Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Alkohol > Podle počtu poslání dnes - strana 4

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <37>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 37 stránkách )


posláno ( dnes ) - 1604 ( 58 )
známka - 2,96 ( 6383 )
14. 2. 2007
248 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJede týpek ožralej autem a zastaví ho policajti. Dají mu dýchnout a křičí: "Pane, vždyť vy ste vožralej jak dán. Jak můžete pít když řídíte!" On na to: "To n-né, jááá si toti-totiž... škyt... vždycky... škyt... zastavim."

Shadow

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hospodský, Alkohol
posláno ( dnes ) - 975 ( 57 )
známka - 3 ( 6845 )
26. 4. 2002
415 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde chlap do baru a řekne barmanovi: Jedno suchý Martini. Když ho dostane, vytáhne z něj olivu a kopne ho do sebe. Pak si řekne o další, zase vytáhne olivu a kopne ho do sebe. Takhle jich vypije patnáct a dívá se na hromádku oliv vedle sebe na ubrousku a říká: Barmane, je to deset deka? Myslím, že ano, pane, odpovídá barman, proč se ptáte? Ale, manželka mě poslala pro deset deka oliv.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hospodský, Alkohol
posláno ( dnes ) - 57 ( 57 )
známka - 3,06 ( 6097 )
18. 3. 2012
432 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva chlápci sedí v hospodě a jeden povídá druhému: "O víkendu jsme jeli s chlapama z práce do srubu na horách lovit vysokou. Akorát jsme víc pili, než lovili. Druhej den ráno, když jsem se probudil, mi ze zadku čouhal použitej kondom. Hele, kdyby se ti něco takovýho stalo, řek bys o tom někomu?" - "Ani za boha, nechtěl bych, aby někdo něco takovýho věděl!" - "Jo, nechceš si jet tenhle víkend zalovit?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Hospodský
posláno ( dnes ) - 57 ( 57 )
známka - 2,93 ( 3154 )
20. 5. 2012
146 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSkot si koupil láhev whisky, když ho cestou srazí auto.Sáhne na silnici vedle sebe a úpěnlivě prosí:"Dobrý Bože, dej, aby to byla krev!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 3154 lidí, prům. známka 2,93


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 1122 ( 56 )
známka - 2,89 ( 6650 )
26. 4. 2002
225 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSprávné rozhodování: Mám si dát ještě jednu nebo si nemám dát ještě jednu? Břicho říká, že jo, hlava zase, že ne. Hlava je moudřejší než žaludek. Moudřejší tedy ustoupí. Pane vrchní, ještě jednu.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hospodský, Alkohol
posláno ( dnes ) - 2451 ( 54 )
známka - 2,94 ( 14536 )
11. 11. 2004
117 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPolicajt zastaví podnapilého řidiče.
Jste ochotný podrobit se zkoušce na alkohol ?
Jasně, v jaký hospodě ?

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O policajtech, Hospodský
posláno ( dnes ) - 54 ( 54 )
známka - 2,96 ( 4222 )
15. 2. 2012
83 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuOpilá žena, ta se neubrání, jak znají dobře dovádiví páni.Geoffrey Chaucer

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O ženách
posláno ( dnes ) - 54 ( 54 )
známka - 3,03 ( 3016 )
12. 3. 2012
337 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJeden otec mal syna, ktorý strašne pil. Chcel ho nejako priviesť k rozumu a stále mu dohováral:- Synak, mal by si prestať piť a začať si sporiť, založiť si rodinu. No, keby som tak umrel, veď ma nemáš ani začo pochovať!Syn tak rozmýšľa a potom hovorí:- Otec, a vieš čo by bolo najlepšie? Keby ťa niečo zožralo!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 54 ( 54 )
známka - 3,01 ( 2825 )
15. 3. 2012
117 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPaní Kalianková se zlobí na Pepu:"To se musíš každou sobotu takhle opít?""Nemusím. Co bys říkala středě?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 54 ( 53 )
známka - 2,96 ( 3172 )
14. 12. 2011
122 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Ty už mně nemáš rád - když jsi se vracíval, hledal jsi ve skříni milence a teď jen hledáš v ledničce pivo!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol



<<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <37>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 37 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0355)