Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Alkohol > Podle počtu poslání dnes - strana 15

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <13>  <14>  <15>  <16>  <17> ||  <19>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 19 stránkách )


posláno ( dnes ) - 56 ( 21 )
známka - 2,91 ( 3354 )
22. 8. 2008
158 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŘíká paní Kalianková Pepovi: "Včera ji zase přišel domů ožralý!" - "Kdo Ti to řekl?" - "Ty sám!" - "Víš vůbec, kolik toho ožralí nakecají?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 48 ( 21 )
známka - 2,9 ( 5528 )
2. 2. 2009
302 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPan Kalianko se vrací z hospody domů a potká chodce: "Prosím vás, můžete mi spočítat boule na hlavě?" - "Máte jich tam pět!" - "Děkuji, ještě čtyři sloupy a jsem doma!"- "To se vám špatně počítá, takhle nezaokrouhleně." - "To už doma zaokrouhlí manželka válečkem na nudle!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O mužích, Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 27 ( 21 )
známka - 3,04 ( 2636 )
3. 1. 2011
338 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva borci stojí ve frontě před konzumem a pořád se hádají.....
.... tak kolik jednu nebo dvě?.. vem jednu, jedna ještě zůstala!.... ne vem dvě!.... A tak to pokračuje a už jsou na řadě a prodavačka se ptá - tak pánové co to bude?
Podívají se na sebe a oba najednou zahlásí - takže jednu KOFOLU a bednu RUMU!!!!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 244 ( 20 )
známka - 3,08 ( 6567 )
26. 4. 2002
888 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuHodně zpitej chlápek vejde do baru a poručí si panáka. Barman ho obslouží a ptá se, jestli by si pán nechtěl zahrát šipky. Tři šipky jen za dolar a když dá všechny do desítky, vyhraje zvláštní cenu. Opilec souhlasí. Bafne první šipku a trefí prostředek. Dá si dalšího panáka, na rozhoupaných nohou zamíří druhou šipku a zase trefa. Po dalších dvou panákách se sotva drží na nohou, ale třetí šipku taky trefí. Barman neví, co by mu dal jako cenu, tak sáhne do ozdobného terária a vytáhne jednu malou želvu. Opilec ji sebere a odchází. O tři týdny později se ten ožrala objeví v baru zase, pořádně zpitej zase začne hrát šipky, a zase třikrát trefí. Barman, trochu taky v náladě a docela bledě s penězma, neví, co by dal za cenu a ptá se: Promiňte, ale co jste vyhrál posledně? Hovězí hamburger ve tvrdý housce!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Hospodský
posláno ( dnes ) - 1409 ( 20 )
známka - 2,96 ( 3958 )
10. 12. 2002
241 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde ožralej z hospody a potřebuje čůrat. Sáhne do poklopce, kam mu přes díru v kapse spadnul zavináč, co si koupil v bufíku. A povída: "Ty vole, že seš smrsklej, to sem věděl, že smrdíš, to taky! Ale že máš vočička???"

Vorlajz

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 940 ( 20 )
známka - 3 ( 7051 )
23. 1. 2005
138 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuU lékaře: "Pane Kalianko, doufám, že nepijete pivo na lačný žaludek?" - "Ne, pane doktore, já si předtím vždy dám decku rumu!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ve škole, Alkohol
posláno ( dnes ) - 575 ( 20 )
známka - 2,97 ( 5642 )
29. 3. 2005
214 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPaní Kalianková zkusila jednou upít ze skleničky svého Pepy trochu něčeho ostřejšího: "Brrr...," otřásla se, "to je odporné." - "Tak vidíš a přitom mi pořád vyčítáš, že piju pro potěšení!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 84 ( 20 )
známka - 2,88 ( 4092 )
2. 5. 2006
546 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJsou dva Rusové, Vlado a Boris. Jsou na Sibiři a tankujou do MIGu palivo. Vlado k tomu čichne a říká: "Ty Boris, to voní jako vodka, ochutnáme,ne?" Tak to zkusí, zachutná jim to, a tak pijou a pijou, až se totálně ožerou. Ráno se Vlado probudí, strašně ho bolí hlava a jde na záchod. Cestou zvoní telefon, tak ho zvedne. "Ahoj Vlado, tady Boris. Taky tě tak strašně bolí hlava?" "No jo!" odpoví Vlado. "A už sis dneska prdnul?" ptá se Boris. "No ne." říká Vlado. "No tak to ani nezkoušej, volám ti až z Tokia!!!"

