Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Alkohol > Podle počtu poslání dnes - strana 15

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <13>  <14>  <15>  <16>  <17> ||  <19>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 19 stránkách )


posláno ( dnes ) - 538 ( 19 )
známka - 2,9 ( 3779 )
24. 2. 2005
100 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŠel jsem jen tak z hospody domů, ale v tom se najednou zvedl chodník a praštil mě do obličeje!

Jan (PITKIN)

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 555 ( 19 )
známka - 3,14 ( 4575 )
24. 3. 2005
288 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuManželka pošle ráno Kalianka, aby šel do lesa porazit nějakou soušku. Pepa se ale napřed staví v hospodě a nezůstane při jedné. O půlnoci se číšník ptá: "A kam Pepo jdeš?" - "Do lesa na dříví." - "Teď o půlnoci?" - "No, alespoň vidíš, co mám doma ze ženskou!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství, Alkohol
posláno ( dnes ) - 574 ( 19 )
známka - 2,97 ( 5642 )
29. 3. 2005
214 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPaní Kalianková zkusila jednou upít ze skleničky svého Pepy trochu něčeho ostřejšího: "Brrr...," otřásla se, "to je odporné." - "Tak vidíš a přitom mi pořád vyčítáš, že piju pro potěšení!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 508 ( 19 )
známka - 2,91 ( 4016 )
17. 9. 2005
162 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChlubí se Pepa Kalianko: "Tak jsem byl na zábavě za Červenou Karkulku!" - "A bylo to dobré?" - "Vynikající, ještě nebylo ani deset a byl jsem sežranej!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 914 ( 19 )
známka - 2,9 ( 5608 )
29. 11. 2005
104 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíte, jak se na Moravě dělí vína?
1. Dá sa
2. Dá sa svariť
3. Nedá sa
4. Dá sa Pražákovi

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky, Alkohol
posláno ( dnes ) - 83 ( 19 )
známka - 2,88 ( 4092 )
2. 5. 2006
546 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJsou dva Rusové, Vlado a Boris. Jsou na Sibiři a tankujou do MIGu palivo. Vlado k tomu čichne a říká: "Ty Boris, to voní jako vodka, ochutnáme,ne?" Tak to zkusí, zachutná jim to, a tak pijou a pijou, až se totálně ožerou. Ráno se Vlado probudí, strašně ho bolí hlava a jde na záchod. Cestou zvoní telefon, tak ho zvedne. "Ahoj Vlado, tady Boris. Taky tě tak strašně bolí hlava?" "No jo!" odpoví Vlado. "A už sis dneska prdnul?" ptá se Boris. "No ne." říká Vlado. "No tak to ani nezkoušej, volám ti až z Tokia!!!"

Jenny

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 797 ( 19 )
známka - 3,06 ( 3537 )
17. 10. 2006
142 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Pane Kalianko, když jste se včera vracel domů, rušil jste noční klid!" - "Nemáte pravdu, pane VB, já jsem se domů ještě nevracel!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 776 ( 19 )
známka - 2,97 ( 3665 )
10. 1. 2007
62 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJaký je rozdíl mezi hezkou a škaredou babou?
Osm fernetů.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 1065 ( 19 )
známka - 2,99 ( 5594 )
11. 4. 2007
386 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuOžrala se motá po parkovišti před hospodou, opře se při tom o každé auto a hladí ho rukou po střeše. Po chvilce se tomu hostinský začne divit a tak se ho jde zeptat: "Hele človíčku, co to tam děláš?" - "Hledám moje auto!" - "A k čemu je to dobré, když ho hladíš rukou po střeše?" - "Normálně je to k ničemu, ale moje auto má na střeše modrý majáček!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O policajtech
posláno ( dnes ) - 275 ( 19 )
známka - 2,92 ( 2950 )
19. 11. 2007
130 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPovídá pan Kalianko po návratu z hospody: "Vracím se domu, když tu mně někdo bací do zad. Otočím se a on to byl asfalt!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 62 ( 19 )
známka - 2,9 ( 3231 )
17. 2. 2008
156 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBaví se dva násoskové: "Tys byl tak sťatej, že jsem Tě musel odnést domů." - "To ty ještě víc, protože jsi mě místo domů odnesl k sousedům!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 94 ( 19 )
známka - 2,94 ( 6253 )
21. 6. 2008
141 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPaní Kalianková říká Pepovi: "To jsi vychlastal celou flašku vína?" - "A cojsem měl dělat, když se mi špunt zakutálel pod gauč?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O mužích, Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 54 ( 19 )
známka - 2,91 ( 3354 )
22. 8. 2008
158 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŘíká paní Kalianková Pepovi: "Včera ji zase přišel domů ožralý!" - "Kdo Ti to řekl?" - "Ty sám!" - "Víš vůbec, kolik toho ožralí nakecají?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 22 ( 19 )
známka - 2,92 ( 3751 )
23. 7. 2009
991 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZvířátka v lese se domluví, že nebudou pít a medvěd, jako nejsilnější z lesa to má kontrolovat. Hned druhý den nachytá zajíce, který je úplně na šlupky. Strašně mu vynadá a připomene mu, že se všechna zvířátka dohodla, že pití už bylo dost a že nebude nikdo pít. Zajíc se omluvil, že stěhoval nábytek a našel starou flašku rumu, vypil ji, ale bylo to naposled. Následující dva dny se vše opakovalo. Čtvrtý den už silně vytočený medvěd vyloženě hledá, kde se zase válí vypitý zajíc, jenomže ono nic. Jde tedy spokojeně domů zkratkou okolo studánky a chce si dát doušek čisté pramenité vody, když vtom vidí, že z vody kouká brčko a tak ho vytáhne. Na druhém konci se drží zajíc a jako vždy úplně na plech. Medvěd spustí už ohranou písničku o tom, jak se zvířátka dohodla, že nebudou pít ...., ale zajíc mu skočí do řeči "Že nebudete pít jste dohodli vy, zvířátka, ale my ryby vám na to kašlem"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 21 ( 19 )
známka - 2,88 ( 4088 )
10. 9. 2010
141 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Co jsi takový smutný?"
"Ale, šli jsme s dalšími lovci na kance. Kanec nepřišel. Opíli jsme se jako svině. A tehdy přišel kanec."

