Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Alkohol > Podle počtu poslání dnes - strana 28

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <26>  <27>  <28>  <29>  <30> ||  <37>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 37 stránkách )


posláno ( dnes ) - 66 ( 23 )
známka - 2,9 ( 3233 )
17. 2. 2008
156 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBaví se dva násoskové: "Tys byl tak sťatej, že jsem Tě musel odnést domů." - "To ty ještě víc, protože jsi mě místo domů odnesl k sousedům!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 30 ( 23 )
známka - 2,85 ( 6323 )
31. 12. 2010
108 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJaky je rozdil mezi ruskou svatbou a ruskym pohrbem?
Na pohrbu je jich pod stolem v deliriu o jednoho mene.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O národech
posláno ( dnes ) - 24 ( 23 )
známka - 2,93 ( 2511 )
29. 9. 2011
82 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuRanní ptáče, dál doskáče Ranní ptáče bez lahváče nikam nedoskáče?“

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 246 ( 22 )
známka - 3,08 ( 6572 )
26. 4. 2002
888 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuHodně zpitej chlápek vejde do baru a poručí si panáka. Barman ho obslouží a ptá se, jestli by si pán nechtěl zahrát šipky. Tři šipky jen za dolar a když dá všechny do desítky, vyhraje zvláštní cenu. Opilec souhlasí. Bafne první šipku a trefí prostředek. Dá si dalšího panáka, na rozhoupaných nohou zamíří druhou šipku a zase trefa. Po dalších dvou panákách se sotva drží na nohou, ale třetí šipku taky trefí. Barman neví, co by mu dal jako cenu, tak sáhne do ozdobného terária a vytáhne jednu malou želvu. Opilec ji sebere a odchází. O tři týdny později se ten ožrala objeví v baru zase, pořádně zpitej zase začne hrát šipky, a zase třikrát trefí. Barman, trochu taky v náladě a docela bledě s penězma, neví, co by dal za cenu a ptá se: Promiňte, ale co jste vyhrál posledně? Hovězí hamburger ve tvrdý housce!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Hospodský
posláno ( dnes ) - 541 ( 22 )
známka - 2,9 ( 3787 )
24. 2. 2005
100 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŠel jsem jen tak z hospody domů, ale v tom se najednou zvedl chodník a praštil mě do obličeje!

Jan (PITKIN)

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 589 ( 22 )
známka - 2,87 ( 5432 )
31. 3. 2005
158 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuManželka k Pepovi Kalianků: "Už potřetí se vracíš z hospody v půl páté v noci!" - "To nevíš, že mi doktor nařídil pravidelný způsob života?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství, Alkohol
posláno ( dnes ) - 63 ( 22 )
známka - 2,96 ( 3731 )
17. 7. 2005
695 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJede namazaný chlápek večer domů, když ho zastaví policajti. Dají mu fouknout do balónku a trubička se zazelená. Tak začnou vyplňovat papíry, když v tom se ozve plechový rachot - na blízké křižovatce se srazila tři auta. Policajti se tam okamžitě rozběhnou a chlápek chvíli váhá, pak sedne do auta, dojede domů, zavře auto do garáže a jde spát. Asi za hodinu zazvoní policajti a ptají se ho: "Kde jste byl asi tak před hodinou?" - "Kde bych byl. Doma, spal jsem." - "Vy máte červenou felicii?" - "No, to mám." - "A mohl byste nám ji ukázat?" Chlápek vezme klíče, dojde ke garáži, zvedne vrata a tam stojí policejní forman s blikajícím majáčkem.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 59 ( 22 )
známka - 2,95 ( 3929 )
22. 9. 2005
960 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuManžel v poslední době podléhal často svodům kamarádů a vracel se domů pozdě a v povznesené náladě. Ženě se to nelíbilo a pořádně mu vycinkala. Vynutila si slib, že už se to opakovat nebude. Jenže... kamarádi jsou holt kamarádi. A jak tak jde po půlnoci domů a snaží se být co nejvíc potichu, pochopitelně s botami v ruce, zakopne v předsíni o stolek. Ve snaze chytit balanc chytí jen ubrus a s ním strhne vázu. Ta se rozbije a on si ještě sedne do střepů. Ve snaze nevzbudit ženu se žene do koupelny a shledává šrámy. No jo, ale jak si sám zalepit ty řezné rány na zadku? Vyřešil to po opilecku: Postavil se zády k zrcadlu, učinil hluboký předklon a lepil. Ráno ho žena budí:
"Žes byl zase pod obraz, to mi bylo hned jasný, jak jsi v předsíni zakop. Ubrus na zemi a váza po mamince na cimprcampr - to už jsem si taky přebrala. Jen mi prosím tě vysvětli, co dělají ty flastry na zrcadle!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství, Alkohol
posláno ( dnes ) - 800 ( 22 )
známka - 3,06 ( 3545 )
17. 10. 2006
142 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Pane Kalianko, když jste se včera vracel domů, rušil jste noční klid!" - "Nemáte pravdu, pane VB, já jsem se domů ještě nevracel!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 278 ( 22 )
známka - 2,92 ( 2958 )
19. 11. 2007
130 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPovídá pan Kalianko po návratu z hospody: "Vracím se domu, když tu mně někdo bací do zad. Otočím se a on to byl asfalt!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol



<5x<   <<     <1> || <26>  <27>  <28>  <29>  <30> ||  <37>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 37 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0939)