Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Alkohol > Podle počtu poslání dnes - strana 34

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <31>  <32>  <33>  <34>  <35> ||  <37>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 37 stránkách )


posláno ( dnes ) - 739 ( 17 )
známka - 2,97 ( 4290 )
5. 10. 2006
197 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde nametený pan Kalianko domů a omlouvá se ženě: "Promiň, ale hráli jsme šachy." - "Nelži mi, vždyť je z tebe cítit slivovice!" - "A co má být ze mně cítit - snad šachovnice?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 903 ( 17 )
známka - 3,02 ( 4788 )
17. 11. 2006
79 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJe snadné být abstinenetem, máš-li auto, přísnou ženskou a málo peněz.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství, Alkohol
posláno ( dnes ) - 1023 ( 17 )
známka - 3,01 ( 5543 )
14. 6. 2007
256 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPaní Kalianková: "Doktore, vy jste předepsal manželovi na bolení břicha nesprávný lék!" - "Ano?" - "Řekl jste mu, aby na bolesti břicha pil Plzeň." - "A jaký je v tom problém?" - "Dřív ho bolel žaludek jen ráno a teď každou půlhodinu!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora, Alkohol
posláno ( dnes ) - 41 ( 17 )
známka - 2,93 ( 5618 )
2. 8. 2008
209 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde manželka domu a vidí jak manžel pije slivovici tak mu vyčítá: "Miláčku, proč pořád piješ tolik té slivovice?" a manzel na to: "Doktor řekl že jestli chci být zdravý, mám jíst ovoce!"

Autorem je

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O mužích, Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 42 ( 17 )
známka - 2,93 ( 5335 )
21. 8. 2008
145 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKárá paní Kalianková Pepu: "Když jsem ti říkala, že mám ráda pestrý podzim, neznamená to, že se budeš vracet z hospody zmalovanej!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O mužích, Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 49 ( 17 )
známka - 2,97 ( 5311 )
21. 8. 2008
175 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde farář do hospody a kárá Pepu, proč nechodí do kostela. "Ale pane faráři, proč sedět v kostele a myslet na pivo, radši sedím v hospodě a myslím na Boha!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O mužích
posláno ( dnes ) - 72 ( 17 )
známka - 2,94 ( 7051 )
30. 9. 2008
119 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPaní Kalianková bije manžela válečkem: "Budeš pít?! Budeš pít?!"
Pepa pozvedne hlavu a zamumlá: "Tak nalej!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O mužích, Vztahy a manželství, Ze života
posláno ( dnes ) - 35 ( 17 )
známka - 2,93 ( 5055 )
7. 12. 2008
112 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVsadí se Pepa Kalianků se sousedem, že už nebude pít.
"A o co se tedy vsadíme?" - "O demižon slivovice!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O mužích
posláno ( dnes ) - 70 ( 16 )
známka - 3,08 ( 4421 )
6. 10. 2008
121 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Kdo tě tak pokousal?" - "Můj pes." - "A jak se ti to stalo?" - "Vrátil jsem se domů střízlivý a on mě nepoznal!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O mužích
posláno ( dnes ) - 57 ( 15 )
známka - 2,95 ( 3638 )
7. 11. 2004
645 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVsadí se skupinka Američanů, Rusů a Slováků, kdo nejdéle vydrží v mrazáku se svým alkoholem. První jsou Američani. Zavřou se v mrazáku se svojí Whiskou. Po 2 dnech skončí. Další jsou Rusové s vodkou. V mrazáku vydrží týden. A posledni na řadě jsou Slováci se svojí borovičkou. V mrazáku jsou týden, dva týdny.. Rusové a Američani si říkají, jestli se jim něco nestalo a tak jeden z nich otevře dveře do mrazáku. Ale v tom ho jeden Slovák kopne do zadku a rychle zavře. V mrazáku se ho ostatní ptají, proč to udělal. Slovák odpoví: "Veď je tu zkurvená zima a ten somár ještě otvorí dvere!"

Lucka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol



<5x<   <<     <1> || <31>  <32>  <33>  <34>  <35> ||  <37>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 37 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0465)