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O mužích
posláno ( dnes ) - 382 ( 18 )
známka - 2,95 ( 6287 )
26. 4. 2002
527 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde kovboj do saloonu a poručí si: Nějakej silnej chlast! Hospodský mu nalije... To je silnej chlast? Vždyť je to samá voda, řekne kovboj a pití chrstne na zem. Hospodskej vezme 100% špiritus a nalije kovbojovi. Tomu se to zase nezdá dost silné a vyleje obsah na zem. Hospodskýho to naštve a kovbojovi nalije kyselinu sírovou. No vidíte, to je konečně pití, pochválí ho kovboj a odejde. Za okamžik vběhne zpátky a zařve: Co to bylo za chlast? Vyjdu ven, plivnu na koně a zbyly z něho jen podkovy!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Hospodský
posláno ( dnes ) - 660 ( 18 )
známka - 2,98 ( 4476 )
25. 4. 2005
277 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPan Kalianko se vrací z hospody a jak přelézá plot, roztrhne si kalhoty. Aby manželka nenadávala, spravuje je před zrcadlem náplastí. Ráno žena nadává: "Co jsi to za blba, nejen že se vrátíš v roztrhaných kalhotách, ale celé zrcadlo jsi polepil náplastí!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 1165 ( 18 )
známka - 2,9 ( 3948 )
29. 4. 2005
214 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde chlap domů úplně zřízenej, a ke všemu nemá jedno oko a jednu ruku.
Manželka úplně zděšená se ptá, co zase dělal.
"No, já jsem se s chlapama v hospodě vsadil o oko, že mi neutrhnou ruku."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 59 ( 18 )
známka - 2,95 ( 3727 )
17. 7. 2005
695 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJede namazaný chlápek večer domů, když ho zastaví policajti. Dají mu fouknout do balónku a trubička se zazelená. Tak začnou vyplňovat papíry, když v tom se ozve plechový rachot - na blízké křižovatce se srazila tři auta. Policajti se tam okamžitě rozběhnou a chlápek chvíli váhá, pak sedne do auta, dojede domů, zavře auto do garáže a jde spát. Asi za hodinu zazvoní policajti a ptají se ho: "Kde jste byl asi tak před hodinou?" - "Kde bych byl. Doma, spal jsem." - "Vy máte červenou felicii?" - "No, to mám." - "A mohl byste nám ji ukázat?" Chlápek vezme klíče, dojde ke garáži, zvedne vrata a tam stojí policejní forman s blikajícím majáčkem.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 778 ( 18 )
známka - 2,95 ( 4793 )
6. 8. 2005
152 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDoktor: "Pane Kalianko, nesmíte tolik pít, jinak brzy umřete!" - "Ale pane doktore, v hospodě vidím víc starých ožralů než starých doktorů!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora, Alkohol



<5x<   <<     <1> || <13>  <14>  <15>  <16>  <17> ||  <19>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 19 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0674)