Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Alkohol > Podle počtu poslání dnes - strana 8

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <6>  <7>  <8>  <9>  <10> ||  <37>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 37 stránkách )


posláno ( dnes ) - 63 ( 43 )
známka - 2,94 ( 3250 )
27. 11. 2008
197 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuOpilý muž jde po mostě a ptá se strážníka: "Pane strážníku, mohl byste mně říci, co je to tam dole žlutého?" - "No přece měsíc." - "Propána, jak jsem se mohl dostat tak vysoko !"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 78 ( 43 )
známka - 2,83 ( 3585 )
6. 12. 2008
283 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde opilec po lese a tak nějak vrazí do stromu, tak povídá: "Pardon, nezlobte se." Za chvíli zase bum a zase: "Pardon, já opravdu nechtěl. "Když se to stane asi tak po desáté rezignovaně si sedne na bobek a říká si: "No nic, radši počkám, až ten průvod přejde..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 118 ( 43 )
známka - 3,01 ( 11354 )
11. 1. 2009
146 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŘíká tchyně zeťovi: "Kdybys místo každého piva radši snědl jedno jablko!" - "Kdo by to vydržel, sežrat každý den tři kila jablek?!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O mužích, Tchyně
posláno ( dnes ) - 43 ( 43 )
známka - 2,95 ( 3738 )
25. 2. 2012
182 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuO Silvestru v jednom hotelu: "Je mi líto, pane a paní, to víte, máme obsazeno.Ale kdybyste si trochu pospíšili v našem baru, tak chytnete ještě něco volného na záchytce."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 3738 lidí, prům. známka 2,95


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 517 ( 42 )
známka - 2,93 ( 2740 )
21. 2. 2006
147 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNad ránem budí policista opilce na ulici. Opitý muž se otráveně ptá: "Kde to jsem?" - "Štůrova 25" - "Žádné detaily! V jakém městě?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 64 ( 42 )
známka - 2,89 ( 6501 )
27. 1. 2010
294 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDesátník Baker poslouchá výčitky velitele Jonese: "Mám tu hlášení, že dnes v noci jste se vrátil do kasáren autem opilý a ještě k tomu jste naboural dvě auta! Máte něco na svou obhajobu?" - "Ano, pane, v tom autě jsem nebyl sám..." - "A s kým jste byl?" - "S vámi, pane!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Vojenské
posláno ( dnes ) - 43 ( 42 )
známka - 2,84 ( 3811 )
1. 5. 2012
48 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPošli pitomce pro flašku a přinese jen jednu!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 455 ( 41 )
známka - 2,95 ( 4395 )
11. 1. 2005
116 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZe školní úlohy:
Pijáci pod vlivem alkoholu často spáchají sebevraždu a druhý den si již nic nepamatují.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 493 ( 41 )
známka - 2,94 ( 3234 )
28. 2. 2005
189 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotká Pepa Kalianků namazaného cikána, který hrozně nadává a tak se ptá proč.
"Vyhodili mně z hospody, že už mám dost!" - "To buď šťastnej, mně vyhodili, že mám málo!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 1394 ( 41 )
známka - 2,97 ( 5476 )
18. 7. 2006
143 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Pepo, ty jsi prý přestal pít?" - "Ano, to je pravda!" - "A co tě k tomu vedlo?" - "Nechci ten bordel, co tu teď panuje, vidět dvakrát!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života, Alkohol



<5x<   <<     <1> || <6>  <7>  <8>  <9>  <10> ||  <37>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 37 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0346)