 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVypráví cestovatel: "Představ si, byli jsme hluboko v poušti, jídlo došlo, whisky došla..." - "A to nikde nebyla oáza s vodou?" - "Prosímtě, kdo by v takové situaci myslel na mytí!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 35 ( 34 )
známka - 2,94 ( 3180 )
16. 3. 2012
249 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMuž volá vodárenskou firmu: „Haló, mám tu reklamaci. Z mého vodovodního kohoutku teče voda.“Operátorka: „To je snad v pořádku, ne? Co byste jako čekal, že by mělo téct?!“Muž: „No, podle výše složenky aspoň Gambrinus!“

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 548 ( 33 )
známka - 3,05 ( 3257 )
26. 4. 2002
418 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí starý notorik doma a přemýšlí, jestli má jít do hospody. Najednou odněkud zaslechne: Pojď do hospody! Rozhlídne se okolo sebe, ale nikoho nikde samozřejmě nevidí. Tak sedí dál. A za chvilku zase: Pojď do hospody! Když se to ozve potřetí, tak už nevydrží a vykřikne: Sakra, co to je? Kdo si ze mě dělá legraci? Nikdo. Mluví s tebou tvoje játra a už nás nebaví tady jen tak tvrdnout!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 1175 ( 33 )
známka - 3,02 ( 7149 )
27. 4. 2002
109 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuProč pijete? Protože trpím. Jak? Špatně chodím. A proč? Protože mám plochý nohy a země je kulatá.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 603 ( 33 )
známka - 2,91 ( 4830 )
9. 10. 2005
158 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPtá se paní Kalianková: "Pepo, co pořád hledáš v těch skříních?" - "Ale nic!" - "Jednu flašku Alenic jsi si schoval do splachovače na záchodě!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství, Alkohol



<5x<   <<     <1> || <12>  <13>  <14>  <15>  <16> ||  <37>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 37 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0358)