Jenny

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 526 ( 20 )
známka - 2,87 ( 3654 )
30. 5. 2007
94 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Tondo, jak se daří tomu, co jsi mu daroval krev?"
"Zemřel, chudák, na otravu alkoholem!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 883 ( 20 )
známka - 2,89 ( 4950 )
16. 6. 2007
187 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPan Kalianko se vrací pozdě v noci z hospody, žena se ho rozespale ptá: "Kolik je hodin?" - "Deset." - "Vždyť bila jedna!" - "To nevíš, že nulu žádné hodiny odbít nedovedou?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství, Alkohol
posláno ( dnes ) - 703 ( 20 )
známka - 2,9 ( 2845 )
4. 7. 2007
238 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPan Kalianko se topil, vytáhli ho a oživili. Když otevřel oči, říkají mu: "Kdyby jsme do Tebe nenalili sklenici slivovice, byl by si už nebožtík!" "Mám já to smůlu, dostanu se zadarmo ke chlastu a musím být v bezvědomí!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 806 ( 20 )
známka - 2,95 ( 7297 )
22. 10. 2007
114 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJste opilý!" obviňuje Kalianka policista, který ho zastavil. "Pst, ať ho neslyší manželka!" děsí se Pepa.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O policajtech, Vztahy a manželství, Alkohol
posláno ( dnes ) - 276 ( 20 )
známka - 2,92 ( 2950 )
19. 11. 2007
130 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPovídá pan Kalianko po návratu z hospody: "Vracím se domu, když tu mně někdo bací do zad. Otočím se a on to byl asfalt!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 40 ( 20 )
známka - 2,85 ( 3692 )
15. 2. 2008
120 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZa dávných časů lékaři všechny léky nejdříve zkoušeli na sobě.
Proto je většina léků rozpustná v lihu!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života, Alkohol
posláno ( dnes ) - 63 ( 20 )
známka - 2,9 ( 3231 )
17. 2. 2008
156 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBaví se dva násoskové: "Tys byl tak sťatej, že jsem Tě musel odnést domů." - "To ty ještě víc, protože jsi mě místo domů odnesl k sousedům!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 37 ( 20 )
známka - 2,97 ( 3401 )
17. 2. 2008
278 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPolicista po bouračce kontroluje zjevně opilého Kalianka a vyžádal si jeho doklady: "Pane řidič, opilý za volantem?" - "Já jsem neřídil, to manželka." - "Vždyť tu není!" - "Já nemohl řídit, podívejte se na toho chlápka támhle na kopci, vždyť to jsem já!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 46 ( 20 )
známka - 2,93 ( 3975 )
27. 3. 2009
141 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPan Kalianko v hospodě: "Musím si dávat pozor, když toho vypiji víc, teče mi krev z nosu." - "To znám, já mám také ženu od rány!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 383 ( 19 )
známka - 2,95 ( 6287 )
26. 4. 2002
527 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde kovboj do saloonu a poručí si: Nějakej silnej chlast! Hospodský mu nalije... To je silnej chlast? Vždyť je to samá voda, řekne kovboj a pití chrstne na zem. Hospodskej vezme 100% špiritus a nalije kovbojovi. Tomu se to zase nezdá dost silné a vyleje obsah na zem. Hospodskýho to naštve a kovbojovi nalije kyselinu sírovou. No vidíte, to je konečně pití, pochválí ho kovboj a odejde. Za okamžik vběhne zpátky a zařve: Co to bylo za chlast? Vyjdu ven, plivnu na koně a zbyly z něho jen podkovy!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Hospodský
posláno ( dnes ) - 817 ( 19 )
známka - 3,03 ( 3134 )
26. 4. 2002
122 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPozdě večer: Maminko, maminko, tatínek je zase opilý? A jaks to, dceruško, poznala? Je v koupelně a holí zrcadlo...

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 670 ( 19 )
známka - 3,12 ( 2615 )
10. 9. 2003
141 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStal jsem se vegetarianem. A jak se to provuje? Piji slivovici, tresnovici, merunku a kalvados. Jenom nevim jak mam pit orechovici se sadlem.

Vasek

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol



<5x<   <<     <1> || <13>  <14>  <15>  <16>  <17> ||  <19>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 19 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0027)