Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Alkohol > Podle počtu poslání dnes - strana 35

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <32>  <33>  <34>  <35>  <36> ||  <37>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 37 stránkách )


posláno ( dnes ) - 36 ( 15 )
známka - 3 ( 2424 )
2. 5. 2007
514 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde vožralej chlap a splete si cestu domu. Zazvoní na zvonek u jednoho baráku a otevře ňáká ženská a povídá: "Pane co tu děláte vožralej jak motyka?!"
A chlap řekn: "Promiňte pani promiňte."
A jde okolo a pořád tam zvoní a jak je vožralej tak mu nedochází, že zvoní pořád na stejnym místě.
A když už tam zvoní po 11 ženská se naštve a řekne: "Sakra chlape, ještě jednou a zavolám policii, tady bydlim já a né vy !!!"
A chlap řekne: "Nojo pani, ale vy bydlíte všude."

Szarik

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 99 ( 15 )
známka - 2,9 ( 7076 )
1. 10. 2008
145 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVolá jedna kamarádka druhé: "To ti byl ale hnusný mejdan! Tak jsem se ožrala, že jsem se ráno probudila v posteli vedle vlastního muže!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O ženách, Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 46 ( 15 )
známka - 3,01 ( 5501 )
9. 12. 2008
135 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPan Kalianko k manželce: "Ten Tvůj klobouk není podle mého gusta!" - "Podle Tvého gusta bych musela na hlavě nosit flašku rumu!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O mužích, Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 248 ( 14 )
známka - 2,87 ( 7214 )
26. 4. 2002
878 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTo znáte, jak jede Čech na dovolenou k moři a v klidu si rybaří, když z ničeho nic najednou chytne zlatou rybku? No, tak tu rybku vytáhne a ona povídá: Hele, když mne pustíš, tak ti splním dvě přání, já jsem totiž zlatá rybka. A on teda, že jo, ale jak to, že jenom dvě, když v každý pohádce a v každým slušným vtipu se zlatou rybkou se vždycky splňujou přání tři. No a rybka mu vysvětluje, že se časy mění, nejsou peníze atp., no prostě se vymlouvá co to jde. No ale stejně se dohodnou na těch dvou přáních, a rybka povídá: Tak si teda přej svoje první přání. A Čech se zadívá do zapadajícího slunce nad mořem a říká: Tak já si teda přeju, aby to moře bylo plný piva. Staniž se, řekla ryba a stalo se. A to druhý přání? ptá se ryba. Čech se zase zamyslí a říká: Ještě tři lahváče na ráno!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 78 ( 14 )
známka - 2,91 ( 4540 )
28. 5. 2002
660 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDo nočního ticha kdosi zaklepal na domovní dveře. Žena vstává, jde ke dveřím a ptá se: "Vášo, jsi to ty?"
Ticho, žádná odpověď. Vrátí se proto do postele s pocitem, že se jí něco zdálo. Sotva však ulehne, ozve se zaklepání znovu. Vstane a jde ke dveřím. "Vášo, jsi to ty?? Neznervózňuj mne, prosím!"
Ticho. Vrátí se do postele, ale než stačí zavřít oči, opět zaklepání. Opět vstane, jde ke dveřím a otevře je. Venku stojí opilý Váša ztěžka se opírající o dveřní rám.
"Ty pitomče!! Proč jsi mi neodpověděl, když jsem se ptala?? Jak jsem měla poznat, žes to ty???"
"Ale vždyť jsem kýval!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství, Alkohol
posláno ( dnes ) - 150 ( 14 )
známka - 2,91 ( 5753 )
11. 9. 2005
595 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPostarší pán se vrací dom pořádně namletej. Stoupne si před dveře a marně se snaží trefit do klíčové dírky. Pak se najednou z druhé strany ozve jeho manželka: "Déchni na mě klíčovou dírkou." Tak tedy déchl a manželka ho poslala spat ven. Takhle se to několikrát opakovalo, když tu si usmyslil, že na ňu vyzraje. Po dalším tahu snědl tři stróžky česneka a šel dom. Tam samozřejmě vyčkávala manželka s rozkazem, tak zase déchl do klíčové dírky. Chvilu bylo ticho a pak se ozvalo: "Nech si ty hloupé fóry, otoč se a déchni na mě ještě jednou!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 764 ( 14 )
známka - 2,93 ( 4248 )
30. 11. 2005
190 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNení pravda, že antibiotika se nesmí kombinovat s alkoholem. To se jen lékaři sichrují, aby pacient nezaspal dobu, kdy si má vzít další prášek.
(volně z pořadu Všechnopárty)

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, U doktora
posláno ( dnes ) - 1565 ( 14 )
známka - 2,94 ( 5883 )
9. 1. 2007
155 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Tak jsem už dlouho neviděl vašeho manžela, paní Kalianková!" - "No, on je v nemocnici!" - "A co mu schází?" - "Nevím, říká, že nejvíc pivo!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 5883 lidí, prům. známka 2,94


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích, Alkohol
posláno ( dnes ) - 634 ( 14 )
známka - 2,93 ( 5490 )
23. 9. 2007
101 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPan Kalianko: "Pojď pogratulovat Frantovi, narodilo se mu děcko." - "Tak jo, a co má?" - "Whisky!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života, Alkohol
posláno ( dnes ) - 29 ( 14 )
známka - 2,96 ( 5226 )
4. 4. 2009
217 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJdou dva v náladě v noci na ubytovnu a jeden z nich se diví: "Jak to pěkně chrupe pod nohama! Kde se vzal takový mráz, teď v červenci?" - "Kamaráde, to není mráz, to je skleník. Jdem přes zahradnictví!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O mužích



<5x<   <<     <1> || <32>  <33>  <34>  <35>  <36> ||  <37>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 37 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,2124)